GS Sezon öncesi hazırlık maçları (BURSA - GS 0-0)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ozgur Ozanguc wrote:GSTV'nin bagli oldugu ana makina bozulmus, arkadaslar gitmisler ve ne zaman tamir olacagi belli degilmis.
Simdi aradim musteri hizmetlerini.

Sadece boyle durumlar icin (Backup) olmaz mi? ben mi yaniliyorum?
:evil: :evil: :evil:
Arkadaslar gitmisler mi? Hala anlamadim. Sorun secveseyret'ten mi kaynaklaniyor yoksa GSTV'den mi?

Secveseret'ten kaynaklaniyorsa onlarda gider yakinda... :roll:
Quo vadis, Galatasaray?
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Evet buffer etmeye basladi arkadaslar.. hadi gozunuz aydin...

Emre Gungor ne yazik ki yine sakatlanmis... su an tedavi goruyor :cry:

Emre'nin yerine Murat girdi simdi oyuna...
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Saha da cok kucuk, hem kisa hem dar. Keske hep genclerler ciksaydik. Cok kucuk alanda sakatlik riski fazla.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Adamlarin hizli ataklarinda orta sahamiz ve defansimiz cok zorlaniyor kademe yapmakta...

Emre Asik'tan alternatif falan olmaz - cok komik calimlar yiyor, cok erken yerden kayarak yerden mudahele yapiyor, rakipte yanindan geciyor...

Orta saha da lidersiz gozukuyoruz - Ayhan sol cizgiye yakin oynadigi icin yeterince insiyatif alamiyor - o ortaya kayinca daha iyi cikiyoruz... M Guven cok yetersiz...

Aydin'in guzel ortasina Karan bekletmeden iyi vurdu ama ustten aut...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote: Emre Gungor ne yazik ki yine sakatlanmis... su an tedavi goruyor :cry:

Emre Asik'tan alternatif falan olmaz - cok komik calimlar yiyor, cok erken yerden kayarak yerden mudahele yapiyor, rakipte yanindan geciyor...
Yaa... Ne gerek vardi stopere diyen arkadaslar iyi okusun bu sozleri.

Teknik yonetimin benimle ayni dusuncede olmasi ve stoper almasina bir kez daha sevindim. Insallah Servet cabuk yetisir de dert olmaz CL on elemelerinde. Meira da olmasa iyice yanacagiz. Murat falan oynayacak.

Ozan Ersoy
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Baris Tokat wrote:
Ozgur Ozanguc wrote:GSTV'nin bagli oldugu ana makina bozulmus, arkadaslar gitmisler ve ne zaman tamir olacagi belli degilmis.
Simdi aradim musteri hizmetlerini.

Sadece boyle durumlar icin (Backup) olmaz mi? ben mi yaniliyorum?
:evil: :evil: :evil:
Arkadaslar gitmisler mi? Hala anlamadim. Sorun secveseyret'ten mi kaynaklaniyor yoksa GSTV'den mi?

Secveseret'ten kaynaklaniyorsa onlarda gider yakinda... :roll:
secveseyret ekibi gitmisler makinaya bakmaya.. sinirden ne yazdigimi bilememisim. Sorun bizden kaynaklanmiyor da dediler. bende anlamadim.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ilk yari 0-0 bitti... seyredebildigim son 25 dakikadan gozlemler...

1. Allah bizi Emre Asik'a mecbur birakmasin... Murat ve Ahmet'e guvenim daha fazla...

2. Basta M.Guven, Baris ve Ayhan - sonra bekler Sabri ve Volkan hucuma cikarken top kayiplari ve pas yanlisliklari yaptilar bunlar kalemize hizli hucum olarak dondu ve kademe yapmakta zorlandik.

3. M Guven GS takiminda oynayacak nitelikte degil... Ayhan ortaya kaymasa zaman zaman hic top cikaramayacaktik

4. GS iki forvet, dort orta saha oynadigi zaman mucadele gucu ile rakip ustunde baski kuramayinca ve Arda/Lincoln ikilisinden en az biri oynamayinca cok siradan bir takima benziyor.

5. Aydin fena degildi - GS adina tehlikeli anlarin (2-3 tane) hemen hepsinde onun parmagi vardi ama kendine biraz daha guven kazanmasi ve topsuz oyunda biraz daha kendini gostermesi lazim. Kanat degistirerek oynadi...

6. Nonda kayip - Umit son vuruslarda hovardaydi

7. Aykut kritik kurtarislar yapti - bir ilerleme gormedim... Volkan'da oyle - ayni gecen sene ki gibi ilerleme yok - idare ediyor...
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Bu kadar paralar dokulerek transferler yapiliyor. O kadar emek ile futbolcular yetistiriliyor.

Hazirlik maclari oynaniyor ki bu insanlar form tutsun, mac pratigi artsin ama gel gor ki oynadiklari saha bizim surada kosede ki park'in sahasindan kotu.

Hay ben bu sahalari secen zihniyetin. Dorduncu mac, dogru duzgun cim yuzeyi olan bir saha gormedim.
Insan dusse kafayi yarar.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Arda ve Mehmet Topal da sakatlanmislar bugun sabah ama ciddi degilmis, dinlendirileceklermis. Antremanlar kiran kirana geciyor galiba!
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ikinci yariya baslayan 11:

-------------------------- Orkun ------------------------
Sabri ------------ Murat ----- E Asik ----------- Balta
Aydin ------------ Baris ------- Guven ---------- Ayhan
------------------- Yaser ------ Umit ------------------
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Saha kasik kaslarini aldi Aydin'in hadi hayirlisi

tebrikler tebrikler. sabaha cikar onun acisi.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozgur Ozanguc wrote:Saha kasik kaslarini aldi Aydin'in hadi hayirlisi

"aldi" derken?? Sakatlanip degistirildi mi o da, tam anlamadim? Saha'nin kotulugu yuzunden mi sakatlandi, oyleyse?
Özgür
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Baris kendi kendine getirip vurdu - kaleci kurtardi...

Ikinci yarida daha az pas hatasi yapinca orta saha kontrolunu elimize aldik gibi - daha iyi gozukuyoruz...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgur Huseyinoglu wrote:

"aldi" derken?? Sakatlanip degistirildi mi o da, tam anlamadim? Saha'nin kotulugu yuzunden mi sakatlandi, oyleyse?
Sakatlik yok - sadece dustu...

Simdi aydin cizgiye cok guzel inip iceri cikardi defans son anda kornere atti... Aydin takimin en iyisi...

Yaser'de ileri uca hareketlilik getirdi - yuksek enerjili bir cocuk, her topa sprint atiyor...
Last edited by Mert Tokman on Wed Jul 23, 2008 9:19 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Ozgur Huseyinoglu wrote:

Ayagi kaydi zorlandi biraz sanirim. Sakatlanmadi su anda oynuyor hala ve cokta iyi bir depar+dribbling yapti.
insallah yanilirim sabah birsey olmaz cocuga.
Post Reply