Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Boyle "ben demedim oyle bitti filab demedim, kim yazmissa ona sorun" olur sonunda. Hadi bakalim daha cok firin ekmek yiyeceksiniz bu adamlari tanimak icin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Derin istihbarat:
Asy.net'te "Gökmen Özdemir Meira nın GS yın kamp yaptığı otelin bahçesinde oturduğunu söylüyor" demişler...

:D
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Yasin Gürel wrote:Tam beklediğim gibi oldu bunlar bonserviste anlaşamadılar Stuttgart'la muhtemelen ama bu haberler ilk çıktığı zaman önünü kesmeleri lazımdı neden taraftarın yanlış bilgilendirilmesine göz yumuyorlar anlamadım.Madem kesinleşmiş bişey yoktu bu muhabirler kimden duyup yazdı bu haberleri pes doğrusu

Butun gazeteler yani seyi yaziyorsa demmekki bir yonetici " bitti o is" dedi. Tipki Pires'in ucakta oldugu gibi.

Yada olay bitti gizlemeye calisiyorlar.

Ama gercek suki butun gazetelerin bitti diye yazdigi bir haber icin en az birinin yonetimden onay almamasi imkansiz.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Cengiz Akgun wrote:Boyle "ben demedim oyle bitti filab demedim, kim yazmissa ona sorun" olur sonunda. Hadi bakalim daha cok firin ekmek yiyeceksiniz bu adamlari tanimak icin.
MEIRA yanlis ucaga binmis abi
Bak bu hep oluyor galiba :D

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=149875

Bizim MEIRA su an Kanarya adalarinda olabilir :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Yasin Gürel wrote:Tam beklediğim gibi oldu bunlar bonserviste anlaşamadılar Stuttgart'la muhtemelen ama bu haberler ilk çıktığı zaman önünü kesmeleri lazımdı neden taraftarın yanlış bilgilendirilmesine göz yumuyorlar anlamadım.Madem kesinleşmiş bişey yoktu bu muhabirler kimden duyup yazdı bu haberleri pes doğrusu

Butun gazeteler yani seyi yaziyorsa demmekki bir yonetici " bitti o is" dedi. Tipki Pires'in ucakta oldugu gibi.

Yada olay bitti gizlemeye calisiyorlar.

Ama gercek suki butun gazetelerin bitti diye yazdigi bir haber icin en az birinin yonetimden onay almamasi imkansiz.
Eğer öyleyse tam bir beceriksizlik bitti dedikleri transferi ne pahasına olursa olsun bitirmeliler bence kimsenin Galatasaray taraftarıyla alay etmeye hakkı yok rakipler halimize bakıp gülüyodur bence Pires ve Ribery facialarından sonra bir skandal daha yaşatmaya hakları yok Haldun Üstünel akıllı bir insana benziyordu hem nasıl RadyoSpor'a "oynucuyla anlaştık kulübüyle ufak pürüzler kaldı bitmek üzere" diye konuşup sonrada ben bitti demedim diyebilir madem bitmediyse bu laflara ne gerek var ?
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Almanyadan katilan arkadaslarimiz daha iyi bilirler ama bugun Stuttgarter Zeitung gazetesinde cikan bir ropartajda Stuttgart kulubunun yetkilisi Horst Heldt, Tottenham dan resmi bir talep oldugunu biliyorum ama Galatasaray ve Panathinaikos'un Meria ilgisini gazetelerden ogrendim demis.

Karar tamamen oyuncunun demesi bu isin daha bitmedigini gosteriyor.

Yazil bosu bosuna bizide dusundurduler :?

Sport
"Unsere Seilschaft besteht aus 25 Leuten"
Haid, Thomas
1,013 words
22 July 2008
Stuttgarter Zeitung
29
German
(c) 2008, Stuttgarter Zeitung Ansprechpartner: 0049-711-7205-782

Der VfB-Manager Horst Heldt über den Teamgeist sowie über Mario Gomez, Khalid Boulahrouz, Fernando Meira, Jens Lehmann und Jan Simak

Haben Sie dafür schon eine Ahnung, wohin es Fernando Meira verschlägt?

Bis jetzt hat sich nur Tottenham bei uns gemeldet. Vom angeblichen Interesse von Galatasaray Istanbul und Panathinaikos Athen haben wir aus den Medien erfahren. Aber zunächst muss sowieso der Spieler die für ihn beste Lösung finden. Danach werden wir mit dem Club seiner Wahl verhandeln.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GSTV altyazı geçti deniyor.. 5 numaralı formayı giyecekmiş!

kaynak: asy.net
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ismail Gezer wrote:GSTV altyazı geçti deniyor.. 5 numaralı formayı giyecekmiş!

kaynak: asy.net
Tottenham'da mı? :)
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

şu anda ALmnaya'da kamp yapılan otelde sözleşmeyi imzalıyor.

İş bitmiştir.Hayırlı olsun.

Sıra kaleci ve santrafor transferine geldi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote:şu anda ALmnaya'da kamp yapılan otelde sözleşmeyi imzalıyor.

İş bitmiştir.Hayırlı olsun.

Sıra kaleci ve santrafor transferine geldi.
Hadi bakalim. Ama bir iki resim asman lazim. Bizim resmi site calismiyor bu kadar hizli.

Bir de Lincoln'un soylesisini dinledim. Ya Portekizce bu kadar etkin ve de keskin dil mi? Adam iki cumle soyluyor bizim tercuman hikaye yaziyor.Beli de ispanyolca konusuyordu. Cunku kelimelrin bir kismini anladim. Lincoln'un asagi yukari ne soyledigini cikarabildigim halde tercumanin cevirmesinde alip basini gidiyordu adam.Ingilizceden nasil cevirdiklerini bildigim icin adam kendini anlatamadi ben acayim dedi galiba.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Mehmet Gorgen wrote: S1ra kaleci ve santrafor transferine geldi.
Adaylarim:
Kale- Serdar Kulbilge, Kocaelispor, gerekirse devre arasinda

Santrafor- bonservissiz Crespo veya Nonda + sponsor parasi ile Kuranyi

Sagbek- Roda'dan Fatih Sonkaya veya Ajax altyapisindan Murat Yildirim - alternatif olusturmak icin
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Meira

Gozlerimle gordum GSTV'de ki alt yaziyi.

5 numarali formayi giyecek ve iki gun sonra takimla idmanlara baslayacakmis. Hayirli olsun.

Edit: simdide videosunu gosteriyorlar eski maclarindan
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Hayirli olsun, cok iyi transfer.

Bu arada duydugum kadari ile Ekvator Milli takiminin santraforu ile ilgileniyormusuz. Kim bu adam bilen var mi?
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Yasin Gürel wrote:Haldun Üstünel akıllı bir insana benziyordu hem nasıl RadyoSpor'a "oynucuyla anlaştık kulübüyle ufak pürüzler kaldı bitmek üzere" diye konuşup sonrada ben bitti demedim diyebilir madem bitmediyse bu laflara ne gerek var ?
"ufak pürüzler kaldı bitmek üzere" demek ile, "bitti demedim" laflari birbiriyle celiskili mi, benim Turkceyi anlama kabiliyetim mi azaldi? "%95, %100" demek degildir" demis Ustunel, bunda cok kizacak bozulacak birsey goremedim ben ama...
Cengiz Akgun wrote:Boyle "ben demedim oyle bitti filab demedim, kim yazmissa ona sorun" olur sonunda. Hadi bakalim daha cok firin ekmek yiyeceksiniz bu adamlari tanimak icin.
Hocam sagolasin ogut icin ama, ben yine de onca firin ekmegi yemek yerine (kilolar cok zaten, hamur isine, fazlasina hic gerek yok! :roll:) , yalanciligi, uckagitciligi bariz olmadikca, insanlara oncelikli olarak guvenmeyi tercih edecegim...
Özgür
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Formayi giyecek idmana cikacak.O zaman resmi transfer olur.

Ridvan'da Galatasaray formasi giymisti.Ama idmana cikmadi. :D
Bir tek idmana cikmasi kaldi o zaman:

Image

Hayirli ugurlu olsun bakalim... Verilen miktarlarda filan da bir abukluk yok gorunuyor ki, kalitesi de dusunuldugunde, oldukca sevindirici...

Bir yandan, sakatlik, sari kart derdi yuzunden Ozan'in stopere oncelik verirken dediklerini anliyorum ama, ote yandan, tutup da Sabrinin cezali/sakat olmasi durumunda da, Leverkusen facialari yasamayalim diye dualarimiz bol olacak herhalde... Hadi aslanim Ugur, iyiles bir an once yahu!
Özgür
Post Reply