Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Haberi bir daha okudum. Bitti mitti dememis.

Radyospor'a konuşan Haldun Üstünel yurtdışında transfer çalışmalarına devam ettiklerini kaydederken, "Takıma fayda sağlayacak isimler için çalışmalara devam ediyoruz. Meira'yla her konuda anlaştık. Transferde son noktaya geldik ve her an imza atabilir." dedi.

Bu arada Reuters'de Stuttgart'in Chelsea'dan stoper aldigini ve Meira'nin GS'a gidecegini soyleyen bir haber cikti bir kac saat once.

Ozan Ersoy

----------------------------------------------------------------------------

LONDON, July 21 (Reuters) - Dutch international defender Khalid Boulahrouz has completed his move from Chelsea to VfB Stuttgart, the English Premier League club confirmed on their website (www.chelseafc.com) on Monday.
The 26-year-old Dutchman suffered a personal tragedy during Euro 2008 last month when his wife gave birth prematurely to a daughter who later died.
He previously played in the Bundesliga for Hamburg SV between 2004 and 2006 and made only 13 appearances for Chelsea before a spell on loan at Sevilla last season.
Boulahrouz is likely to replace Portugal's Fernando Meira, who is set to leave Stuttgart and join Turkish champions Galatasaray.
Earlier on Monday Chelsea announced that French midfielder Claude Makelele was leaving Stamford Bridge to join Paris St Germain. (Editing by John Mehaffey)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote:Haberi bir daha okudum. Bitti mitti dememis.

Radyospor'a konuşan Haldun Üstünel yurtdışında transfer çalışmalarına devam ettiklerini kaydederken, "Takıma fayda sağlayacak isimler için çalışmalara devam ediyoruz. Meira'yla her konuda anlaştık. Transferde son noktaya geldik ve her an imza atabilir." dedi.
...
Bun da haberi hazirlayan kiro'nun parmagi da var. Ama nedense soylenildigi gibi denilmek icin tirnak icine alinmis. Yani aynen boyle dedi diyor icine su katmadi ise.

Her konuda anlasan imzayi attirir. Demek ki her konuda anlasilmadigi ortada ya da bonservis meselesi var klubuyle. Transferde son noktaya geldik demenin bir anlami olmasi icin su saatte imza atilacak demekle olur. Son nokta da budur. Her an imza atabilir demek su an dusunuyor demektir ve imza atmayabilir de anlami cikar. (Dusunen adamin kafasi pek yatmamis demektir, ne bok yiyecegi belli olmaz).

Konusmasini bilen adam boyle demecler vermez ve de vermemelidir. Bunlar bir yoneticiden agir ve zorluk teskil eden beklentiler degil. Ciddi olan, isinin ehli olan adam boyle saklabanliklar yapmaz. Imza atilmadan konusmaz. Bunlari adlari gazete de ya da gorsel basinda ciksin diye yapilan basit oyunlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Her konuda anlasan imzayi attirir.
Burdaki duruma uyar mi uymaz mi bilmiyorum ama, Chelsea'si ManU'i filan da, yeri geliyor, "Transferde anlasildi, saglik kontrolunu gecerse imzalar atilacak" diyor. Yani, imza atilmadan olumlu seyler soylenmesi, illa ki gorulmedik birsey degil.

Hem futbolcu transferinin formalitelerini, gereken adimlarini kacimiz tam olarak herseyiyle biliyoruz ki boyle asip kesiyoruz yine (Adnan Sezgin'di sanirim, baska bir transfer icin "anlasmadaki bir madde yuzunden 2 hafta gorusmeler uzamisti" diyordu ki, boyle soyledigine gore, maddi/para-miktari filan olmayan bir maddedir herhalde). Iyi niyetle calisan cabalayan insanlar goruntusu var bende. Tutup da aydan aya anca medyaya cikan birisine, sirf o niyetle soylemistir bunlari demek biraz vicdansizliga kayiyor bence. Hem belki kendisi de soylemeyecekken, medya mensubunun zorlamasiyla/sorulariyla bu sekilde birseyler soylemis de olabilir, bilmiyoruz. Ama, hemen asip/kesivermek pek kolayimiza geliyor...
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cengiz Akgun wrote: Konusmasini bilen adam boyle demecler vermez ve de vermemelidir. Bunlar bir yoneticiden agir ve zorluk teskil eden beklentiler degil. Ciddi olan, isinin ehli olan adam boyle saklabanliklar yapmaz. Imza atilmadan konusmaz. Bunlari adlari gazete de ya da gorsel basinda ciksin diye yapilan basit oyunlar.
Hersey Cengiz Akgun'un istedigi gibi olmuyor. Lincoln, Nonda, Kewell transferlerini yapan da Ustunel. Kewell'i kimselere duyurmadan getirdi bitirdi. Benim gelenler kutuma 200'e yakin ileti geldi, 2 hafta butun futbol dunyasi ozellikle Ingiliz'ler konustu tartisti, "Kewell niye bizi boyle satti, bok mu vardi GS'da" diye.

Bu oyuncu alimi girisimi ne yazik ki duyuldu. Nedeni de futbolcuyu temsil eden yoneticilerin is ahlaklari. Kimine diyorsun, "duyurma" sozunde duruyor. Kimi de fiyat arttirmak icin herkese duyuruyor. Hadi butun ajanslar "Turkish giants Galatasaray is interested in falanca" diye haber geciyor. Dun Skibbe'ye soruyorlar. Adam yalanlayamadi "ilgileniyoruz" dedi. Butun basin soruyor ne oldu diye, Ustunel de "evet her konuda anlastik, is imzaya kaldi" demis. Olur olmaz son anda vazcayilir bilinmez. Saklaban olmasi icin daha fazla seylerin olmasi gerekiyor.

Dun buradaki futbol kanalini izliyorum. Koskoca Real Madrid'in baskani "en gec bir haftaya Ronaldo Barnebau'da imza atacak" demis. Manchester United'dan bunun uzerine "4 sene sozlesmesi var, Ronaldo'dan sozlesmesine sadik kalmasini beklediklerini, onu satmayacaklarini" soyleyen aciklama gelmis. Sunucu "birinden biri mutlaka yalan soyluyor" dedi. Hleb'in Arsenal'dan Barcelona'ya gidecegini ben 2 ay once duydum. Imza daha 2-3 gun once atildi. Onun uzerine de Hleb, "Fabregas da Barcelona'ya gelecek" diye de demec verdi. Hadi bakalim. Bir baska densizlik daha.

Saklaban Real Madrid baskani... Artiz Manchester... Satici Ronaldo... Vay seni gidi Fabregas seni...

Ozan Ersoy
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Biizm medya Meira transferi oldu bitti diyor. Alman Kicker dergisinden baska bilgiler geliyor. Panathiaikos ve Tottenham'in de listesindeymis. Stuttgart'da en az 6 milon euro istiyormus. Biz bildigim kadariyla 3 milyon veriyoruz. Fakat Stuttgart'a resmi basvuru yapilmamis daha henüz.

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/215071/
Quo vadis, Galatasaray?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Her konuda anlasan imzayi attirir.
Burdaki duruma uyar mi uymaz mi bilmiyorum ama, Chelsea'si ManU'i filan da, yeri geliyor, "Transferde anlasildi, saglik kontrolunu gecerse imzalar atilacak" diyor. Yani, imza atilmadan olumlu seyler soylenmesi, illa ki gorulmedik birsey degil.
...
On anlasma yapiliyor ve oyuncu gelip saglik kontrolunden gecip asil mukavelesi yapiliyor. Her oyuncu saglik kontrolunden geciyor. Kewell'de geldi Istanbula bu kontolden gecti ve imzalandi.

Yalniz biz Lincoln durumunda da bu saglik kontrolunun nasil yapildigini da gorduk. Adamin sakat oldugu daha gelemeden soyleniyordu. Iki mac oynadi ve yatti.

Ortada on anlasma filan olmadigina gore bu is bitmis filan degil. Adama bir teklif yapildi bekliyorlar. Bu arada baskalari da var sirada. Bir de bonservisi soz konusu olunca zaten satan klubun de anlasmayi kabul etmesi lazim.

Bu arada soyleyeyim. Ben Real Madird filan bilmem. MU'nun elinde kapi gibi Ronaldo ile yapilmis ve suresi bitmemis bir kontrat var. Dort senesi varmis. Elbette bir yerinde anlasmayi ihlal eden su kadar tazminati verir demislerdir. Parasi bol olan ota da veriyor. RM baskanin kici sikiyorsa verir o tazminati alir. Degilse MU azi disini soker. Bosuna Ronaldo ben koleyim diye aglayip zirlamiyor ki?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan Ersoy wrote:Lincoln, Nonda, Kewell transferlerini yapan da Ustunel. Kewell'i kimselere duyurmadan getirdi bitirdi....
Nasil duyurmadan getirmis...'kivIl' in havalimaninda nasil karsilandigini
hatirliyorum, hatirlamani istiyorum. Insan bu kadar kucuk dusmez, sen ne
bicim taraftarsin yahu. 'kivIl' 'kivIl' diye yer gök inledi, sanki bir mok, birakin
lutfen, olmaz olsun böyle sevgi gösterisi. Soruyorum tekrar, nasil kimselere
duyurmadan Ozan...bakin diyorum olasi bir yabanci faciasi arifesinde beni
okuyacaksiniz burada :D

Simdi olasi Meira transferi...hangi mevkiye acilen takviye gerek...sagbek
elbette...Sabri sagbek degil, Ugur sakat + kapasitesi tartisilir nitelikte oynuyor
ve sonra kim var...kimse. Peki neden Meira kardesim! Ozan bunada bir
aciklik getirmeni istiyorum...birak Servet'i belki yollarlar dedikodusunu.
Neticede olan Emre Gungör'e olacak...sonra Emre Asik var ayni yerde
oynayan...neden Meira!

Siz kim trasnfer yapmak kim...Skibbe'nin umurunda mi, kendi listesini
vermis bizimkiler transfer calismasi yapiyor guya...Emreleri kim takar,
onlar tuhkaka, yerli...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Resmi Siteden henüz ses çıkmasada yarın bütün gazeteler bu transferin bittiğini yazacak gibi. Birkaç yazmış bile... Hepsi birden sallamaz umarım!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote:
Ozan Ersoy wrote:Lincoln, Nonda, Kewell transferlerini yapan da Ustunel. Kewell'i kimselere duyurmadan getirdi bitirdi....
Simdi olasi Meira transferi...hangi mevkiye acilen takviye gerek...sagbek
elbette...Sabri sagbek degil, Ugur sakat + kapasitesi tartisilir nitelikte oynuyor
ve sonra kim var...kimse. Peki neden Meira kardesim! Ozan bunada bir
aciklik getirmeni istiyorum...birak Servet'i belki yollarlar dedikodusunu.
Neticede olan Emre Gungör'e olacak...sonra Emre Asik var ayni yerde
oynayan...neden Meira!
Duyurmadan derken, imzalar atildiktan sonra duyruldu. Siz o basin onunde imza olayini gercek mi saniyorsunuz? Asil imza coktan atilmisti, GS resmi sitesinde taraftar karsilasin diye duyuruldu, ayni gun icinde de adam geldi.

Stoper konusuna gelince yukarida yazdim. Bir takimin en onemli iskeleti kaleci, savunmanin gobegi, orta sahanin gobegi ve santrafor. Bunun etrafina kurarsin takimi. Bekler, kanatlar, santrafor yardimcisi ileri uc oyunculari takimi tamamlar.

Ben 3 stoperle yilin gidecegini dusunmuyorum. Emre Asik cok yavas ve yasli, Terim'in ve turnuva gaziyla oyle bir oynadi. Her mac bir suru yanlis yapti. Ya yedik ya yemedik, kil payi kurtardik. Emre Gungor iyi guzel ama kendi de biliyor ileriye top cikaramiyor dan dun uzun top vuruyor, Song'dan da kotu o konuda, kisa kaliyor kafa toplarinda, ayrica daha deneyimlenecek, pisecek. Servet'in gideceginden falan ben de soz etmedim. Bu cocuk gecen sene cok yiprandi. Hic dinlenmeden sakat sakat Avrupa Kupasina suruldu sonunda yuruyemeyecek hale geldi. Ben CL elemelerine tam hazir olacagini dusunmuyorum. Olsa bile bu sene sakatlanma olasiligi cok fazla. Bazi oyuncularin cok yogun bir yildan sonra sonra bedenleri iflas ediyor. Diyelim ki CL'ye kaldik. Cok guzel, pat dedi Servet sakatlandi. 2 bucuk ay yok. Ne halt edecegiz? Emre Asik Emre Gungor. Yedekleri de yok. 17 yasindaki Semih Kaya mi oynayacak? Olur mu yahu boyle sey? Stoper denen adam kiran kirana sahada savasan adam. Bu isin sari kart cezasi, kirmizi kardi var. Bizler gozumuzun onundeki bilgilere gore yorum yapiyoruz. Belki kulup doktorlari yonetime Servet'in cesitli sakatliklari konusunda olumsuz bilgiler verdiler. Boyle bir veri elinde olsa, nasil davranirsin?

Sabri oyle boyle oynayacak, yoksa Baris'i oynatir. Ugur'da da iyilesme belirtileri var. Cok zorda kalinirsa Aydin, Hasan Sas bile oynar. En iyi secenek, cok istenilen bir durum degil ama stopersizlikten iyidir. Her yil takim bastan asagiya degisecek, her eksik giderilecek diye bir sey yok. Seneye de santrafor alinir, bek alinir.

Kaleci konusunda dusuncem degismedi aksine pekisti. Avrupa Kupasinda dunyanin en iyilerinin bile yaptigi hatalari gordukten sonra piyasadaki kalecilerin yatirim yapmaya deger kaleciler oldugunu dusunmuyorum.

Ozan Ersoy
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Resmi sitedeki raportajlarda Skibbe'nin ağzından "tecübeli oyuncu" lafı düşmüyor.Bence bu kadar genç, takımda yer almışken de haksız değil.

Meira tecrübeli oyuncu ihtiyacını karşılayacak,kendini kanıtlamış bir oyuncu.Sabri veya Uğur'dan fayda gelmzese Emre G. sağ bek, Meira ve Servet göbekte oynayabilir.Belki Meira sağ bek oynayabilir ama adamın özelliklerini bilmediğimden bu konuda yorum yapmıyorum.

Emre'nin dandun diye tabir ettiğiniz uzun toplarının,aynen Linderoth'un uzun ve isabetli pasları gibi olduğunu söyleyebilirim,defalarca isabetli uzun top kullandığını gördüm .Yani bu özelliğini kullanarak sağ bek olarak ataklara destek verip etkili orta yapabilir.Yaşı daha genç ve bu özelliklerini geliştirebilir... ( Ben 27 yaşında,1yıl içinde haftada 1-2 maç yaparak,adam geçme,şut,ara pas gibi özelliklerimi geliştirdiğimi düşünüyorum.Bunu iş olarak yapan adamlar 2-3 ayda kıvama gelir,gelmeli.)
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan Ersoy wrote:Duyurmadan derken, imzalar atildiktan sonra duyruldu. Siz o basin onunde imza olayini gercek mi saniyorsunuz? Asil imza coktan atilmisti, GS resmi sitesinde taraftar karsilasin diye duyuruldu, ayni gun icinde de adam geldi.
:D Tipki Meira olayinda oldugu gibi. Suc oyuncunun menajerlerde falan...
sonra her sene ayni hikaye...bana kimse anlatmasin, bunlar san söhret
pesinde, Haldunda öyle.
Stoper konusuna gelince yukarida yazdim. Bir takimin en onemli iskeleti kaleci, savunmanin gobegi, orta sahanin gobegi ve santrafor.
Kaleci dedin, nerede?? Neden gecen sezon ortasindan isleme baslamadilar?
Simdi kosturuyorlar onun bunun pesinden. Transfer komitesinde olanlara
guvenmiyorum, uzun vadeli calistiklarina inanmiyorum.

Aykut ancak fotomodel olur, Orkun'un psikolojik sorunu var, Firat'i hic
tanimam. Kaleci nerede?!
Bunun etrafina kurarsin takimi. Bekler, kanatlar, santrafor yardimcisi ileri uc oyunculari takimi tamamlar.
Demode futbol anlayisi senin dedigin. Bu savasi kazanmak istiyorsan
kabugunu kirman gerekir. Bu nitekim 1999/2000 sezonunda oldu, bu dunya
3.su oldugumuz sene oldu, bu bir bakima 2008 avrupa sampiyonasinda
oldu. GS'i örnek alirsak, oynadigi oyun, tempo, toplu halde topa
basmak, oyunu rakip sahaya yigmak gibi...uygulamasi zor, en ufak bir
hata rakip takima pozisyon yaratir ama herseye ragmen senin kendi stilin.
Bu kesinlikle bir 'gaz' olayi degil.

Bunu gelistirmek, tas ustune tas koymak yerine baska yola sapmak bence
GS'a yakismaz. Cözumu icimizde bulmaliyiz.
Ben 3 stoperle yilin gidecegini dusunmuyorum. Emre Asik cok yavas ve yasli, Terim'in ve turnuva gaziyla oyle bir oynadi. Her mac bir suru yanlis yapti. Ya yedik ya yemedik, kil payi kurtardik. Emre Gungor iyi guzel ama kendi de biliyor ileriye top cikaramiyor dan dun uzun top vuruyor, Song'dan da kotu o konuda, kisa kaliyor kafa toplarinda, ayrica daha deneyimlenecek, pisecek. Servet'in gideceginden falan ben de soz etmedim. Bu cocuk gecen sene cok yiprandi. Hic dinlenmeden sakat sakat Avrupa Kupasina suruldu sonunda yuruyemeyecek hale geldi. Ben CL elemelerine tam hazir olacagini dusunmuyorum. Olsa bile bu sene sakatlanma olasiligi cok fazla. Bazi oyuncularin cok yogun bir yildan sonra sonra bedenleri iflas ediyor. Diyelim ki CL'ye kaldik. Cok guzel, pat dedi Servet sakatlandi. 2 bucuk ay yok. Ne halt edecegiz? Emre Asik Emre Gungor. Yedekleri de yok. 17 yasindaki Semih Kaya mi oynayacak? Olur mu yahu boyle sey? Stoper denen adam kiran kirana sahada savasan adam.
Neden oynamasinlar, Semih olsun Murat olsun...ikisini de begendim, akilli
oyuncular. Neden A-takima monte edilmesin, gence yasta guven
asilanmasin. Semih'in pesinde olan buyuk kulupler onu yedekte oturtmak
icin mi istiyor zannediyorsun. GS'a Arsene Wenger gibi bir adam lazim, TD
olarak degil yanlis anlamayin, adam futbolcu sarrafi.

Sonra Emre Gungör'e laf söyletmem, dediklerine hic katilmiyorum. 30-40m lik
ayaga top atan adam o, nasil dan dun. Hava toplarinda eksik kalmasi zamanlama
hatasi ve yer tutma hatasindan kaynaklaniyor. Avrupa sampiyonasini,
ligi bence asgari hata ile gecirdi. Onu 20 Meira'ya degistirmem. Servet
servetimiz. Emre Asik genelde iyi maclar cikartir, artik iyi bir yedek. Sonra
Murat ve Semih var.
Bu isin sari kart cezasi, kirmizi kardi var. Bizler gozumuzun onundeki bilgilere gore yorum yapiyoruz. Belki kulup doktorlari yonetime Servet'in cesitli sakatliklari konusunda olumsuz bilgiler verdiler. Boyle bir veri elinde olsa, nasil davranirsin?
Servet'in sakatlanma ihtimali, veya cezali duruma dusme ihtimali uzerine
trasfer yapilmaz, cöpe atilmis paradir.
Sabri oyle boyle oynayacak, yoksa Baris'i oynatir. Ugur'da da iyilesme belirtileri var. Cok zorda kalinirsa Aydin, Hasan Sas bile oynar. En iyi secenek, cok istenilen bir durum degil ama stopersizlikten iyidir. Her yil takim bastan asagiya degisecek, her eksik giderilecek diye bir sey yok. Seneye de santrafor alinir, bek alinir.
Nasil yani, 4 yeni yabanci trasfer yolda, bu mu 'takim her yil bastan asagi degismez'...
Sagbek bir yama, bu Sabri'yi yipratiyor, bozuyor, takimida. Ugur bu sezon
geri dönmez. Diz kapagi kirilmis, belki futbol hayati bitmis olabilir. Hasan Sas
sagbek...Kalli denedi. Kucuk takimlara karsi olur...Aydindan nasil sagbek
olur anlamis degilim...gidip gelmeyen oyunculardan...
Kaleci konusunda dusuncem degismedi aksine pekisti. Avrupa Kupasinda dunyanin en iyilerinin bile yaptigi hatalari gordukten sonra piyasadaki kalecilerin yatirim yapmaya deger kaleciler oldugunu dusunmuyorum.
Sivasspor macinda Aykut'in hokkabazligini gördukten sonra kim gelirse
gelsin diyorum, hatta yurtici alternatiflere bile baksinlar. Orkun'u sildim,
"when the going gets tough, the though gets going" sözcugunun adami
degil. Kendi iyiligi icin gitsin bu takimdan. 1 sene oldu, halen cikislarda
tereddutlu.

Not: Yönetim artistlik yapiyor, her yönetim gibi, sakin baska turlu
algilanayin tavirlarini. Bunlar san söhret pesindeler.

Kalin saglicakla, Hasan
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

"TRANSFER BİTTİ DEMEDİM"

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Galatasaray'ın Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Stuttgartlı futbolcu Meira'nın transferinin bittiği şeklinde herhangi bir açıklamasının olmadığını söyledi.

Üstünel basın mensuplarına verilen yemek öncesi sohbette, ''Bu transfer haberi önce Alman basınından geldi. Benim de bu transferin bittiği yönündeki açıklamam verildi. Fakat ben böyle bir açıklama yapmadım. Bu soruyu basın mesubu arkadaşlara sormak lazım. Bu konuda daha fazla yorumda bulunmak istemiyorum'' dedi.

Öte yandan Galatasaray sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Basına kapalı olan antrenmanın ana bölümünde futbolcuların pas ve şut çalışması ve sonra yarı sahada yaklaşık yarım saat süren bir maç yaptığı bildirildi.

Antrenmanı, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de izledi.

Dün akşamki idmanda, bir ikili mücadele sırasında sakatlanan Harry Kewel, sağlık ekibi tarafından bugün dinlendirildi. Linderoth, Anıl, Uğur ve Semih ise çalışmalarına fitness salonunda devam ettiler.

Bugünkü idmanı yeterli bulan teknik direktör Michael Skibbe, akşam antrenmanını iptal etti.

Galatasaray, yarın Gent ile yapacağı maç öncesi sabah son bir antrenmana çıkacak ve 24 Temmuz 2008 Perşembe günü de Türkiye'ye dönecek.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:
"TRANSFER BİTTİ DEMEDİM"

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Galatasaray'ın Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Stuttgartlı futbolcu Meira'nın transferinin bittiği şeklinde herhangi bir açıklamasının olmadığını söyledi.

Üstünel basın mensuplarına verilen yemek öncesi sohbette, ''Bu transfer haberi önce Alman basınından geldi. Benim de bu transferin bittiği yönündeki açıklamam verildi. Fakat ben böyle bir açıklama yapmadım. Bu soruyu basın mesubu arkadaşlara sormak lazım. Bu konuda daha fazla yorumda bulunmak istemiyorum'' dedi.

Öte yandan Galatasaray sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Basına kapalı olan antrenmanın ana bölümünde futbolcuların pas ve şut çalışması ve sonra yarı sahada yaklaşık yarım saat süren bir maç yaptığı bildirildi.

Antrenmanı, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de izledi.

Dün akşamki idmanda, bir ikili mücadele sırasında sakatlanan Harry Kewel, sağlık ekibi tarafından bugün dinlendirildi. Linderoth, Anıl, Uğur ve Semih ise çalışmalarına fitness salonunda devam ettiler.

Bugünkü idmanı yeterli bulan teknik direktör Michael Skibbe, akşam antrenmanını iptal etti.

Galatasaray, yarın Gent ile yapacağı maç öncesi sabah son bir antrenmana çıkacak ve 24 Temmuz 2008 Perşembe günü de Türkiye'ye dönecek.
Transfer bitti arkadaşlar. Hayırlı olsun..
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Tam beklediğim gibi oldu bunlar bonserviste anlaşamadılar Stuttgart'la muhtemelen ama bu haberler ilk çıktığı zaman önünü kesmeleri lazımdı neden taraftarın yanlış bilgilendirilmesine göz yumuyorlar anlamadım.Madem kesinleşmiş bişey yoktu bu muhabirler kimden duyup yazdı bu haberleri pes doğrusu
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Formayi giyecek idmana cikacak.O zaman resmi transfer olur.

Ridvan'da Galatasaray formasi giymisti.Ama idmana cikmadi. :D
Ustelik o zaman photoshop diyince azicik ingilizce bilenler buyuk ihtimal fotografci dukkani zannederdi.
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply