GS Sezon öncesi hazırlık maçları (BURSA - GS 0-0)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Rakip net pozisyonlara giriyor anlaşılan.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Baris Tokat wrote:
Ozgur Ozanguc wrote:
Baris Tokat wrote: netten veriliyor mu mac?
www.secveseyret.com
aylik 9.95 dolara uye olunuyor spor paketine
D Spor mu veriyor maci? Yani canli olarak.
evet dspor u dsmart yatilar gecen hafta.. benide sasisrtti. ilk maci vermemisiti.

ilk 25 dakka topalin uzun toplari, lincoln kewel ve ardanin koordinasyonu ve sabrinin defansif oyunu cok iyi gozuktu...

guven, topalin biraz daha onunde oyunuyor..
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

evet
d spor = futbolsmart
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Baris Tokat wrote:
Ozgur Ozanguc wrote: www.secveseyret.com
aylik 9.95 dolara uye olunuyor spor paketine
D Spor mu veriyor maci? Yani canli olarak.
evet dspor u dsmart yatilar gecen hafta.. benide sasisrtti. ilk maci vermemisiti.

ilk 25 dakka topalin uzun toplari, lincoln kewel ve ardanin koordinasyonu ve sabrinin defansif oyunu cok iyi gozuktu...

guven, topalin biraz daha onunde oyunuyor..
aciklama icin sagol. ben de üye olayim o zaman. biraz takimizi izleyelim. :)
Quo vadis, Galatasaray?
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

üye oldum ama nasil seyredecegimi daha anlamis degilim.
Quo vadis, Galatasaray?
Ozgur A. Boztepe

dk 40

su ana kadar cok iyi paslasiyoruz cok pozisyona girdik cok net olmasada.
3. ataklari gol oldu.

0-1
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Kredi karti odemesi falan yaptin mi?

bu arada golu yedik. ulan topun carpipta birisini oldurdugunu daha once hic gormedim. niye sabri kiz gibi ziplayip kicini doner topa?
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ozgur Ozanguc wrote:Kredi karti odemesi falan yaptin mi?

bu arada golu yedik. ulan topun carpipta birisini oldurdugunu daha once hic gormedim. niye sabri kiz gibi ziplayip kicini doner topa?
tamam sagolun. buldum. sayfa biraz kötü yapilmis ama oldu.

görüntü biraz aksaklik yapiyor. sizde de öyle mi?
Quo vadis, Galatasaray?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ozgur Ozanguc wrote: bu arada golu yedik. ulan topun carpipta birisini oldurdugunu daha once hic gormedim. niye sabri kiz gibi ziplayip kicini doner topa?
İstikbalini korumak için :D
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

cografi olarak kendine yakin bolgeyi sectin mi?

Gozlerime inanamadim, Lincoln istekli oynuyor. Allah Allah hayirdir insallah.
Ilk yari hakkinda soylenecek en onemlisi buydu.
Ikinci onemli olan, Kewell tam bir profesyonel tahta bacak gibi oynuyor. Iyiyiz iyiyiz ama Umit Karan arkadasin her zaman ki gibi lig'in ikinci devresine kadar acilamayacagini dusundugumden Nonda ilk 11 baslasa daha iyi olur.
Ozgur A. Boztepe

Ozgur Ozanguc wrote:cografi olarak kendine yakin bolgeyi sectin mi?

Gozlerime inanamadim, Lincoln istekli oynuyor. Allah Allah hayirdir insallah.
Ilk yari hakkinda soylenecek en onemlisi buydu.
Ikinci onemli olan, Kewell tam bir profesyonel tahta bacak gibi oynuyor. Iyiyiz iyiyiz ama Umit Karan arkadasin her zaman ki gibi lig'in ikinci devresine kadar acilamayacagini dusundugumden Nonda ilk 11 baslasa daha iyi olur.
katiliyorum...

ayrica; Lincoln kuvvetlenmis, irilesmis gibi, sanada oyle geldimi? Hep ayakta kaldi ikili mucadelelerde.

cok guzel paslasiyoruz. topak, balta defanstan iyi top cikartiyor. Sabri defansta cok iyi. 1 kere geldi sagdan ondada cok guzel 2 ye 1 yapti.

orkun 1 karsi karsiya kaldi iyi cikardi. Uzun sure arda sagda kaldi. Lincoln ve kewell yer degistirdi. sonra kewell a arda yer degistirdi 40. dakikada.

Umit'in asiri istekliligini cok iyi anliyorum. Hakan yok artik ve kendini gostermek istiyor. Kendine ve bana gore cok hasizligi ugradi ve ezildi. Yine kendine ve bana gore oynamasi gerken yerde oynatilmadi, cok gol atmasina ve cok formda oldugu zamanlarda bile. Umit'in gecen sene kac gol attigini, ondan onceki iki sene neler yaptigini unutmayalim. hele hele 2006-2007 de (2. gerets donemi) sakatlanmasi bize sampiyonlugu getirmisti. Umit cok iyi bitiricidir, artik cok yok boyleleri... Bu sabahki antremanda 30 metrede takimin en hizlisida oymus, formda bir umit avrupanin en iyi forvetlerinden biridir.
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

firat
emrah emre ahmet anil

baris ayhan

ferdi irfan aydin

nonda

edit: evet katiliyorum kesinlikle Lincoln guclenmis istekli derken onuda kastetmek istemistim. Ayakta kaliyor dusmuyor ve bu hazirlik maci sadece.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgur Ozanguc wrote:firat
emrah emre ahmet anil

baris ayhan

ferdi irfan aydin

nonda

edit: evet katiliyorum kesinlikle Lincoln guclenmis istekli derken onuda kastetmek istemistim. Ayakta kaliyor dusmuyor ve bu hazirlik maci sadece.
Emrah kim?

Emre Asik mi?
Ozgur A. Boztepe

firat

erhan---emre asik---ahmet(paf)------anil

-------irfan----baris-------------

aydin------ayhan--------ferdi

----------Nonda---------------

ikinic yari... erhan bilmiyenler icin bu arada pafin santraforu....

anil gecen sene paf maclarinda cok umit vermisti, 1 sene kiralanip geri geldi...

aydin 3 sene oncenin yildizi... umit milli ve belediye maclarini izledim, cok umutlandim..

ferdi hakkinda kafam karisik. Bir tarafim Ozan'a katiliyor, diger tarafim ajax altayapisindan bir adamin nasil fundamentali olmaz diyor...

BASTIR NONDA BASTIR NONDA HAYDIII

iki kadro ve Guzel futbol beni heycanlandirdi...
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ozgur Ozanguc wrote:cografi olarak kendine yakin bolgeyi sectin mi?
Evet sectim. Avrupa 600kbps olarak sectim. Buna ragmen hizli anlarda sadece enstantaneler görebiliyorum.
Quo vadis, Galatasaray?
Post Reply