İtandje= paralar çöpe

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ben baska adam seyrettim herhalde fransa liginde. Bende iyi bir kaleci oldugunu dusunuyordum ama bu kadar insan kotu diyorsa benim gomedigim birseyi gormus olmalilar.

Her hacette sorensen daha iyi kaleci.

Amerikadan bir kalecinin turkiyeye gelicegin ise sanmiyorum...
Erdal Tüter

Post by Erdal Tüter »

gayet iyi bir kalci ben size katılmıyorum itandje fransanın gelecekteki 1 numaralı kaleci adayı bu yönetim parayı çarçur etmez
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bu yonetim parayi car cur etmez mi? Carrusca ve Bouzid'i kimler alip getirdi bu klube?

Bir de bu adam bu kadar iyiyse Liverpool neden birakmis, biz Liverpool'un gormedigi birseyler mi goruyoruz?

Neyse, GS'in elinde iki tane duzgun kaleci varken ve sampiyon olmusken bir yildir kaleci diye bagiranlarin bayrami olsun, kurtulduk artik Orkun ve Aykut'tan, artik dunya capinda Itandjemiz var. :lol:

Her yaptiklari islerle hemfikir lmak lazim degil, bu sene genelde iyi gidiyorlar, bir tane de sacmalamis olsunlar, ama son derece luzumsuz, luzumsuz bir transer. Umarim stoper alnmasina mani olmaz bu.

Ali
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

İtandje'nin kısa bir özgeçmişi

30. Charles Itandje

Charles Itandje

Position: Goalkeeper
Squad number: 30
Date of birth: 2.11.82.
Birth place: Bobigny, France
Former clubs: Red Star 93, RC Lens,
Transfer fee: Undisclosed

Born in Bobigny, France, goalkeeper Charles Itandje signed for the Reds from French side Racing Club de Lens, having learned his trade with clubs around the country since the age of ten.

Itandje will wear the number 30 shirt and will act as a replacement for on-loan Scott Carson, who will line-up for Aston Villa this season.

The player was trialled by Liverpool during Gerard Houllier’s reign following a successful season in Red Star 93’s first team, but instead joined French side RC Lens.

Itandje became a fixture in the Lens squad in 2003, replacing out-of-form first choice keeper Guillaume Warmuz and making 170 appearances for the club.

The towering keeper, standing at 6’4, attracted the attention of other top European clubs before signing for the Reds. Liverpool beat off interest from La Liga side Real Betis as well as French outfit Olympique Lyonnais and rivals Manchester United to sign the player in August 2007.

In true Liverpool goalkeeping tradition, Itandje has adopted the tactic of dancing to try and put-off the opposition in penalty shoot-outs. Former ‘dancing keeper’ Jerzy Dudek, whose heroics helped the team win the Champions League in 2005, departed for Real Madrid in July.

Itandje is also eligible to play for Cameroon due to his parents’ heritage, but has opted to play for France, representing his country at under-21 level.

One-time Liverpool player and Cameroon International Rigobert Song once praised the keeper in a television interview, saying: "The man’s got rhythm."

http://www.liverpooldailypost.co.uk/liv ... -19810146/

Haberde ilgimi çeken şey Lyon , Manchester gibi kulüplerin istemiş olması demekki bir yetenek gördülerki istediler biraz sabredip görmeliyiz bence
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Taraftarın kendisine “Biz Aykut’tan memnunuz. Neden onu düşünmüyorsunuz?” sorusunu yöneltmesine karşılık olarak Sezgin “Sen Itandje’yi hiç oynarken gördün mü” şeklinde yanıt verdi.

Sezgin'in futbolcudan anladığını umuyorum.

O taraftar, "görmedik çünkü oynamıyor" deseydi kötü olurdu :D
BarisCakan

Post by BarisCakan »

Ismail Gezer wrote:Taraftarın kendisine “Biz Aykut’tan memnunuz. Neden onu düşünmüyorsunuz?” sorusunu yöneltmesine karşılık olarak Sezgin “Sen Itandje’yi hiç oynarken gördün mü” şeklinde yanıt verdi.

Sezgin'in futbolcudan anladığını umuyorum.

O taraftar, "görmedik çünkü oynamıyor" deseydi kötü olurdu :D
Şahane. "Lan sen nerede gördün ki" de denebilirmiş kendisine. Hayır referansın seneler önceki performanslarıysa eğer, niye geçen yaz ve ara transfer dönemlerinde hiç kovalamadın adamı? İlk geldiğinde bile Mondi'nin yerine adam ister gibiydin oysa...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

II. Adnan 3-4 transfer daha yapacağız demiş ya. Belki bir kaleci daha alırlar :D

Şöyle genç, gelecek vaat eden :D

Kaleci ve stoper'den sonra abartıp yabancı topçu çöplüğüne çevirmezler inşallah takımı.
Erdal Tüter

Post by Erdal Tüter »

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Defau ... 3&CatId=32

arkadaşlar şu haberi bir okuyun biz fransanın gelecekteki 1 numarasını aldık siz farkında değilsiniz araştırmadan yorum yapıyorsunuz paralar çöpe diye
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Erdal birileri onun alinmasini istiyor, youtube'a gir bak, nasil bir kaleci oldugunu
görrusun...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

erdal tüter wrote:http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Defau ... 3&CatId=32

arkadaşlar şu haberi bir okuyun biz fransanın gelecekteki 1 numarasını aldık siz farkında değilsiniz araştırmadan yorum yapıyorsunuz paralar çöpe diye
Arkadaşım,
Biz hiç araştırma yapmayız oturduğumuz yerden yorum yaparız..Hiç Fransa ve İngiltere lig maçlarını seyretmeyiz.

Sonra "paralar çöpe gider" diye işkembe-i kübra'dan sallarız.Gazetelerde bahsettiğin çocuklar da bu işin ustalarıdır onlar bu ligleri devamlı seyreder, araştırma yapıp öyle yorum yaparlar.

Ne yapalım biz de böyleyiz . :wink:
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Sevgili Mehmet senin dünya futbolunu çok iyi takip ettiğini biliyoruz ama bu kaleciyi Lens'teyken izledinmi hiç çünkü sadece Liverpool'daki maçlarına bakarak yorum yapıyorsan yanılabilirsin ikinci kaleciler maç oynama ritmini kaybettikleri zaman bazen çok kötü maçlar çıkarabilirler Lens'teyken hiç izledinmi veya Kamerun milli takımındaki maçlarını ben izlemedim ama Manchester'ın ve Lyon'un bile talip olduğu oyuncuda bir yetenek vardır diyorum bilmem katılırmısınız
Last edited by Yasin Gürel on Fri Jul 11, 2008 5:12 pm, edited 1 time in total.
Erdal Tüter

Post by Erdal Tüter »

lenste gayet başarılı maçlarını izledim.bazı kısımlar g.antep uefa da bu kaleciye 3 gol attı zannediyo ama o lens değil lille idi gollari yiyen de tony sylva idi. ve ben bu adamın geçen sene fa cup da chealse karşısında izledim gerçekten çok başarılı idi. fransa U21 de 25 kez oynamış bir kaleci henüz 26 yaşında elbette fransa milli takımının en büyük adaylarından biridir. her kaleci bazen hatalı goller yer mondragonun olmayacak birçok golü yediğini biliyorum.ama kötü kaleci mi hayır.peter cech kötü kaleci mi hayır.ama bence runje kötü kaleci çünkü istikrarsız bir kaleciydi. charles ıtandje firs class bir kaleci değil ama oraya o düzeye çok yakın bir kaleci lütfen youtube ile futbolcu değerlendirmeyin...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Yasin Gürel wrote:Sevgili Mehmet senin dünya futbolunu çok iyi takip ettiğini biliyoruz ama bu kaleciyi Lens'teyken izledinmi hiç çünkü sadece Liverpool'daki maçlarına bakarak yorum yapıyorsan yanılabilirsin çünkü ikinci kaleciler maç oynama ritmini kaybettikleri zaman bazen çok kötü maçlar çıkarabilirler Lens'teyken hiç izledinmi veya Kamerun milli takımındaki maçlarını ben izlemedim ama Manchester'ın ve Lyon'un bile talip olduğu oyuncuda bir yetenek vardır diyorum bilmem katılırmısınız
Sevgili Yasin, talip olmuşlar ama almamışlar (herhalde paraları yetmedi ya da GS daha çok para verdi diye değil) ha, ama bu arada elinde olup bırakan da Liverpool.

Sanırım burada kimsenin derdi Youtube'dan ya da izlemeden kaleci eleştirmek değil, sadece elimizde iki kaleci var, açık olan başka mevkiler var, bu adam elimizdekilerden ne kadar daha iyi insanların derdi.

Erdal Runje kötü kaleci demiş, Runje Türkiye'ye gelmeden iki kere mi ne Fransa birinci liginin en iyi kalecisi seçildi. Zaten Fransız futbol tarihinin en iyi kalecisi Brathez, oradan ölçün :lol:
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Ali Gursel wrote:
Yasin Gürel wrote:Sevgili Mehmet senin dünya futbolunu çok iyi takip ettiğini biliyoruz ama bu kaleciyi Lens'teyken izledinmi hiç çünkü sadece Liverpool'daki maçlarına bakarak yorum yapıyorsan yanılabilirsin çünkü ikinci kaleciler maç oynama ritmini kaybettikleri zaman bazen çok kötü maçlar çıkarabilirler Lens'teyken hiç izledinmi veya Kamerun milli takımındaki maçlarını ben izlemedim ama Manchester'ın ve Lyon'un bile talip olduğu oyuncuda bir yetenek vardır diyorum bilmem katılırmısınız
Sevgili Yasin, talip olmuşlar ama almamışlar (herhalde paraları yetmedi ya da GS daha çok para verdi diye değil) ha, ama bu arada elinde olup bırakan da Liverpool.

Sanırım burada kimsenin derdi Youtube'dan ya da izlemeden kaleci eleştirmek değil, sadece elimizde iki kaleci var, açık olan başka mevkiler var, bu adam elimizdekilerden ne kadar daha iyi.

Erdal Runje kötü kaleci demiş, RUnje Türkiye'ye gelemden iki kere mi ne Fransa birinci liginin en iyi kalecisi seçildi. Zaten Fransız futbol tarihinin en iyi kalecisi Brathez, oradan ölçün :lol:
Liverpool'da kupa maçlarında kötü 1-2 maç çıkardı diye bu adamın kaleciliğini eleştirmek bana pek insaflı gelmiyo bizim Aykut'un son sivas maçında yediği gollere bakarak kötü kaleci olduğu söylenebilirmi nasıl söylenemezse bu kalecininde yarım sezon forma giymeden iyi veya kötü yorumu yapılamaz bence bekleyip görmeliyiz.Ayrıca yönetimin transfer politikasından son derece memnunum bir plan proje dahilinde yapıyorlar transferi Adnanlara güveniyorum umarım beni yanıltmazlar
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Mehmet Gorgen wrote:
erdal tüter wrote:http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Defau ... 3&CatId=32

Ne yapalım biz de böyleyiz . :wink:
Gorgen hic takip etmiyorsun artik
Fanatik fotomac okuyup buraya yorum yapiyorsun ayip ayip :D

Sevgili Erdal tabi daha yeni oldugun icin buradakileri fazla tanimiyorsun.Mehmet Gorgen Avrupa yakasinin en cok canak antenine sahip adamidir.Telekomcular bile ofisleri sanip arabalarini Gorgen'in evininonune parkediyorlar artik.Futbol seyretme okuma konusunda Hafiz Burhan mertebesinde bir arkadasimizdir.

Sishane'de avizecilerde calisacak adam aldik kaleci yerine.
En azindan ben su an oyle hissediyorum.
Yav genc arkadaslar neye bu kadar kasiyorsunuz,
Adam iyi cikarsa oynar kotu cikarsa gider.
Ikinci FT doneminde alinip giden topcu sayisinin bir mizanini cikarin hele

Bizim yonetim transferde 5'te 5 yaparsa Sevgili Ali Gursel yurttan sesler korosuna katilacam dermisim :)
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply