İtandje= paralar çöpe

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

İtandje= paralar çöpe

Post by Mehmet Gorgen »

Transferler üzerine yorum yapmak istemiyorum. Ama yine dayanamadım.

2 sene önce Carrusca
geçen sene Bouzid bu sene de
eger alacak olursak Itandje'nin Galatasaray'da oynayacak oyuncu olmadıklarını söylüyorum.

BURAYA TEKRAR YAZIYORUM.ITANDJE'YI LENS'DE DEFALARCA VE LIVERPOOL'DA da sadece KUPA MAÇINDA İZLEDİM.
LIVERPOOL'un bedavaya free transfer olarak aldığı ve busene kupa maçında Barnsley'e yenilmelerinin tek sebebi olan İtandje'yi almak, üstelik 2-3 milyon euro bonservis bedeli vererek almak hangi akla hizmet onu anlamıyorum.

İtandje Orkun'dan da Aykut'tan daha kötü bir kaleci. Ne fiziğini kullanabiliyor ne refleksleri iyi. Ben Kazma siz de kova diyebilirsiniz.

Liverpool bu kaleci yerine Palmeiras'dan Cavalleri'yi alıyor. Cavalleri iTANDJE'DEN 5 GÖMLEK DAHA ÜSTÜN BİR KALECİ.

YÖNETİM UYUMA. ITANDJE'yi alma.

Lütfen bu yazımı not edin ve sene içerisinde buarada herkes bana hak verecek.
Last edited by Mehmet Gorgen on Wed Jul 09, 2008 11:51 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Al iste yukarda ayni seyleri ayni anda yazmisim Sinan'a yanit verirken ben de. Sacma bir transfer. Bu kadar para verilen adami yedek mi oturtacaksin? Rennes'deki performansini ben de okudum, muhtesem kurtarislari olup, abuk sabuk golleri yedigi soyleniyor. Fransa'dan alacaklarsa Coupet'i alsalardi ya.. Yasli masli ama deneyimi yeter. Cocuklar bir sey ogrenirlerdi. 1,5 milyona almis Atletico Madrid.

http://edition.cnn.com/2008/SPORT/footb ... ef=24hours

Ya da Lehmann'i.. Stuttgart'a gitmis.

Bizimkiler de sacmalamasalar olmaz yani, illaki limon sikacaklar bir seye.

Ozan Ersoy
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Last edited by Mehmet Gorgen on Wed Jul 09, 2008 11:39 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu kadar olumsuz yorum okuyunca afallıyor insan. Mondragon gelmeden önceki sene Fransada yılın kalecisi falan seçilmişti sanırım. Tafarel belli, senelerce Brezilya'nın kaleciliğini yapmış bir adam.

Başka bir bölge için kötü transferi kaldırabiliriz. Ama kaleci mevki için böyle bir imkanımız yok. Bu kadar umutsuz bir vak'a ise inşallah almazlar.. Bize kaleci değil, alınacaksa "İYİ KALECİ" lazım..
Ozgur Huseyinoglu

Re: İtandje= paralar çöpe

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gorgen wrote:Liverpool bu kaleci yerine Palmeiras'dan Cavalleri'yi alıyor. Cavalleri iTANDJE'DEN 5 GÖMLEK DAHA ÜSTÜN BİR KALECİ.
Ozan'in Coupet linkini gectigi CNN sitesinde, Cavalieri haberi de var: Goalkeeper Cavalieri on way to Liverpool

Eleman ingiltere icin calisma izni filan almis, Brezilyali mi? Oynamis mi o kadar milli takimda yahu?

Neyse, gerci, ondan cok benim merak ettigim, bu haberde bahsi gecen rakamlar. Bu rakami verecek miyiz gercekten?!?! :?
Liverpool manager Rafa Benitez is expecting to complete the $5.9 million signing of goalkeeper Diego Cavalieri from Brazilian club Palmeiras in the near future.

The player completed a medical and has acquired a work permit. His agent Juninho Parmigiani said: "We will conclude everything in the near future."

Palmeiras sporting director Toninho Cecilio added: "There are some clauses to be discussed but nothing that can now block the deal."

Liverpool plan to sell their French goalkeeper Charles Itandje to Galatasaray for $3.9 million.
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Olacak is degil...

"the fact that he conceded goals against the likes of barnsley and havant & waterlooville means that its inevitable that fans wont be crying their eyes out at his departure."

Biri bu paraya degil atlamak, Turk'lerin elini isirmak lazim demis. Valla salaklik...

Al-Habsi cok daha iyi kaleciydi. En azindan 10-15 tane Premier mac oynamisligi ve de surusune sepet kurtarisi vardi.

Adnan Polat duy sesimizi. Yazik ettiniz paralara.

Ozan ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Wed Jul 09, 2008 11:49 pm, edited 1 time in total.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ben de bu oyuncuyu hiç tutmadığımı daha önce söylemiştim ama bu başlıktaki "Sakın almayın" diyenler kervanına da katılayım, belki bir faydası olur.

Bu başlığı ankete dönüştürebilir miyiz?
Last edited by Eray Tunç on Thu Jul 10, 2008 12:01 am, edited 1 time in total.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Oncelikli olarak iyi bir defans oyuncusu alinsin,sonra butce uygun olursa bir kaleci transfer edilebilir.Edilmesede olur,cok gerekli degil bence.
Konsantrasyon, concentration, concentracion

nefvakfi.org
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Sahiden bu kadar kotu bir kaleci ise almasinlar, hele bu paraya hic almasinlar. Ama iyi bir kaleci alsinlar. Lehmann gibi kaleci gelsin mesela Ozan'nin dedigi gibi. Kaleciye ihtiyacimiz var.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Yazik, ortada $250,000(bin) dolarlik adam gibi kaleci varken (MLSNet - Cannon Videosu) bizimkiler marka pesinde kosuyorlar.

Ozan'nin dedigi gibi illaki bir hata yapicaklar :evil:
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Arayan belasini da mevlasini da bulur demisler. Adnanalar buldular galiba.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Veteran goalkeeper Santiago Canizares has agreed to end his contract with Valencia and will leave the club.

The 38-year-old Canizares, whose contract has another year, said he is considering retirement if no suitable offer comes his way. He said five months ago he would like to end his career as a Valencia player.

"I'm going to listen to offers and if any interest me I'll accept. If not, I'll do something else as I've already had offers of different things. I'm not sure I'll retire," he said.

Bir sene, sadece bir sene, icin su adama "suitable" bir offer yapalim. Refleskleri ne kadar dumura ugramis olabilir, yan toplarda ne kadar hata yapabilir, tecrubesi ile kurtaracagipozisyonlar yeter. Firat, Aykut ve Orkun su eleman ile bir sene gecirsinler. Bir de olursa Hyypia alalim, transferi kapatalim.

Servet ve Emre nin sakatliklari goz onune alinirsa Selcuk un onerdigi gibi stoper transferi oncelikli. Buraya Toraman i yada bir baska yerli oyuncuyu monte etme fikrine kuvvetle muhalefet ediyorum. Tecrubeli, yasi da olabilir ama mutlaka bu pozisyonun gerektirdigi gorevi yemis yutmus bir eleman. BJK gectigimiz sene neler cekti, bu sene farki gorecegiz. Keza TS da gobegi topluyor.

Yasina bakmayin, tecrubesi olsun ve bu pozisyonun geregini bilsin ve yapsin.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
BarisCakan

Post by BarisCakan »

İlk önce Firefox'a özgü mü olmuş bu bilmiyorum ama bu topic penceresi feci sağa çekmiş, okumak için sağ okla teeee gidip alt satırda geri dönmelisinden. Düzeltilir mi sonradan? Neyse..

Setanta bu akşam haber ajansı Sorensen'le konuştuğumuzu yazmış. Sorensen "GS menejerimle irtibata geçmiş ama daha çok yolun başında" gibi bişey demiş. Kendini kanıtlamış adam işte sana. Umarım Fransızla pazarlıkta kaldıraç olsun diye değildir.

Aston Villa'da kaptan olacaktı ayrılmasaydı gibi bir durumdalar şimdi orada, tecrübeli eleman kalmamış.
BarisCakan

Post by BarisCakan »

Mert Tokman

Re: İtandje= paralar çöpe

Post by Mert Tokman »

Mehmet Gorgen wrote:Transferler üzerine yorum yapmak istemiyorum. Ama yine dayanamadım.

2 sene önce Carrusca
geçen sene Bouzid bu sene de
eger alacak olursak Itandje'nin Galatasaray'da oynayacak oyuncu olmadıklarını söylüyorum.

BURAYA TEKRAR YAZIYORUM.ITANDJE'YI LENS'DE DEFALARCA VE LIVERPOOL'DA da sadece KUPA MAÇINDA İZLEDİM.
LIVERPOOL'un bedavaya free transfer olarak aldığı ve busene kupa maçında Barnsley'e yenilmelerinin tek sebebi olan İtandje'yi almak, üstelik 2-3 milyon euro bonservis bedeli vererek almak hangi akla hizmet onu anlamıyorum.

İtandje Orkun'dan da Aykut'tan daha kötü bir kaleci. Ne fiziğini kullanabiliyor ne refleksleri iyi. Ben Kazma siz de kova diyebilirsiniz.

Liverpool bu kaleci yerine Palmeiras'dan Cavalleri'yi alıyor. Cavalleri iTANDJE'DEN 5 GÖMLEK DAHA ÜSTÜN BİR KALECİ.

YÖNETİM UYUMA. ITANDJE'yi alma.

Lütfen bu yazımı not edin ve sene içerisinde buarada herkes bana hak verecek.

Adami hayatimda hic seyretmedim - seyrettiysem bile farkinda degilim... Ama bildigim birsey var ki Gorgen soyluyorsa dogrudur - Adnan'lar duyun lutfen...
Post Reply