Galatasaray 2008-2009 (Ü.Davala ve E.Boekamp gönderildi)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Hasan Tezcan wrote:Bence siz gazetelerin oyununa geliyorsunuz...serefsizler GS ile ugrasmasalar
olmuyor. Bir suru insan gönderdiler bugune kadar ama FB hakkinda olumsuz
bir haber dahi yok. Arda gidiyormus, Lincoln gelmiyormus vesayre. Asagilik
medya misyonuna devam etsin, kicini yirtsinlar serefsizler.
Adam izinsiz olarak antremana cikmiyorsa ve Rio'da arkadaslariyla karnaval yapiyorsa - bizim de genel menejerimiz geldiginde "savunmasi alinacak" diye demec veriyorsa - bir spor muhabiri bunu haber olarak vermekle mukellif degil mi Hasan?

Herseyin suclusu da basin degil - kusura bakmayin...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Haldun'un basina böyle bir demec verdigine inanmiyorum. Böyle bir durum varsa
kulup icinde cözulur, medyaya hesap verilmez. Bu böyle olmali.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Basın pislik yapar. Defalarca da yapmıştır. Özellikle Hürriyet, Milliyet ve Vatan bu konuda başı çeker!

Ama onlar bile arada doğruyu söyleyebilir. Lincoln'ün neden geç kaldığını tam olarak bilmiyoruz. İnşallah beyefendi gelince öğreniriz. Ama ortada apaçık bir realite var: Adam kaç gündür ortada yok! Kendisine ulaşılamıyor, çok mühim bir şahısmış gibi şu gün geleceğim diye haber yolluyor!

Bunlar yalan olsa, resmi sitede çoktan yalanlanırdı! Öyle bir yalanmala görmedim ben...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

EURO2008'e 8 futbolcu gödnerdiğimiz için UEFA bize 800 bin dolar yada euro ödeyecekmiş. FB'ye 600, BJK'ya 200...
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

cok normal lincoln'un antremanlarda olmamasi. takimin as oyunculari neredeyse hic yok, calisanlar yedekler. lincoln de brezilya'dan uc gun gec gelmis, ne var ki bunda?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Fatih Mutlu wrote:cok normal lincoln'un antremanlarda olmamasi. takimin as oyunculari neredeyse hic yok, calisanlar yedekler. lincoln de brezilya'dan uc gun gec gelmis, ne var ki bunda?
Ama mazemeyi klup yonetimi veruyorsa basina cok sey var. Oburleri izinli buna izin yok. Neden dersen cevapta yok.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Lincoln'u bosverdim. Servet'in 13 Agustosa http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=6&hid=40571 yetisemiyecegine bozuldum. Insallah yanlis bir haber gecilmistir...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Nonda nerede bilen var mi? Herhalde izinli olarak bir manastirda gunlerini oruc tutup dua ederek gecirmiyordur.

Nonda neden haber olmuyor? Ya da FB'nin Brezilyalilari nerede haberi olan var mi? Ben tahminde bulunayim, muhtemelen Samadira'da degiller.

Lincoln sorunlu olabilir ama Haziran ayinda Brezilya'da oldugu icin sorunlu degil, cunku Turkiye'de hatta Avrupa'da forma giyen her Brezilya'li oyuncu 25 Haziran'da Brezilya'dadir.

Bu forumda daha once on kere yazmisimdir, Turk spor basininda cikan her haberi ilk once yalan ya da kotu niyetli varsayin, aksi bagimsiz kaynaklar yoluyla ispatlanana kadar.

Ali
Mesut Ulukök

Post by Mesut Ulukök »

Nonda Milli Takım'da..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote:
Bu forumda daha once on kere yazmisimdir, Turk spor basininda cikan her haberi ilk once yalan ya da kotu niyetli varsayin, aksi bagimsiz kaynaklar yoluyla ispatlanana kadar.

Ali
Aynen katılıyorum da...

Nonda'nın hat-trick haberlerini ıskaladın galiba Ali abiiiii :D
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:
Ali Gursel wrote:

Ali
Aynen katılıyorum da...

Nonda'nın hat-trick haberlerini ıskaladın galiba Ali abiiiii :D
Wallahi haberim yok, 10 gundur neredeyse gunde 15 saat calisiyorum, bazen daha fazla, vakit bulunca da uyuyorum.

Neyse, ben bu arada Avrupa Sampiyonasi haric mac oldugundan falan haberdar degilim.

Alex, Deivid, Delgado falan da milli takimlarindalar miymis, serefli basin her gun Lincoln'u kasiyor?

Bu arada ne hat tricki yahu, aman cabuk gelsin.

Ali
Murat Gökcigdem
Staff Member

TD'imiz pazar idmanindan sonra

Lincoln ile ilgili sorular üzerine, Skibe, ''Brezilyalı futbolcuların böyle geç kalma eğilimleri var. Maalesef bu bütün dünyada böyle. Ben yönetimin kendisine gerekli yaptırımı uygulayacağından eminim. Onun dışında biz kendisiyle konuşacağız. Kendisinden elinden gelenin en fazlasını göstermesini isteyeceğiz. En fazla faydayı edinebileceğimizden de eminim'' dedi.

diye bir demec vermis.

Kaynak: Galatasaray'in resmi sitesi
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hasan Skibbe'yi şaşkına çevirdi

İdmanlarda attığı gollerle eski günlerine dönüş sinyali veren Hasan Şaş, Skibbe dahil herkesi şaşkına çevirdi.

İdmanlarda attığı gollerle eski günlerine dönüş sinyali vererek başta teknik direktör Skibbe olmak üzere antrenmanı izleyenleri şaşkına çeviren Hasan Şaş, bu yıl da şampiyon olacaklarını iddia etti.

Geçen sezon sakatlanıp ameliyat olan ve ligi erken kapatan yıldız, tamamen iyileşirken idmanlarda yaptığı şovlarla eski günlerini hatırlatıyor. Fazla kilolarından da kurtulduğu gözlenen Şaş, bu sezon Skibbe'nin en önemli kozlarından olmaya aday.

HEDEF DAİMA ZİRVE
Hedeflerinin bu sezon da ligde ve Avrupa'da zirve olduğunu söyleyen Hasan Şaş, "Yeni sezonda da şampiyon olacağımıza inanıyorum. G.Saray her dönem iddialıdır. Bu sezon elde edilen şampiyonluk birlik ve beraberliğimizin simgesi. Bu dayanışma devam edecek" dedi.
Hasan her zaman herkesi Şaş'kına çevirmiştir zaten. Bazen iyi bazen kötü anlamda..

Yönetim Hasan'ı göndermek gibi bir hataya düşerse yedi ceddine küfrederim :D

Hasan, Aydın, Sabri, Uğur ve bir yeni sağ-bek sağ kanat meselesini halleder. Uğur sağlam olsa, Sabrinin kalacağı kesin olsa iyi olurdu. Para cepte kalırdı hani.
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Ismail Gezer wrote: Hasan, Aydın, Sabri, Uğur ve bir yeni sağ-bek sağ kanat meselesini halleder. Uğur sağlam olsa, Sabrinin kalacağı kesin olsa iyi olurdu. Para cepte kalırdı hani.
Bunlara Baris ve Serkan'i da ekleyebilirsin herhalde. Ama iclerinden sadece biri bek ne yazik ki...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Murat Gökcigdem
Staff Member

Dun aksam baloda ADIDAS'in yeni sezon icin Kulubumuze hazirladigi yeni formalar tanitilmis....

Image
Post Reply