Cassio Lincoln'a dair

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ayhan'in hamurunun saglam oldugunu Lucescu zamanindan biliyoruz. Uzun suredir bu seviyede oynadigini gormemisdim. Beni boyle sasirtsin, haksiz cikarsin, dediklerimi yedirsin ben raziyim.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Mehmet Marsan wrote:Ayhan'in hamurunun saglam oldugunu Lucescu zamanindan biliyoruz. Uzun suredir bu seviyede oynadigini gormemisdim. Beni boyle sasirtsin, haksiz cikarsin, dediklerimi yedirsin ben raziyim.
Ayhan bu sene sakatlanmadan once de bu formunu tuturmustu. Sakatlanmasa belki hala Kalli ile yola devam edilecekti. SL ceyrek finalini kil payi kacirdigimiz yilki gibi oynuyor. Yaslandikca yillaniyor adam sanki. Ilk goldeki pasi inanilir gibi degil. Kendisini parcalamis resmen topa yetisecem diye.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Ayhan ile ilgili konuları onun adına olan başlıkta konuşmak lazım.Bu "kıvrak" sambacıya yeterince prim verildi,Ayhan'ın övgülerini de hak ettiği yerde vermek lazım diye düşünüyorum.Umarım staddaki taraftar Arda,M.Topal,Servet,Ayhan gibi adamlar dururken, hak etmeden bir daha Lincoooolllnn Lincooollnn diye bağırmaz.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Her iste bir hayir vardir derler...Kalli'nin girmesi hayirdir bana sorarsaniz.

Ayhan'i göklere cikarmayin, o kadar oynamiyor.

Lincoln'e fazla yuklenmeyin, nasil bir oyuncu oldugunu önumuzde ki sezon görecegiz...
insallah ;-)
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Hasan Tezcan wrote:Lincoln'e fazla yuklenmeyin, nasil bir oyuncu oldugunu önumuzde ki sezon görecegiz...
insallah ;-)
Amin!
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Lincoln gitsin Juninho gelsin :)

Boyle dilek tutar mi?

Bu dilek gercek olursa forumun aslanlari g-string giyip hatira fotografi cektirir mi ? :)
TRUST GALATASARAY
MGC
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lincoln arkadaşlarını ağlattı
Sivas maçı öncesi arkadaşlarına bir konuşma yapan Lincoln, "Yine sizlerle değilim ama kalbim sahada" diyerek duygusal anlar yaşattı..
Art arda alınan F.Bahçe ve Sivas galibiyetleriyle şampiyonluğa çok yaklaşan G.Saray'da, otoriteler başarının sırrı olarak 'takım ruhu'nu gösteriyor. Alt yapıdan yetişen veya kulüpte uzun süre kaldığı için Florya'nın havasına alışan isimlerin müthiş bir sinerji yarattıkları dile getiriliyor. Ancak Sivas zaferinin öncesinde yaşanan bir olay, 'G.Saraylı' olmak için mutlak suretle bu kriterlere uymak gerekmediğini gösterdi. Sezon başından beri eleştirilen ve yaşanan başarıda en az katkıyı yapan isim olarak gösterilen Cassio Lincoln maç öncesi arkadaşlarını toplayarak bir konuşma yaptı. Brezilyalı yıldızın şu konuşması soyunma odasında gözlerin dolmasına sebep oldu: "Burada çok güzel günler geçirdim. Bir de şampiyon olursak, hayatımın en büyük mutluluğunu yaşayacağım. Bu sene bekleneni veremedim. Ancak siz beni hiç aratmadınız. Yine sizlerle olamıyorum ama kalbim sahada. Gelecek sezon terimi hepinizle birlikte akıtma sözü veriyorum. Sivas'a karşı benim için de oynayın. Galibiyet için dua edeceğim"

SABAH

Lincoln'ün seneye kesinlikle kalması lazım! Gönderirsek, benzer işleri yapabilecek başka birini bulmamız gerekecek, buda Lincoln'ün yıllık maliyetinden çok daha fazlasına mal olacaktır. Kaldıki Lincoln de "boş" çıkmış falan değil!
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ismail Gezer wrote:Lincoln'ün seneye kesinlikle kalması lazım! Gönderirsek, benzer işleri yapabilecek başka birini bulmamız gerekecek, buda Lincoln'ün yıllık maliyetinden çok daha fazlasına mal olacaktır. Kaldıki Lincoln de "boş" çıkmış falan değil!
Kesinlikle katılıyorum. Biz Real Madrid ya da Chelsea'miyiz ki yıldız oyuncu çarçur edeceğiz rahatlığıyla. Zaten kulübün mali durumu belli. Bu adamı bir şekilde oynatmamız lazım, biraz çıtkırıldım olsa da... Yıldız oyuncunun kaprisi olur biraz, onu idare etmek de yöneticilerin ve TD'nin görevi. Yeteneği konusunda kimsenin bir şey diyebileceği yok zaten.
Tan Erten
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

2004 senesiydi. Rivaldo alinsin diye cok istiyordum. Adam Yunan liginde 101 macta 50 gol atmis. Super bir rakam. Artik yasi iyice gitmis ama acaba bizim Lincoln 101 macta kac gol atabilir veya 101 mac oynayabilir mi? :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Can Ergun

Post by Can Ergun »

2008-2009 sezonunun ilk antremanına katılmamış.Basın da haklı olarak abartır tabii malzeme geçince eline.O kadar abartılacak birşey değil belki ama profesyonellik ve iş ahlakı söz konusu ise o yaşta ve o kariyerdeki bir oyuncunun yapmaması gereken hareketler bunlar.

İnsan utanır geçen sene 10 maç oynamadan herkesten çok para aldım,bari kendimden nefret ettirmeyim diye düşünüp zamanında gelir.
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Ozan Ersoy wrote:
Mehmet Marsan wrote:Mert'in artik modern futbolda klasik 10 numaraya yer yok tezine katiliyorum.

Yanliz bu tez anca imkanlari bize gore sonsuz olan klupler icin gecerli. Bizde ki orta saha elemanlarinin klasik 10 numara oyun kurucunun yapmasi gerekenlerin yapma kapasiteleri sinirli. Hafta sonu oynanan macda kimse Ayhan, Sabri, topal, Baris'dan FB defansinin dengesini bozacak yaratici bir hareket beklemedi. Onlarda bizleri utandirmadilar. Hadi Topal defansin onunden, Alex hizasindan pek ayrilmadi diyelim, diger 3u abanma tesebuslerinden baska ofansif katgi yapamadilar. Hele bir pozisyonda Sabri, Baris'dan once topu alip ceza sahasina girdi. Macdan sonra ki yorumcular bir kaldirsa topu gol olacakti dediler. Imkani yok, adim gibi biliyordum kaleye abanacagini ve oyle oldu. Sabri'nin attigi korner ve serbest atislar isin cabasi. Bunlari Sabri'yi tenkit etmek icin yazmiyorum, elde olan oyuncularin kapasitesini belirtiyorum. Dun Paul Sholes'un attigi golu, Pirlo'nun serbest atislarini, ara paslarini hic biri atamaz. Anca yapabildikler Gattuso'yu ornek almak.
Tesekkurler Mehmet abi, Ayhan'a mukemmel bir "saldiran ortasaha oyuncusu" performansi gosterttigin (iki asist, bir gol, sayisiz atagi yonlendirme, sayisiz atagi kesme, sogukkanlilik, gerektiginde sahne alip rakibi cozme ve bitirme) ve Scholes'unkinden de guzel bir gol attirdigin icin.

:D:D:D:D

Alnindan opuyorum Ayhan Akman... Sahanin yildiziydin. Buyuk topcusun. GS'a herseyini verdin, aldigin her kurus da helali hostur. Besiktas'dan uc kurusa aldigimiz sen GS'in gelmis gecmis en iyi en karli, getirisi en fazla olan yatirimlardan birisin. GS'la buyudun GS'a cok faydali oldun.

O topa vururken ben duydum seni sanki:

"Hadii ulaaaan hadi ulaaaaan, yiyorsa bunu da cikarin !!!! "

Hahaaaaahaaaaaa..... :lol:

Ozan Ersoy
Biraz geç olacak cevap yazmak için ama yazıyı okuyunca alınıtı yapasım geldi :)
özellikle beşiktaştan üç kuruşa alınan bölümü çok doğru çünkü böyle bir oyuncuyu şu anda 3-4 milyon eurodan aşağıya alamazsınız hemde en verimli çağında Ayhan bizim için çok değerli bir oyuncu takımda bu kadar çok tecrübesiz oyuncu varken onun değeri biraz daha artıyor önümüzdeki sene performansıyla şam.ligi ve ligde takımın yeni lideri olacak bence
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bugun gelmiyormuydu bu kol saati? Ne oldu ucagi mi kacmis?

Ay cok sasirdim - buyuk supriz oldu :!:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

FB, Ortega'ya ne yaptıysa aynısı bu az gelişmiş zavallıyada yapılmalı! Bu kadar b.ktan bir karakter olmaz!
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bugun olmaz yarin geliim demis hasbam - bugunu Almanya'da kankasi Kuranyi ile gecirecekmis - aksama bir parti yapiyim kankamla ertesi sabah geliyorum merak etmeyin demis...

Bari gelirken Kuranyi'yi yaninda getirse :roll:
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Yonetimimizin soyledigine gore Almanya’daymis. Yarin Istanbula gelecekmis.

Eh Brezilyada o kadar dans etti formu en ust duzeydedir yarinki Topkapi sampiyonluk balosunda herkezi mest eder artik...
Post Reply