Kupa yari final: G.Birligi - Galatasaray 1-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Salih Bora wrote:Abartıp da Nazım Durak'ın Aklına uyup Yılmaz Vural'ı getirmemek kaydıyla. Başkan Adayı'nın seçim vaadi bu. Kazanırsa takımın başına Vural'ı getirmek. Bu kadar enayi seçim vaadi görülmemiştir herhalde.
Sahiden boyle mi demis? Herhalde ben baskanliga adayligimi koyiyim, biraz ismim duyulsun. Sonrada kazanirim falan neme lazim Yilmaz Vural diyip olayi bitiriyim diye dusunuyor. GS'a baskan adayi olan bir kisinin bunu demesi bile GS'in aslinda kimlerin eline kaldigini cok iyi gosteriyor.

Kalli gitmesin AMA Sabri'yi kadro disi biraktiginda affedirecek bir yonetim olacaksa ki olacak, kalmasin artik.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Rovans maci ne zaman, birisi muhakkak yazmistir ama su anda ben bulamadim. Gencler ile ard arda iki mac mi yapacagiz?
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Murat Fahrioglu wrote:Rovans maci ne zaman, birisi muhakkak yazmistir ama su anda ben bulamadim. Gencler ile ard arda iki mac mi yapacagiz?
Mac 15 Nisan , sali gunu - Ali Samiyen.

Bende maci bu hafta Gencler macindan sonra olacak diye aklimda kalmisti. Ilk mac ile ikinci mac arasi 4 hafta fazla.
Kemal Bakircioglu
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kemal Bakircioglu wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Rovans maci ne zaman, birisi muhakkak yazmistir ama su anda ben bulamadim. Gencler ile ard arda iki mac mi yapacagiz?
Mac 15 Nisan , sali gunu - Ali Samiyen.

Bende maci bu hafta Gencler macindan sonra olacak diye aklimda kalmisti. Ilk mac ile ikinci mac arasi 4 hafta fazla.
Sen de mi Kemal? Bize yapilan bu babaligi unutma ve yan cebine koy. Ya bu Sali olsa ne olacakti?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply