Milli Takim Formalari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Dun 6 pas programinda milli formayi tartistilar, millet cildirdi. Ahmet cakar masadan kakip gitti program gitmeden. serdar bali de sinirlenmedigi halde ahmet cakara destek olmak icin kalkip gitti. Cok iyi sov oldu sonra program bitince baktim Cakar guluyor.

Cok iyi sovdu seyretmiyen kacirdi...

Ben klasik forma seviyorum, kirmizi uzerine beyaz bant, kalbin ustunde ay yildiz...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Milli Takım Teknik Direktörü Terim, turkuaz-beyazlı formada Türk bayrağı kırmızısının hiç olmadığını belirterek 2 ay önce federasyondan formanın değiştirilmesini istemişti. Ancak Milli Takım’ın malzeme sponsoru Nike, Ulusoy döneminde bu dizayna ve renklere ‘onay’ alındığını ve binlerce forma üretildiğini belirterek, bu teklifi geri çevirdi. Bu nedenle Ay-yıldız mecburen ‘turkuaz’a mahkum oldu.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Bayaa Yunanistan,İtalya falan gibi mavi beyazlılar falan diyecekler bize.Bu renklere onay verene selam ederim...
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Turkuazin Ingililizcesi turquoise. Bizim burokratlar icersinde kelime oyununu seven muzurlar vardir belki.

Ama gercektende bu formanin Turku az Yunani cok olmus.

FT de kirmizi turk bayragi uymamis diye itiraz etmis. Onu da mavi yapsalarmis bari.
Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Fotograflada Gökhan Zan i da gördüm. Euro 2008e demekki götürelecek.
Bu durum Formalardan daha götü bence :D
Post Reply