Bordo - Galatasaray: 2-1 (Nonda (P))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozan Ersoy

Bordo - Galatasaray: 2-1 (Nonda (P))

Post by Ozan Ersoy »

Dogumgunume rast geliyor. Basligi da benim acmam yerinde olur herhalde. Insallah GS bana guzel bir dogumgunu hediyesi verir de acilisi iyi yapar. Yenilgi haricinde her skor beni sevindirir. Beraberlik alip, Bordo'yu deplasmanda Avusturya Viyena'dan galibiyet almaya zorlamak fena olmaz. Gecen sene Bordo'dan rezalet oynayip 3 mu yemistik ne orada?

Bu arada gecen sene bize karsi oynamamis olan Arjantin'li bir orta saha oyuncusu ulkesine geri donmus ailevi nedenlerden. Francia 81 macta 11 golu varmis. Ben tanimiyorum.

http://www.uefa.com/competitions/uefacu ... 05158.html

Bordo gecen senenin kupa galibi olarak katiliyor UEFA'ya. Gecen sene ligi 6. bitirmisler. Su anda Lyon'un 4 puan arkasinda 4. siradalar. Bu sene Nice'den gelen Bellion 6 golle ikinci sirada gol atanlar listesinde. Lyon'dan gelen Diarra da guc katmistir. Gecen sene bize cok sorun yasatan Darcheville'i satmislar. Faubert, Dalmat, Traore de satilmis.

Dengeli bir takim, iyi defans yapip, saglam basacaklardir. Golu ilk once yersek, cikarmasi zor olabilir. Besiktas ligin dibindeki Marsilya'ya karsi cok zorlandi, dayak yediydiler. Ayni sertligi Bordo'dan da bekleyebiliriz. Kalli umarim bu sefer dersini iyi calisir.

Ozan Ersoy
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

O zaman $imdiden dogumgunun kutlu olsun ada$!
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Cengiz abi, baska forumdan alinti yapiyorum musadenle.. Ne yapiyorsam senin gibi Amerika dan katilanlar icin..

Youtube den izledigin 30 sn ile yorum yapmak icin ugrasmayin.. Amerika dan bu isleri iyi bilen bir arkadas yazmis, bu alintiyi yapmayayim mi?.. Beni ilgilendirmez yani, giderim bir birahaneye izlerim d-smart dan macimi.. Sizin icin ugrasiyorum, yine de yaranamiyorum :) ..
Amerika'da oturan ve de Dish Network ya da DirecTV'si olanlar, ya da benim gibi canak antenli "uydu test cihazi" olan cimriler icin, Setanta bu haftaki Galatasaray ve Besiktas maclarini canli gosteriyor
Bir tartışma sırasında, kızdığımız anda gerçek için uğraşmayı bırakır, kendimiz için uğraşmaya başlarız. (Goethe)
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ozan simdiden dogum gunun kutlu olsun. Hakan atar bir tane, kaldirir formayi "Ozan, dogum gunun kutlu olsun" :)

DFH vermiyor mu artik maclari, ne oldu? Setanta ile Avrupa maclarinda ugrasirdik, DFH'in sayfasinda LIG maclari var gozukuyor ama?
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

Herkese merhaba,

Ilk defa forumda yazıyorum. Umarım bordo maci oncesi sansli gelir. Bu mac benim dogumgunumun arefesi oluyor. Iyi bir hediye olabilir. Ama macin cok zor olacagi gorunuyor.

Mac aynı zamanda www.myp2p.eu sitesinden verilebilir. Lig maclarını veriyor. ( kalitesi cok kotu ) Yine ayni sitede Sopcast programında olan bir kanal yayınlarsa daha kaliteli soyleniyor.

Ayrıca Ozan Ersoy'un da simdiden dogumgununu kutlarım.

selamlar
Harun Demirci
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Umutsuz olduğum tek maç :)
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Harun Demirci wrote:Herkese merhaba,

Ilk defa forumda yazıyorum. Umarım bordo maci oncesi sansli gelir. Bu mac benim dogumgunumun arefesi oluyor. Iyi bir hediye olabilir. Ama macin cok zor olacagi gorunuyor.

Mac aynı zamanda www.myp2p.eu sitesinden verilebilir. Lig maclarını veriyor. ( kalitesi cok kotu ) Yine ayni sitede Sopcast programında olan bir kanal yayınlarsa daha kaliteli soyleniyor.

Ayrıca Ozan Ersoy'un da simdiden dogumgununu kutlarım.

selamlar
Harun Demirci
hi k.brother
hoş geldin. :lol:
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:Umutsuz olduğum tek maç :)
Safak 86 demişsin ama bugünkü haberlere bakılırsa askerliğin daha çok uzun sürecek gibi. Milli savunma bakanlığı bir çalışma yapıyormuş, Teskereler 1 seneliğine ertelenecekmiş.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Hurriyetin haberine gore Lincoln ve Hakan Sukur'un Bordo maçında oynamaları zormuş. Lincoln'ü herifler her maç dövüyorlar, hakemlerin bir halt dediği yok. GS assetlerini korumak için bastırmazsa daha da çok döverler. İşte, Lincoln'e çok ihtiyaç duyacağımız bir Avrupa maçı ve adam sakat.

Ya Hakan Şükür'ün oynayamayacak olması? Boşverin gitsin. Böylesi daha iyi.
Tan Erten
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Persembe gunu Galatasarayimizi izleyemiyecegim ama belki Washington, DC'deki arkadaslar http://www.summers-restaurant.com/soccer.htm macimizi bu "sports pub" a giderek izleyebilirler...
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Maci show tv de veriyor.. Lincoln un sakat oldugunu varsayarsak cikamsi gereken onbir :

--------ORKUN----------

UGUR--SONG--SERVET--VOLKAN

HASAN--BARIS--TOBIAS--ARDA

----UMIT---NONDA---------
Bir tartışma sırasında, kızdığımız anda gerçek için uğraşmayı bırakır, kendimiz için uğraşmaya başlarız. (Goethe)
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Show TV maci yayinlayacagini duyuruyor.

TV den mac yayinlari hakkinda oldukca güvenilir ve simdiye kadar hic bir yanlisini görmedigim bir site var : www.liveonsat.com
Bu siteye göre maci ATV Turkey ve ayrica Fransiz W9, Al Jazeera Sport *1, Polsat Sport Extra maci canli yayinlayacak kanallar arasinda gösteriliyor..

Eger maci ATV veya Show TV yayinlarsa, son Milli mac ta oldugu gibi ATV Avrupa veya Show TV Avrupa kanallarinda yayinlamama ihtimali var. Avrupa'da oturan ve maci evinde ATV AVRUPA veya Show TV Avrupa kanalindan izlemeyi planlayanlar B planinizi hazir tutun.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Ben olsam soyle cikarim:

--------ORKUN----------

UGUR--SONG--SERVET--VOLKAN

BARIS-TOBIAS--HAKAN BALTA

-----------ARDA--------------

----UMIT---NONDA---------
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Maç Türkiye saati ile saat 20'de. Bilgi olarak ekleyeyim dedim.

Mehmet, Hakan Balta UEFA'ya verilen listede olmadığı için bu maç oynayamıyor. İyi ki Volkan iyileşmiş, o da olmasa sol kanat nasıl olacaktı? Bu durumda Hasan Şaş'a kaldık gibi gözüküyor.

Sakatlıklar esasında şu an ciddi bir problem. İki ön liberolu oynayalım desek Mehmet Topal'ın oynaması gerekecek- Ayhan ve Okan Buruk sakat. Ki bu da büyük bir ihtimal, Arda'nın kondüsyonunun hala 60 dakikadan öteye gidemediğini gördükten sonra...
Tan Erten
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Bordo forumlarina baktim biraz, Chalme diye bir eleman sakatmis, oynayacak mi belli degil..

Iki gun sonra cumartesi Valenciennes maclari oldugu icin biraz tedirginler.. Bu maca da buyuk onem verdikleri icin son maclarina gore farkli bir kadro olabilirmis diyorlar..

Mac hafta ici ve onlara gore 19.00 da olacagi icin fazla seyirci beklemiyorlar.. Turkler daha fazla olur diyorlar, iki tribun ayrilmis bize.. Bordeaux Fransa nin Almanya gibi Turklerin cok oldugu yerlere en uzak yeri.. Ama ulasim sorumu da olmaz heralde Avrupa nin gobeginde..

Elemanin biri gazetede cikan haberlere ve gelen bilgilere gore soyle bir kadro yapmis..

Ramé
Jemmali-Bregerie-Diawara-Marange
Alonso-Fernando-Micoud-Tremoulinas
Cavenaghi-Jussié

Bu Cavenaghi yi cok seviyorlar..
Post Reply