Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Eren Aykın

Post by Eren Aykın »

Cihan ve Orhan'ın bu kadar kolayca kafalardan silinmesine anlam veremiyorum. Kimileri de diyor ki: "Cihan, Orhan, Ayhan, Necati falanla olmaz gönderin gitsin!"
Bu kadar kolay mı? Bilgisayar oyunu mu oynuyoruz? Söz konusu oyuncuları kısaca incelersek:
Cihan: En çok eleştirilen ve hem taraftar hem de medya tarafından en çok yıpratılan oyuncu. Halbuki ligin sonlarına doğru eski mevkisi olan defansif orta saha pozisyonunda oynadığı bir maçtan sonra mükemmel oynadığından bahsediliyordu ve asıl mevkisinde oynadığı dönemde milli takıma kadar yükselmişti.
Orhan: Sakatlanmadan önce milli takımın solbekiydi ve hücüma katkısı epey fazlaydı. Sakatlanmayıp, tam formunu yakaladığında Arda'yla iyi anlaşabilirler.
Diyelim ki GS dünyanın en iyi beklerini transfer etti.. Sakatlık, ceza durumları oluştuğunda yerlerine kim oynayacak? Medyaya bakarsanız, milli takım seviyesinde, yıllardır GS'da ilk 11 çıkmış, Avrupa tecrübeli bu iki oyuncu 2. lig takımlarına (Antalya, İstanbul Belediye) önerilmiş ama istenmemişler.
Ayhan: Karakterinden pek hoşlanmasam da bazı milli maçlardan sonra sahanın en iyisi olduğu yönünde yorumlar hatırlıyorum. O da çoğu maçta asıl mevkisinde oynayamayanlardan.
Necati: Sakatlanmadan önce milli takımın santrforuydu. Şampiyon olduğumuz sezonda ise Gazetelerde sık sık "Necati Ateşi, Sönmeyen Ateş" falan diye manşetler atılıyordu.

Oyuncu harcamak bu kadar kolay olmamalı.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Eren Aykın wrote:Cihan ve Orhan'ın bu kadar kolayca kafalardan silinmesine anlam veremiyorum. Kimileri de diyor ki: "Cihan, Orhan, Ayhan, Necati falanla olmaz gönderin gitsin!"
Bence de elestirirken insafli olmak lazim. Fakat, Volkan gelirse ve ferhat kalirsa Orhan'in gitmesi dogru olur. Bu sene oynadigi butun maclarda isteksiz ve laubali gozuktu bana. Laubali derken demek istedigim karakter olarak degil (o acidan iyi bir insan) ama oyun olarak yeteri kadar konsantre degildi.Cok adam kacirdi, top kaptirdi.

Cihan kalirsa diger insanlar gibi sinirlenmem. Gorev adami, alternatif olarak kalabilir. Cihan'in fizik ve ciddiyet acisindan sorunu yok, ama ozellikle ciddi maclarda stresli oluyor ve cok hata yapiyor.

Ayhan ve Necati'yi kesinlikle begeniyorum ve takimda kalmalari lazim. Ayhan hep belli bir standardin uzerinde oynuyor. Sol kanatta, on liberoda verilen gorevi iyi yapiyor. Hucum yonu de var zaten. Bu sene yine formayi kapabilir. Ozellilkle Arda kondusyonunu gelistirmezse surpriz yaparak onu yedek birakabilir.

Necati ozel hayatina dikkat eder ve kasigindan tekrar sakatlanmazsa bu sene epey gol atar. Kendine guvenen bir adam, cok guzel goller atiyor. Bir suru teklif gelmis deniyor, surpriz degil, cunku adamin guzel gollerinden bir video yapsan en iyi forvetten daha iyi gozukur.

Bir de Hasan Kabze var, Gokhan Unal gelecek deniyor, o gelirse Hasan'in bileti kesilebilir ama ben supheliyim. Cok para harcadik bu yaz, Gokhan cok iyi ama Hasan dogru yerde oynatilirsa gol sikintisi cekmiyor. Gerets israrla sag kanatta oynatti. Bu sene boyle seyler yapilmaz diye umuyorum. Gokhan'in Hasan'a gore artisi ilk 11de daha cok oynamis olmasi ve Hakan Sukur gibi kafa toplari da indirebiliyor. Mali olarak artilari eskilerini ciddi dusunmek lazim.
Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Eren Aykın wrote:Cihan ve Orhan'ın bu kadar kolayca kafalardan silinmesine anlam veremiyorum. Kimileri de diyor ki: "Cihan, Orhan, Ayhan, Necati falanla olmaz gönderin gitsin!"
Bu kadar kolay mı? Bilgisayar oyunu mu oynuyoruz? Söz konusu oyuncuları kısaca incelersek:

...

Orhan: Sakatlanmadan önce milli takımın solbekiydi ve hücüma katkısı epey fazlaydı. Sakatlanmayıp, tam formunu yakaladığında Arda'yla iyi anlaşabilirler.
Diyelim ki GS dünyanın en iyi beklerini transfer etti.. Sakatlık, ceza durumları oluştuğunda yerlerine kim oynayacak? Medyaya bakarsanız, milli takım seviyesinde, yıllardır GS'da ilk 11 çıkmış, Avrupa tecrübeli bu iki oyuncu 2. lig takımlarına (Antalya, İstanbul Belediye) önerilmiş ama istenmemişler.

...

Oyuncu harcamak bu kadar kolay olmamalı.
Eren Bey bilmiyorum son 2 sezondur maçları izliyor musunuz ama Orhan Ak'ı Galatasaray'dan göndermeyi futbolcu harcamak olarak nasıl görüyorsunuz, onu anlamakta cidden zorlanıyorum. Tekniği inanılmaz kısıtlı, orta yapamaz, defansı içgüveysinden hallice, iki sağ sol yapan herkesten çalım yiyen bir futbolcu Orhan. Öyle 4-5 maç şans verilip de kötü oynamış gibi bir durum da yok, kötü oyunda ısrar eden istikrarlı bir futbolcu kendisi.

Böğrümde Orhan Ak şeklinde kist çıktı çıkacak, siz hala adam harcamadasınız :) Sabah programı sunan Seda Sayan değiliz ki biz her dandik şarkıcıya alkış tutalım, "inanılmaz bir eser" diyelim. Orhan Ak, benim Galatasaray'da gördüğüm en yeteneksiz futbolcular sıralamasında kafaya oynar.

Cihan hakkındaki fikirlerim de benzer bu arada, kendisi hakkındaki "asıl mevkisinde oynasa zehir gibi" iddiasının "karadenizde petrol var da amerikalılar çıkarttırmıyor" tadında bir şehir efsanesi olduğuna inanıyorum, kırk yılda bir oynatılmak üzere yedekte tutulursa tutulsun, yoksa gönderilsin.

Yerlerine transfer ettiğimiz adamlara bir şey olursa, bi klasik olacak ama "koyun gençleri, olduğu kadar" o zaman. Orhan Ak'la Cihan'la kanser olacağımıza Ferhat'la Uğur'la delirelim, en azından son ikisinin belki bi geleceği var.

İkinci lig takımları tabii almazlar Orhan'la Cihanı, ben 2. lig takımı taraftarı olsam da başkan en pahalı transfer olarak bu ikisini getirse başkanı elimde taşla şehir dışına kadar kovalarım diyeceğim, yalan olacak. Canaydın'a bi şey yapmadık bu zamana kadar, elbet onu da sineye çekerdik ;)

Orhan Ak, Cihan takımdan gitmiş, Linderoth Lincoln Volkan gelmiş. Hayali cihana değer bir transfer dönemi oluyor şerefsizim.

Ugur
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İŞTE VOLKAN TRANSFERİNDE SON DURUM!

Galatasaray Futbol Şube sorumlusu Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstüner, Antalya'ya gelerek Antalyasporlu yöneticilerle Volkan Yaman pazarlığı yaptılar.

Antalya'ya dün gece gelen Adnan Polat ve Haldun Üstüner, Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Mali Asbaşkan Abdurrahman Yılmaz, Basın Sözcüsü Murat Süğlün, yöneticiler Şefik Öz ve Sabri Ünver ile bir restorantta biraraya geldi.

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, yaptığı açıklamada, Volkan Yaman'a karşı Galatasaray'dan Özgürcan ve kaleci Fevzi ve para talep ettiklerini belirtti. Süğlün, ''Kaleci Fevzi konusunda sorun yok. Ancak Özgürcan'ı vermek istemiyorlar. Karl Heinz Feldkamp Özgürcan'ı bırakmayacağını belirtmiş. Para konusunda da küçük pürüz kaldı, kısa sürede halledilecek'' dedi.

Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstüner'in Antalyaspor'a futbolcu konusunda yardımcı olacaklarını belirtiklerini de kaydeden Süğlün, şunları söyledi:
''Galatasaray 24 Haziran'da kampa giriyor. Feldkamp bütün oyuncuları kampta görmek istemiş. Galatasaraylı yöneticiler bize serbest bırakacakları futbolcular konusunda önceliğin Antalyaspor'da olacağını söylediler. Kamp sırasında Feldkamp'ın takımda istemediği futbolculardan bize uygun olanları verecekler. Onursal başkanımız Menderes Türel ve başkanımız Sedat Peker biraraya gelip Volkan Yaman konusundaki son durumu değerlendirecekler. Kısa sürede bu işe nokta koyacaklar.''

MARATON

Fevzi'yi vermek ne aptalca bir iştir! Hiçbir genç futbolcu'nun bonservisiyle beraber takasta kullanılmasına taraftar değilim! Süper bir futbolcu alıyor olsak hadi bir derece... Koysunlar Ferhat'ı sol-bek'e kimsenin gıkı çıkmaz!
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote: Koysunlar Ferhat'ı sol-bek'e kimsenin gıkı çıkmaz!
Ta ki onemli bir macta yenilgiye sebep olacak bir hata yapana ya da sakatlanip GS sol beksiz kalana kadar (Orhan Ak klup ariyormus, gidecegini varsayiyorum, Ergun de gitti, Ferhat'in yedegi kim?)

Sevgili Ismail, GS cok ciddi bir donemecte. Herkes keyifle Lincoln'un alinmasini kutlarken bu transferin ve sezonun ciddi sekilde kelege gitme riski de var ortada.

GS bu seneyi genclestirme, kemer sikma senesi olarak gorebilirdi (benim tercihim degildi) ya da Lincoln, Linderoth ile baslayip kisitli maddi imkanlari ile iddiali bir takim yaratmaya yolunu secebilirdi. Fazla dramatik olacak ama GS kumarhanede son parasini rulet masasinda bir renge yatirmis sonucu bekleyen biri gibi (ama bence sansi yari yariyadan iyi, dogru kararlarla devam ederse). Ama bunun yarim oyle yarim boyle yapmak bence buyuk hata olur, hem parani hem elindeki gencleri kaybetme riski buyuk olur.

GS bu sene iyi olmak zorunda, ilk 11de pozisyonlari genclere teslim edip bunlar basarisiz olursa sezonu kaybetme luksu Lincoln transferi ile bitti. Cok kisinin giki cikar, hakli olarak, Ferhat isi yanlis giderse.

GS bu sene ya ligde sampiyon olmak ya da UEFA'da onemli cikis yapmak zorunda. Lincoln gibi bir adami Subat ayinda amacsiz birakip ben nereye dusmusum, buradan nasil tuysem dedirtemezsin (onun sonu 2.8 milyon Euro bonservise Bayern aldi diye bir haber olur, esekten dusmuse doneriz). Bu adamlarin parasini vaktinde odemek zorundayiz bir de. Ayrica bu adam cezali, sakat olunca yerine bir alternatifi de olmali, ozellikle Avrupa maclari, Turkiye'de derbiler icin.

GS bir an once Song'u tutup zayif bir iki mevkisini iyi oyuncularla takviye etmeli, sol bek, hatta bir de sag bek. Ha, ondan sonra o sol beke bir sey olursa Ferhat oynasin, dedigin kadar iyidir, ispat eder rustunu umarim. Benim tercihim Lincoln ve onunde tek striker ile hucum kurmak (Kasimpasa ile oynamiyorsak, onlara cift forvet de olur), soyle bir sey cikar ortaya:

--------------------------Orkun------------------------------

XXXX------------Song-----------Servet (Abuzit)---------Volkan

Sabri-------------Linderoth---------Ayhan----------------Arda

-----------------------------Lincoln-------------------------------

----------------------------Karan (Sukur)-------------------------

Su sagbeki halletmek lazim, solda bence Volkan Orhan Ak'a gore ciddi bir gelisme ama ustune ya iyi bir sag bek ya da cok iyi bir sag acik, Sabri yine sagbeke falan, ama en azindan kagit ustunde ciddi bir zayifligi olmayan bir takim olmasi lazim. Tabii bir de bu takim milli maclari falan da sayinca bir cok oyuncusuyla ellinin ustunde mac yapacak, her pozisyonda alternatifleri falan dusunmek de lazim.

Ama ezcumle, Ferhat'a kimsenin giki cikmaz konusunda emin olma demek istiyorum. Pardon yine kadro yaptim ama. :lol:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kimse'nin gıkı çıkmaz derken kastım şudur Ali abi: Yönetim genç futbolcuları takasta kullanmama konusunda diretse, kimsenin buna itirazı olur mu?

Volkan'ı alacağız diye, Fevzi'den Ferhat'tan Örgürcan'dan vazgeçmemeliyiz. Volkan'ın alınmasını bende çok istiyorum ama, "Süper oyuncudur, ne pahasına olursa olsun almalıyız" diyebilen varsa verelim kimi istiyorlarsa alalım..

Fevzi'yi verirsek Orkun'un yedeği kim olacak? Bursayla anlaşmak üzere olduğu söylenen Aykut mu yoksa PAF'taki kısmetimiz mi?

Hem ben sol-bek almasınlar demiyorum. Bu yolda kendi gençlerimizi harcamayalım diyorum..

Ali Gursel wrote:
Ismail Gezer wrote: Koysunlar Ferhat'ı sol-bek'e kimsenin gıkı çıkmaz!
Ta ki onemli bir macta yenilgiye sebep olacak bir hata yapana ya da sakatlanip GS sol beksiz kalana kadar (Orhan Ak klup ariyormus, gidecegini varsayiyorum, Ergun de gitti, Ferhat'in yedegi kim?)

Sevgili Ismail, GS cok ciddi bir donemecte. Herkes keyifle Lincoln'un alinmasini kutlarken bu transferin ve sezonun ciddi sekilde kelege gitme riski de var ortada.

GS bu seneyi genclestirme, kemer sikma senesi olarak gorebilirdi (benim tercihim degildi) ya da Lincoln, Linderoth ile baslayip kisitli maddi imkanlari ile iddiali bir takim yaratmaya yolunu secebilirdi. Fazla dramatik olacak ama GS kumarhanede son parasini rulet masasinda bir renge yatirmis sonucu bekleyen biri gibi (ama bence sansi yari yariyadan iyi, dogru kararlarla devam ederse). Ama bunun yarim oyle yarim boyle yapmak bence buyuk hata olur, hem parani hem elindeki gencleri kaybetme riski buyuk olur.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Rommedahl’da Yunan oyunu
Galatasaray’ın söz kestiği Danimarkalı yıldız için Olympiakos devreye girdi

Tecrübeli starın kulübü Carlton, yeni teklif nedeniyle Aslan’dan istediği 3 milyon euroda ısrar ediyor. Sarı-Kırmızılılar krizi aşar aşmaz Rommedahl’ı imza için İstanbul’a getirecek

SON DAKİKA SÜRPRİZİ

ASLAN, Danimarkalı Dennis Rommedahl transferinde Komşu engeline takıldı. Yunanistan’ın en zengin kulübü olan Olympiakos, İngiliz ekibi Carlton Athletic’te top koşturan yıldız futbolcu için devreye girince, Galatasaray’ın bitirme aşamasına getirdiği tranfserde pürüz çıktı.

SEZGİN İŞİ BİTİRMİŞTİ

FUTBOL AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin daha önce görüştüğü Rommedahl’dan ‘Gelirim’ yanıtı almıştı. Cim-Bom’un önerdiği yıllık 1.7 milyon euro ve 3 yıllık sözleşmeyi prensipte kabul eden Danimarkalı için Carlton Athletic’in kapısı çalındı. Pazarlıklar sürerken Yunan ekibi Olympiakos’un teklifi gelince İngilizler piyasayı kızıştırdı.

ASLAN VAZGEÇMİYOR

ASLAN’DAN istediği 3 milyon euroda indirim eğilimine giren Carlton, yeni teklif sonrası ısrarcı olmaya başladı. Rommedahl’ı sezon açılışına yetiştirmek isteyen yönetim de kesenin ağzını açtı. Aslan, Carlton ile hafta içi masaya oturup işi bitirecek ve Danimarkılı sağ kanat oyuncusunu İstanbul’a getirilip imza attıracak.
star gazetesi

Sıra Rommedahl'da
Feldkamp'ın, Adnan Polat'a “Alırsanız süper olur” dediği Rommedahl ve kulübü Charlton Athletic ile görüşmelere başlayan sarı-kırmızılı yönetim, pazarlıkları İngiltere'de sürdürüyor.

Danimarkalı futbolcudan, 'Gelirim' cevabı alan G.Saray yönetim,i transferi için düğmeye bastı. Rommedahl için İngiltere'nin Charlton kulübüyle görüşmeye başlarken, transferin gelecek hafta netleşmesi bekleniyor. SAVAŞ ÇORLU
Transferde yaptığı isabetli işlerle taraftarından geçer not alan G.Saray yönetimi, Volkan Yaman'ın transferiyle sol kanat sorununu çözerken, sağ kulvarı da Rommedahl ile sağlama almayı planlıyor. Karl Heinz Feldkamp'ın, Adnan Polat'a, “Alırsanız harika olur. Çok işimize yarayacak bir futbolcu” demesi üzerine harekete geçen yönetim, Danimarkalı oyuncu ve kulübüyle pazarlığa oturdu. Rommedahl'ın, “G.Saray'a gelirim ama 1 yıl daha Charlton ile sözleşmem var. Kulübümle anlaşın” dediği bildirildi.
CANAYDIN ÇOK İSTİYOR

Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin bonservis sorununu çözmek için kolları sıvarken, Lincoln'ün bonservisine 5 milyon euroya yakın ödeyecek olan yönetim, Rommedahl için de fedakarlıktan kaçınmayacak. Ancak rakamın yüksek çıkması halinde yeniden Kalli'nin görüşü alınacak. Alman hocanın, “Rommedahl olmazsa da orada oynatacak oyuncularım var” demesi ise yönetimi rahatlatıyor. Feldkamp yeni sezonda orta sahayı Rommedahl, Linderoth, Lincoln ve Arda'dan kurmayı planlarken, transferin önümüzdeki hafta netleşmesi bekleniyor.(yeni şafak)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Rommedahl'in alınmasına kesinlikle karşıyım! Sağ açıkta oynayabilecek 3 tane adamımız var zaten. Bulabilirlerse sağlam bir forvet bulsunlar, bu takımın artık başka birşeye ihtiyacı yok. Sağ kanadı kendi imkanlarımızla hallederiz. Ama forvet meselesi çok önemli. Geçen sene, hepsi birden dökülmeseydi, sezonu ortalama performansla geçirecek bir forvetimiz olsaydı, ligi en kötü ikinci bitirmiştik..

----------------------Orkun---------------------

Uğur----------İsmael----Song---------Volkan

Sabri--------------Linderoth-------------Arda

-------------------Lincoln--------------------

-------Ümit Karan-------------XYZ-----------
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:Rommedahl'in alınmasına kesinlikle karşıyım! Sağ açıkta oynayabilecek 3 tane adamımız var zaten. Bulabilirlerse sağlam bir forvet bulsunlar, bu takımın artık başka birşeye ihtiyacı yok. Sağ kanadı kendi imkanlarımızla hallederiz. Ama forvet meselesi çok önemli. Geçen sene, hepsi birden dökülmeseydi, sezonu ortalama performansla geçirecek bir forvetimiz olsaydı, ligi en kötü ikinci bitirmiştik..

----------------------Orkun---------------------

Uğur----------İsmael----Song---------Volkan

Sabri--------------Linderoth-------------Arda

-------------------Lincoln--------------------

-------Ümit Karan-------------XYZ-----------
ROMMEDAHL'ı almak için senden onay mı alacağız birader :lol:
Şaka bir yana XYZ dediğin yere XY kromozomlu Arjantin'de oynayan Paraguaylı oscar cardozo'yu öneririm. Uzun boylu kafa toplarına hakim, toplara çok sert vuran bir santafor.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Aslan'ın yeni hedefi Trabelsi

Yeni haftaya transfer ettiği yıldızları taraftarıyla buluşturarak girecek olan Galatasaray'da santrfor arayışları sürerken, saü bek mevkii için yeni aday Tunuslu Hatem Trabelsi oldu.

Lig TV'nin haberine göre, santrfor arayışlarını sürdüren sarı - kırmızılılar, Kayserispor'un kesinlikle satmama kararı aldığı Gökhan Ünal için ısrarından vazgeçmiyor. Orta sahaya yapılan transferlerin ardından gündeme gelen sağ bek mevkii içinse son aday Mancester City'nin Tunuslu oyuncusu Hatem Trabelsi oldu.

lig tv.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Rommedahl transferinde daily mirror'a göre olimpiyakos ve auxerre devreden çıkmış. Şuanda Galatasaray ve Rennes 2 aday olarak kalmış. GS ve Rennes yaklaşık 500.000 pound teklif etmişler.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... _page.html
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bülent Tulun Semih'in Herta Berlin'e gideceğini iddia ediyor.. Fenerde Türkler minik bir azınlık halini aldı. Aziz Yıldırım bir ilki daha gerçekleştirecek gibi: Türksüz Türk takımı :D
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ben olaya cok gec dahil oldum.

Yabanci basinda Rommedahl haberleri

Rommedahl voor twee jaar naar Galatasaray
21-06-2007 om 08:10 | Door: tim_vk

Galatasaray heeft oud-PSV'er Dennis Rommedahl weten aan te trekken. De Deen ondertekende woensdag een contract voor twee jaar.

Rommedahl kwam tot dusver uit voor Charlton Athletic. Hier had hij een doorlopend contract, maar deze bevat een clausule, die zegt dat hij de club in geval van degradatie mag verlaten. Nu dee mogelijkheid zich aanbiedt, wil de vleugelaanvaller daar graag gebruik van maken.

Rommedahl in Galatasaray talks
http://au.setanta.com/portal/article/fo ... ff003d15da
Dennis Rommedahl (Getty Images)
Wednesday, 20 June 03:15 AET Digg This!

Turkish side Galatasaray are interested in signing Charlton and Denmark winger Dennis Rommedahl, according to reports in Denmark.

Sweden international Tobias Linderoth has already moved to Istanbul from FC Copenhagen and the Turkish side are keen on adding his fellow Scandinavian to their ranks.

Galatasaray are understood to be already in talks with the player's agent and the Addicks, with a move possible this week.

"We are interested in Rommedahl but we have yet to reach any definite agreement. I don't want to go into details, but we have been in contact with Dennis Rommedahl's agent and have also spoken with his club," said Fatih Goksen, Galatasaray's transfer mogul to 24timer.

"We think that Rommedahl would fit very well into our team - we need a player in his position and he has all the characteristics of a Galatasaray player," he added

Rommedahl till Galatasaray?
http://www.sportal.se/sport/fotboll/ovr ... fers/55723
Publicerat tisdag 19 JuniGalatasaray är intresserade av att värva ännu en skandinav.

Dennis Rommedahl gjorde den här säsongen ingen lyckad insats för Charlton. Noll mål blev det för den danske kantspringaren, och Charlton ramlade ur Premier League.

Men i landslaget har det gått bättre och fortfarande har han ett gott rykte ute i europa. Detta har medfört stort intresse från turkiska Galatasaray, som gör en storsatsning inför nästa säsong.

Efter att ha värvat Tobias Linderoth och dessutom troligen Lincoln från Schalke 04 är man nu ute efter Rommedahl.

- Vi är intresserade av Rommedahl men vi har ännu inte nåt någon överenskommelse med hans klubb. Jag vill inte gå in på detaljer, men vi har varit i kontakt med Dennis Rommedahls agent samt hans klubb, säger Fatih Goksen, värvningsansvarig i Galatasaray till 24timer.

- Vi tror att Rommedahl skulle passa in väl i vårat system, vi behöver en spelare på den positionen och han har den karaktären som vi letar i hos en Galatasaray-spelare fortsätter Goksen.
Sportal

Galatasaray vil have Rommedahl
http://www.bt.dk/article/20070619/SPORT ... 012/1322/A

Den tyrkiske storklub Galatasaray, der netop har hentet Tobias Linderoth i FC København, viser stor interesse for Dennis Rommedahl.

Ifølge avisen 24timer ligger Istanbul-klubben allerede i forhandlinger med den danske kantspiller og Charlton.

- Vi er interesseret i Rommedahl, men vi er ikke nået frem til noget konkret endnu. Jeg vil helst ikke udtale mig i detaljer, men vi er i kontakt med Dennis Rommedahls agent og vi taler også med hans klub, siger Fatih Göksen, der er ansvarlig for klubbens fodboldafdeling til 24timer.

- Vi har tænkt os at bruge ham på højre side af midtbanen, hvor vi er på udkig efter en ny spiller til vores trup. Vi mener Dennis Rommedahl passer fint ind i vores spillestil – vi har bug for en spiller på hans position, og han er helt afgjort en spiller, der vil klæde Galatasaray.

Galatasaray lun på Rommedahl

http://www.dr.dk/Sporten/Fodbold/Int.fo ... 091340.htm
19. jun. 2007 09.18 Int. fodbold
I sidste uge købte Galatasaray FC Københavns Tobias Linderoth, og nu har Istanbul-klubben kastet sin interesse på den danske landsholdsspiller Dennis Rommedahl.

Charlton-spilleren er tiltænkt en rolle i opbygningen af Galatasaray, som presset af store forventninger skal forbedre sidste sæsons tredjeplads.

- Vi er interesserede i Rommedahl, men vi er ikke nået frem til noget konkret endnu. Jeg vil helst ikke udtale mig i detaljer, men vi er i kontakt med Dennis Rommedahls agent, og vi taler med hans klub, siger bestyrelsesmedlem i Galatasaray Faith Göksen tirsdag til 24timer.
TRUST GALATASARAY
MGC
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Image
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:Image
Ne garip memleketiz yahu, Arsenal Henry'i tutamıyor, Kayseri ilan veriyor, mektuplar yolluyor adamımızı ayartmayın falan diye. Sanki adamları 11 yasında sekerle kandırılacak cocuk.

Bunlara cevap olarak eşşek gibi satacaksınız, yoksa bir sene sonra bedavaya gider, arada da adam gibi oynamaz, görürsünüz hanyayı konyayı diye ilan basmak lazım ama. Birileri bu adamlara basarılı olmanın yolu kalmak istemeyen oyuncunuzu zorla tutarak degil dese iyi olur.

Kim kimi zorla tutup oynatmış da siz oynatacaksınız?

Ali
Locked