31. Hafta: Galatasaray-Antalyaspor 1-1 (Song 69')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Macı seyredemedim, tek bir sorum var. Gerets, M. Guven i Sakarya macında oldugu gibi yine sag acık mı oynattı?

Eger oynattı ise Aydın sakat, Sas sakat Sabri ne gune duruyor? M. Guven i 24 aydan fazla bir suredir seyrediyorum, sag acık bir tek Sakarya macında oynadı. M. Guven oyunu iki yonlu oynayabilen iyi bir orta saha oyuncusu sag yada sol acık degil! :x

Oguz u da bir ara sol acık oynatmıstı, Gerets i anlamak gercekten mumkun degil! Eger kalıcaksa ki ben gercekten tahmin etmiyorum PAF tan gelen oyuncuların kendilerine yeni sezonda kiralık bir kapı bulmaları zorunludur.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

GS'da Arda ya da iyi bir gununde Hasan Sas olmayinca zaten tam bayici Anadolu takimi goruntusunde, Antalya da golu attiktan sonra ozellikle ikinci yarida ustune yatmaya kalkti, iki Anadolu takiminin mucadelesi oldu.

GS'i sezonunun tek anlami FB'yi yenmek olan bir takima cevirenlere tesekkur ediyoruz.

Inamoto ve Carrusca gibi yildizlar alinmasina ragmen GS'in sezonunu ozetliyoruz:

Lig: Nanay

Kupa: Nanay

SL (bu sezon): Iyi kura cikinca Liverpool ile cikariz demeci, daha sonra bes macta tek puanla agaca cikma (buna hersey ayarlandi, duzenlemeler yapildi seyircimizi AOS'a bekliyoruz deyip ben dahil binlerce GS'liya mac izlemeden 4-5 saati arabada gecirtip, evine dondurup, ardindan biz yetkililerin bize soylediklerini soyledik demeci ile noktalanan Liverpool-GS maci rezaletini de ekleyelim, hani kimse uzerine tuy dikmediler demesin sonra)

SL (onumuzdeki sezon): Nanay

10 icraatinden yedisini basarili bulan Ozhan abi iftiharla sundu.

Daha bundan cok var, yolda geliyor. Alternatifi olmayan adamin transfer ve hoca hamlelerini izlemeye devam ediniz.

Not. Cok ciddi bir unvan olmamasina ragmen, sayin Canaydin GS'i 100. yilinda sampiyon olamayan tek uc buyuk de yapti bu arada. Allahtan 10 icraatinden yedisi basarili. :D

Utanmaz insanlar....

Ali
Last edited by Ali Gursel on Sun May 06, 2007 10:25 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Orhan Ak mactan sonra Antalya gibi cok guclu bir takimdan 1 puan cikarttigimiz icin mutluyum demi$. Ayhan Akman ise her $ey bitmedi onumuzdekiler kactikca biz de kovalamaya devam edecegiz demi$.

Orhan Ak'i uydurdum gecen sefer Rize icin soylediklerinden esinlendim. Ama Ayhan'in agzindan buna benzer laflar duydum mactan sonra $L $ansiniz kaldi mi diye sorulunca. Gozumun onune birden kuyrugunu isirmak icin oldugu yerde donen kucuk kopek yavrulari geldi. Ne kadar sevimlidirler. Acaba neden boyle bir soru sorulunca "$L kalsak ne olacak kalmasak ne olacak birader hadi cekil ba$imdan" dememi$ bilemiyorum. Hani o hirsla kuyrugunu isiracak yavru can acisindan nasil bagiracaksa kendi hali de oyle.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Murat Biricik wrote:Macı seyredemedim, tek bir sorum var. Gerets, M. Guven i Sakarya macında oldugu gibi yine sag acık mı oynattı?
M. GUven yine sag acikti. Sagdan bir tane bile orta yapamadi dogal olarak. Tecrubesiz ve savruk su anda. Mehmet Topal mevkisinde oynadigi icin yine idare etti. Uzerinde israr edilmesi lazim. Gerets Song ve Ilic'e guya tepki gostermek ugruna takimi yakti bu sene. Ama nedense mecbur kalinca pasa pasa ikisini de oyuna aliyor. Bu iki oyuncu olmayinca takim siradan bir hale geliyor. Istersen 5 forvetle oyna orta ve ustu duzeyde takimlara karsi isin sansa kaliyor. Kaleci hata yapsa beraberligi kurtarirsin.

Seneye Ilic ve Song da gidecek gibi, orta siralara oynariz artik. Oysa iyi bir teknik direktorle bu takim en azindan ligde sampiyon olur. Ama bu yonetim futbol takimini da iyice bitirmeden rahat etmeyecek.
Asagidaki kadroyu cikarmak cok mu zor? Bu hafta Gerets kovulsa PAF takimi antrenoru calistirsa (eger akli basinda biriyse) daha iyi olur.

Mondi

Song Emre Tomas Orhan

Sabri Mehmet Ayhan

Ilic

Necati Umit

Aslinda Orhan'i hayatta oynatmam ama Ferhat oynamaya oynamaya paslanmistir. Gerci Ayhan da haftaya cezali sanirim.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ben maci izlerken resmen ilk defa utandim, aci cektim.

Neydi o ileri uclumuzun hali...

Umit sacma sapan buranin deyimi ile "hot dog" -hemde o kadar onemli bir macda -laubeli sekilde topu arkasindan surdurme calismalari, Necdet onundeki topa defalarca iska gecmesi, Hakan Sukur'un ne yaptigi bilinmeyen capalari, Orhan Ak'in dogru durust bir orta yapamamasi...pes dogrusu.. Ali Sami Yende tribundeleri dolduranlarin tepkisini anliyorum.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Gokcigdem wrote:Ben maci izlerken resmen ilk defa utandim, aci cektim.

Neydi o ileri uclumuzun hali...

Umit sacma sapan buranin deyimi ile "hot dog" -hemde o kadar onemli bir macda -laubeli sekilde topu arkasindan surdurme calismalari, Necdet onundeki topa defalarca iska gecmesi, Hakan Sukur'un ne yaptigi bilinmeyen capalari, Orhan Ak'in dogru durust bir orta yapamamasi...pes dogrusu.. Ali Sami Yende tribundeleri dolduranlarin tepkisini anliyorum.
Necati demek istedin herhalde Murat ama onemli degil dun muhakkak Necdet gibi oynami$tir. Hani deveye boynun niye egri demi$ler o da nerem dogru ki demi$. GS'yin ki de o hesap.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Murat Gokcigdem wrote:
Hakan'da bayağıdır bir vurdumduymazlık veya bezmişlik var. Ümit kaç haftadır iyiydi bu maçta da gol krallığı stresi olsa gerek kötü oynadı. Necati zaten aynı çizgide olmayan bir adam.

Bu takımın geçen sene şampiyon olması Saidou'nun kaptığı ve yanındakilere verdiği toplarla, Song'un 35 metreden attığı golle, Hasan Kabze'nin son dakika golleri ile oldu. Bu sene hiç biri olmayınca buraya kadarmış demek bize kaldı.

Özgürcan, Ferhat, Arda, Erkan, Cafercan ile sanırım bu yıl aynı yerde olurduk, en azından adamlar tecrübe kazanırdı. Bu yıl asıl kaybettiğimiz bu çocukların GS'daki tecrübesi oldu.
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Forumda kaydi olsun, pek bakasim olmamisti haliyle o 1-1'in ustune... Bu haftaki 1-1'in ustune de yok gerci ama, Cengiz Hocam da obur baslikta lafini etmis, ikisini birden ekleyeyim bari dedim - Yine FLV olarak:
:arrow: 12' Ahmet Dursun
:arrow: 69' Rigobert Song

Youtube:
:arrow: lerashasan - 0:51
Özgür
Post Reply