31. Hafta: Galatasaray-Antalyaspor 1-1 (Song 69')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Ulupinar

31. Hafta: Galatasaray-Antalyaspor 1-1 (Song 69')

Post by Mehmet Ulupinar »

Cumartesi gunu Istanbul'a ucup Pazar gunu hayatimin ilk ASY macina gitmeyi planliyorum(henuz bilet almadim ama :) )
Boyle olunca bu hafta yurda gitmeden mac basligini acma gorevini ustlendim. Ugurlu gelirse arka arkaya 4. galibiyetimizi almis oluruz. Bakarsiniz arka arkaya 7 maca kadar gideriz (zor biraz ama :lol: )

Bu arada Temmuz celbinde Burdur'dayim, gitmeyi planlayanlar varsa ozelden yazabilirler. Gorusur tanisiriz..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakem Yunus Yıldırım..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Hakem Yunus Yıldırım..
Bu hakem de meshur , Hakan'in Hagi'ye saha ortasinda kizip kaptanlik bandini attigi Gencler macini yonetmisti. 2 tane penaltimizi vermemisti, ve Ali TAndogan'in Ribery'e cift dalmasini kartsiz gecistirmisti. Hep o macla hatirliyorum, ondan sonra baska maclarimizi da yonetti ama onlarda ciddi bir hatasi yok diye hatirliyorum.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: 31. Hafta: Galatasaray-Antalyaspor ASY 6 Mayis 2007 19:0

Post by Mehmet Gorgen »

Mehmet Ulupinar wrote:Cumartesi gunu Istanbul'a ucup Pazar gunu hayatimin ilk ASY macina gitmeyi planliyorum(henuz bilet almadim ama :) )
Boyle olunca bu hafta yurda gitmeden mac basligini acma gorevini ustlendim. Ugurlu gelirse arka arkaya 4. galibiyetimizi almis oluruz. Bakarsiniz arka arkaya 7 maca kadar gideriz (zor biraz ama :lol: )

Bu arada Temmuz celbinde Burdur'dayim, gitmeyi planlayanlar varsa ozelden yazabilirler. Gorusur tanisiriz..
Sevgili Mehmet,

Hoşgeldin.

İlk ASY maçına gitmek için mac biletlerin hazır.Cimbom.org olarak sana yardımcı olmak görevimiz. Sana mail attım.

Umarım kazanırız.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Song yine yedekmis bu macta. Hakan da yedek.

MOndi

Sabri Tomas Emre Orhan

M. GUven M Topal Inamoto Ayhan

Karan Necati

kadrosuyla cikiyoruz. Bu kadro oturmaya basladi. Bakalim bu macta ne olacak.

Yilmaz Vural 3 forvetle cikiyormus.

Tribunde bir dolu teknik adam var Milli Takim ekibi, Unal Karaman, Hikmet karaman, Ziya Dogan, Ertugrul Saglam...

Mehmet Guven cok dengesiz girdi, neyse ki bir sey olmadi. Bence sari kartlik hareket, topa girmek istedi ama cok dengesiz.
Antalyaspor'un on liberosu Hondurasli Suazo baya methediliyor.

Dunku derby macina oranla isik hizinda oynuyoruz. Simdi Umit Kafa vurdu ama olmadi.

Antalyaspor 1-0 one gecti Ahmet Dursun. Savunmanin arkasina sarkti, bos biraktik.
Last edited by Tolga Girici on Sun May 06, 2007 7:15 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ceza sahasinda cift vurus kullaniyoruz. Bence penalti da olabilir. Tuh be olmadi.
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Tolga Girici wrote:Ceza sahasinda cift vurus kullaniyoruz. Bence penalti da olabilir. Tuh be olmadi.
Frikik uzmanı Sabri vurdu da ondan. Hep frikikten gol atıyor çocuk, nasıl kaçırdı hayret!
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakem maci cok sert oynatiyor. Necatiyi cekip indirdiler penalti vermedi.

Cok hareketli ve istekliyiz ama birisinin inisiyatif almasi lazim. ILic bence oynamali.

Hakan bu arada isinmaya cikti daha ilk yaridan

Necati'nin ortasina Umit vurdu kalecide.

Hakan Stumpf'dan taktik aliyor su anda. Ne olacak bakalim.
Last edited by Tolga Girici on Sun May 06, 2007 7:33 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Görkem KIRGIZ wrote:Hakan Şükür oyuna giriyormuş. Bir sakatlık falan mı var Tolga abi?

Yoksa sakatlık yine Gerets'de mi?
Inamoto oyundan alindi. Iyi bir degisiklik olabilir, bilmiyorum. Oyun kuracak adamimiz yok, asil sorunumuz bu aslinda.

Ust uste sutlar cekiyoruz ama henuz sonuc yok.

Antalya'nin bu tempoya daha fazla dayanamamasi lazim, golculer biraz isabetli olsa keske.

Umit cimleri dovuyor su anda, soldan iyi bindiriyoruz. Sagda M. Guven ayak uyduramiyor pek.

Sinirler gerilmeye basladi. Ayhan'in agzindan kufur ediyor gibi okudum.
\
Emre'nin simdiye bir sari kart almasi lazimdi. Simdi de sakatlandi galiba.

Gerets Song'u guya siliyor ama isine gelince sahaya aliyor. Neyse, iyi oldu. Song girecek simdi.

Emre'nin galiba elindeki bir parmakta kirik veya catlak var. Zorunlu olsa oynardi bence, ama Ahmet Dursun'un karsisinda pek tutunamadi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan Unsal'in dedigi gibi ikinci yari M. GUven'in yerine baskasi alinabilir. Pek etkili olamadi bugun. Antalya gayet iyi bir kadroya sahip. Sakarya'ya benzemiyor tabi.

Orhan Ak cok sinir bozuyor bazen. Ciddiyetsiz oynuyor.

Bariz pozisyonlar yakalamaya basladik. Antalya yorulmaya basladi artik. Ama Umit cok top eziyor. Biraz Hakan'a pas vermesi lazim.

Ilic hazirlaniyor su anda. UMit'in bileginde bir sakatlik var. Belki de hayirlisi oluyor.

UMit iyilesmisti ama oyundan alindigini gorunce sasirdi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

ILic bastan oynamasi gerekiyordu bu macta. Insallah iki gol atabiliriz ama zor gozukuyor.

Song atttiii!!! Cocuk gibi sevindi adam gol atinca. Kalecinin hatasi.

Ayhan sari kart gordu haftaya oynamayacakmis.

Iyi bir pozisyon yakaladik ILic'in vurusu savunmadan dondu.

Mehmet Guven cok tecrubesiz, Topal daha olaya hakim.

Hakan sen bari bir gol at be. Uzatmalardayiz artik.

Yaziklar olsun. 1-1 bitti. Sen nasil sampiyon olacaksin ki? Istek var ama bir oyun plani yok. ILic ve Song'u harcamak ugruna takim harcandi resmen. Song sagbek olsa, Sabri sag acik, ILic oyun kurucu olsa simdi galiptik. Bu kafayla Fener ASY'de sampiyonluk turu atar.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Umit torpilli arkadaslar...bakiyorum Coco Cola macin oyuncusu adayligina
layik göruluyor, bu ne istir?

Hasan Kabze sakat mi, yoksa Gerets tarafindan istenilmeyen adam mi ilan
edildi? Son haftalarin bence en formda forveti.

Takim icler acisi, yönetim öyle ama daha vahim durumda olan taraftar kitlesi.

Ayni tas ayni hamam. Hep ayni oyuncular basrolde, sizleri bilmem ama ben
biktim artik...

Ahmet Dursun ve Ali Bilgin az sahtekar degilmis. Ali Bilgin kaslarini falan
yaptirmis ayrici :D Metroseksuel mi ne.

Volkan'i alacaklarsa alsinlar, ama Ali Bilgin'e verilecek paraya yazik.

'Yönetim istifa' dediler macin son saniyelerine dogru, takim ataga kalkarken,
the retarded ones...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ak ak yikayip mor mor sermi$ler. Ikinci olacaklami$. Olur! Artin dama cikmi$ yine. In a$agi Artin!
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Gerets yanlis takim cikardi ya da oyuncular istikrarsiz. Ne olursa olsun sampiyonlugu FB ve BJK'den daha fazla hakeden daha fazla arzulayan bir oyun oynayamadik bu macta. Eh bu durumda sezon sonunda puani fazla olan takimin sampiyonlugunu alkislamaktan baska yapacak bir sey yok.

Fener macinin havasi cok farkli olabilir.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Levent Guntay wrote: ...
Fener macinin havasi cok farkli olabilir.
Her zaman oldugu gibi oluleri bile yeter de artar. Ama yazik cocuklar sevinsinler biz de bir zamanlar bu hallerde idik diye acirlarsa belki 1-0 filan verirler. Ama Yildirim gaddar adam. Beter olsunlar diye buna da izin vermez.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun May 06, 2007 9:42 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply