Kadıköyde Terör

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Fenerbahçe ligden ihraç edilsin mi?

Evet
17
81%
Hayır
4
19%

Total votes: 21

Sinan Edil

Kadıköyde Terör

Post by Sinan Edil »

Lig TV'nin kameralarının kabloları kesilmiş, maç yayınını yaptırmıyorlar. Bu adamları bırakın 10 maç saha kapatmayı, ligden kovsunlar. Yeter artık. Doğru dürüst futbol oynamayan, 2-0dan 2-2'ye maç getirten bir takım neden sorunlarını başka yerde ayar bilemiyorum ama terbiyesizlikleri artık diz boyunu geçti. Onların dediği gibi diyelim biz de, "Devlet göreve!"...
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

Bu nedir ya? 10 senedir Fenerbahçe için bi sevgim vardıysa da o da gitti hatta nötr idim şimdi nefret ediyorum defolup gitsinler nerede oynayacaklarsa Rum ligi kursunlar Gazoz ligi kursunlar orada oynasınlar....
Cezayı çok merak ediyorum umarım çileden çıkmayız...
Image
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Bugun Digiturk'un dekoderlerini sakladigi depoda yangin cikmis, depo tamamen yanmis kullanilamaz hale gelmis. Yangin yandaki tesisten sicramis gerci ama gene de dusundurucu. Tesaduf mu acaba?

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=237557
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir eşşeklik edip kabloları kesmişler ama yangın çıkartacak kadarda kudurmuş olamazlar..
Levent Guntay wrote:Bugun Digiturk'un dekoderlerini sakladigi depoda yangin cikmis, depo tamamen yanmis kullanilamaz hale gelmis. Yangin yandaki tesisten sicramis gerci ama gene de dusundurucu. Tesaduf mu acaba?

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=237557
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lig TV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şansal Büyüka, "Pilot kamera, pilot altı kamera, iki detay kameramız kabloları kesildiği için off oldu. 8 kameranın 6’sının kablosu kesildi. İkinci yarının büyük bölümünü 2 kamerayla yayınladık. Pek maç naklen yayınına benzemedi ama elimizden geldiğince görevimizi yapmaya çalıştık. Kadıköy’deki naklen yayın ile ilgili gelişmeleri kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Bu kabloların normal bıçakla makasla kesilmesi mümkün değil. Çok profesyonelce kesilmiş. Çünkü içlerinde demir kablolar var. Demir makasıyla kesilebilir" dedi.
Post Reply