28. Hafta:G.Birligi-Galatasaray: 1-3(Umit K.(2), Necati,)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cihan orta sahada iyi çalışmış, çok koşmuş, sürekli rakibe basmış, kazandığı topları basit oynamış.. Alın size Saidou :D

Japon kardeş nihayet saçlarını yıkamış, sarı saçlı japonlara gıcık oluyorum, hiç yakışmıyor :D

Arada iyi paslaşmalar olmuş, takıma güvenmeye başladım gerçekten :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dun ak$am ustu macin ilk yarisini seyrettim. Oynana futbol yine benim gozumde tatmin edici olmadigi icin ikinci yariya kalmadim. Erciyes macindan daha iyi bir gorunum olmasini positif degerlendirilebilinir. Ben bunu Hakan $ukur'un sahada olmamasina bagladim. Penaltilik poziyon penalti cunku adamin ayagina girilmi$. Elbette bunun hakemin gozune sokulmasi Necati'nin guzel artistligi. Ayni tur penalti Tuncay icin FB macinda verilmemi$.

Necati'nin attigi gol guzel. Karan'in ucuncu golunu ise ozetlerde bir yerde seyrettim. O da guzel bir gol idi. Gol firsatlarinin degerlendirilmesi aradaki fark olmu$. Bir ara ilk yarinin ortalarina dogru pres yiyen (Tomas idi galiba) topu orta sahadan geriye surup geri pasi vermesi oldukca du$undurucu. GB eski GB degil idi. Ipe un sermi$ler. Inomoto'ya sert giri$leri benimde gozumden kacmadi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply