28. Hafta:G.Birligi-Galatasaray: 1-3(Umit K.(2), Necati,)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:Okan'i almasi lazim oyuna. Hasan cikabilir.
Cikani bilmissin, gireni tutturamadim. Mehmet Guven girmis. Dk 88! :) Genclerimize firsat verilmiyor denmesin!

Kabze girecekmis az sonra da...

Edit: Kabze Karan yerine girdi. Oncesinde Promise bir tehlike yaratmisti, auta atti.

Ayhan yatmakta diyor spiker. 4 dk uzatma verildi. Hadi mac bitsin de oyle gondereyim bu editi madem. :)

Draman Haminu(?) diye bir oyuncusu varmis Gencler'in... Nereli bu adam yahu? :) Balkanlardan mi, Arap filan mi?

Hakan'in pozisyonunu anlatti simdi spiker, aslinda, butun yaptigini soyledikleri, Hakan icin basari ama, yine de agir cekim gibi geldi bana, ne kadar heycanli soylese de! "Hakan topu aldi, donerse tehlikeli olur, donuyor, sutunu cekiyor, Recep celiyor"....

Ofsayttan bir gol atti Gencler simdi. Okan Ozturk rovasata cekmis! :)

Ve mac bitti! Stressiz mac dinlemek de eglenceliymis yaa! :D
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Fri Apr 13, 2007 9:52 pm, edited 1 time in total.
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Değişiklikler tam zamanında ve çok akıllıca, bu gençlere ileriki maçlarda ihtiyacımız olabilir, hazır tutmamız lazım, gelecek sezon oynanacak çok maç var :D

Bitirin ulen şu maçı artık! Ekrandaki skor gözüme 3-3 gibi görünmeye başladı, gözüm sulanıyor galiba :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan bir kisiyi calimladi ceza sahasina girer girmez sut cekti, kaleci zorlukla celdi, keske gol olsaydi bu.

Kabze iki kisiyi gecti sutunu yine kaleci kurtardi.

Bu arada Gencler gol atti ama ofsayt.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cümlemize hayırlı uğurlu olsun, şampiyonluğa inancımız tam :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Draman Haminu(?) diye bir oyuncusu varmis Gencler'in... Nereli bu adam yahu? :) Balkanlardan mi, Arap filan mi?
Bu adam daha 20-21 yasinda, ve dunya kupasinda Gana milli takiminda oynadi. Cavcav'in bombasi.

Bu arada Cihan da iyi oynadi bugun.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

En son GS ne zaman deplasmanda mac kazandi idi? Bugun iyi imi$ler herhaldeki bu deplasman cenabetliligi bozulmu$.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İnamoto'nun şutundan önce Sabrinin pası güzel..

Necati'nin golünde nihayet ön direkten aşırtma olayını becermişiz :D
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun wrote:En son GS ne zaman deplasmanda mac kazandi idi? Bugun iyi imi$ler herhaldeki bu deplasman cenabetliligi bozulmu$.
Cengiz abi, GS ayni, degisen birsey yok, penalti macin kaderini degistirdi.
Kaleci biraz ponduslu bir kaleci olsa topu tutardi, cunku penaltiyi Umit
gercekte cok kötu kullandi. Penaltiyi yaptiran Necati posizyonda son derece
kötu niyetliydi, cuval gibi yigildi yere mubarek. Hamle disarda mi, yoksa cizgi
ustunde mi tartisilir. Ben disarda gördum. Bugun Gencler berbat bir oyun
sergiledi, tam kumelik gercekten. Son senelerin en aciz Gencleri :( Cavcav'in
sonu mu yaklasti ne?!

GS'da bugun ilkonbiri gördugumde gulumsedim...artik kizmiyorum.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:
Cengiz Akgun wrote:En son GS ne zaman deplasmanda mac kazandi idi? Bugun iyi imi$ler herhaldeki bu deplasman cenabetliligi bozulmu$.
Cengiz abi, GS ayni, degisen birsey yok, penalti macin kaderini degistirdi.
ne?!

GS'da bugun ilkonbiri gördugumde gulumsedim...artik kizmiyorum.
GS ayni olabilir ama en azindan sen Avatardaki resmi degi$tirmi$sin. Ma$allah ma$allah!

Ma$allah diyince aklima geldi. Uzun seneler evvel Ankarada ya$ayan buyuk teyzeme gitmi$iz. Hayal mayal hatirlarim. 3-4 ya$imda filan olmaliyim. Bir Cumhuriyet bayrami gunu Genclik parkina goturmu$ler. Hava da Jetler bayram dolayisi ile gosteri yapiyormu$. Buyuk teyzem hala taklidimi yapar. Gurultuden korkmu$um ama ho$uma da gitmi$ ve gururlanmi$im Turk jetlerinin gosterisinden. Nasil diye sordugunda "pa$allah" "pa$allah" demi$im. Onun gibi GS da bugun pa$allah diyeyim bari.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

FLV (Flash Video) tipi dosyalari calan bir player'iniz varsa, orjinal kaynagindan izleyebilirsiniz golleri, youtube beklemeden! ;)
:arrow: 24' Ümit Karan
:arrow: 30' Necati Ateş
:arrow: 67' Ümit Karan
:arrow: 76' Isaac Promise
Özgür
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Galatasaray Vestel maçından beri en iyi oynunu oynadı. Innamoto Iliç'in, Cihan da DM yerinde oynadı. Artık Gençlerbirliği mi kötü oynadığı için ya da ileride Hakan Şükür oynamadığı için mi bilinmez güzel paslaştılar ve Gençlerbirliği'ni sanırım kalemize şut bile attırmadan maçı bitirdiler. Ilerideki ikili bu sezon olması gereken ileri ikiliydi. Ama formsuzluklar, sakatlıklar bu düzeni bozdu. Innamoto da asıl yeri olan yerde oynayınca (sanırım Japon milli takımında da orada oynuyor) güzel oynadı, maçtan evvel eyvah niye derken beni yanılttı. Cihan da asıl yeri olan yerde oynayınca iyi top kesti, oyuna soktu. Risp ve Ayman olmayınca Gençler ilk yarıda oynadığımız takım hüvviyetinde değildi. Cavcav çok fazla genç koymuş takıma. Yabancıları belki 3 sene sonra iyi olabilirler ama şu anda bizim PAF'takilerden çok daha çaylaklar. Seneye işleri kolay değil ama Bakkal'ın sisteminde biraz daha gole dönük oynamaları gerek. Sadece savaşmakla maç kazanılmıyor.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Cengiz Akgun wrote:En son GS ne zaman deplasmanda mac kazandi idi?
en son iki hafta once, yani bundan onceki son deplasman macimizi, yine ankara'da kazanmistik.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Fatih Mutlu wrote:
Cengiz Akgun wrote:En son GS ne zaman deplasmanda mac kazandi idi?
en son iki hafta once, yani bundan onceki son deplasman macimizi, yine ankara'da kazanmistik.
Erciyes macindan sonra o maci unuttum gitti. $imdi ise Rize'nin ASY'de cay demlemesinden cekinmemek elde degil. BJK macindaki gibi penalti filan vereceklerini de sanmiyorum bu sefer.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maçın tekrarı yayınlanıyor TRT1'de. Bizi şampiyonluğa götürecek 7 maçlık galibiyet serisinin ilkini tekrar izlemek isteyenlere duyurulur :D
Ozgur Huseyinoglu

Ismail Gezer wrote:Maçın tekrarı yayınlanıyor TRT1'de. Bizi şampiyonluğa götürecek 7 maçlık galibiyet serisinin ilkini tekrar izlemek isteyenlere duyurulur :D
Tolga Girici wrote:Genclerin iki dakika topu tutana tekme atmasi iyi oluyor, cunku tek pas oynamak zorunda kaliyoruz, guzel ataklar yapiliyor. :)
Ben de gordum simdi bu olayi. Bazi bazi hic bizimkilerden beklenmeyecek tatli ucgenler kurmuslar! :D
Özgür
Post Reply