K.Erciyes-G.Saray 4-1 (sabri)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

K.Erciyes-G.Saray 4-1 (sabri)

Post by Mehmet Gorgen »

Teknik direktör Erik Gerets, çeyrek finale çıkan ekibinden yabancı oyuncular Song, Tomas, Ilic, Inamoto ve Mondragon'un yanı sıra, Ümit, Arda, Ergün ve Hasan Şaş'a izin vererek, bu oyuncuları kadroya almadı. Sarı-kırmızılı ekipte ayrıca Hakan Şükür, Orhan, Carrusca, Emre, Ferhat ve Aydın da sakatlıkları nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek.

Kayseri'ye maç günü 17 kişilik futbolcu kadrosuyla gidecek olan Galatasaray, Kayseri Erciyesspor maçına toplam 15 eksikle çıkacak.

Erik Gerets, Kayseri Erciyesspor maçının kadrosuna eksikler nedeniyle Özgürcan Özcan'ın yanı sıra, Uğur Akdemir, Çağrı Yarkın, Oğuz Sabankay, Anıl Karaer ve Volkan Bekçi gibi 5 genç oyuncuyu da kattı.

Galatasaray'ın 17 kişilik Kayseri Erciyesspor maçı kadrosu şöyle:

Okan, Necati, Aykut, Uğur Akdemir, Mehmet Topal, Fevzi, Ayhan, Cihan, Mehmet Güven, Özgürcan, Tolga, Çağrı, Oğuz, Anıl, Sabri, Hasan Kabze, Volkan Bekçi.

Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak maçı hakem Tolga Özkalfa yönetecek.
Last edited by Mehmet Gorgen on Sun Dec 24, 2006 10:36 am, edited 6 times in total.
Ismail Gezer

Re: K.Erciyes-G.Saray 20.12.06 TSI 20.00 LIG TV

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gorgen wrote:
Okan, Necati, Aykut, Uğur Akdemir, Mehmet Topal, Fevzi, Ayhan, Cihan, Mehmet Güven, Özgürcan, Tolga, Çağrı, Oğuz, Anıl, Sabri, Hasan Kabze, Volkan Bekçi.
-----------Aykut-----------

Cihan--Tolga--Anıl--(Y)

Sabri-Okan-M Güven- (Z)

-----Necati--H.Kabze---
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Allllllaahhhhh; kadroya bak kadroya! :shock: Kimleri goruyorum. :D

Defansta sag bekte Ates 2. yarı 20-25 dk oynamalı. Defansta Tolga ile Anıl gobekte oynayacak gibi duruyor. Orta sahayı Sabri-Mehmet Guven-Oguz-Ayhan, forvet i ise Kabze - Necati den kurabilir.

Ozgurcan, Ates ve Mehmet Topal oyuna alacagım Aslanlar olur.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Haftanın Polemiği
Yılbaşı gecesini nerede kutlayalım?

Adnan Aybaba: Yılbaşını burada kutlasak nasıl olur?
Serhat Ulueren: Ziya Abi’ye sor, bakalım o gelecek mi?
Adnan Aybaba: Dansöz getiririz. Oynatırız burada, he Ziya Abi nasıl olur? Bülent Ersoy’u çağırırız. Orhan Abi de gelir güzel olur. Ziya Abi, ne diyorsun?
Ziya Şengül: Ne diyeceğim? Serhat sen buna haftada üç gün Telegol yap, ‘Daha yok mu?’ der. Sen boşver bunu...
Serhat Ulueren: Ziya Abi, 31 Aralık gecesi, bir tane itirafçı çıkarayım ama o maskeyle çıkmak istiyor, ne diyorsun?
Adnan Aybaba: Maskeli balo yaparız. Hepimiz maske takarız. Ne güzel olur...
Gökmen Özdenak: Rakılı, şaraplı bir şey yaparız bana uyar...
Adnan Aybaba: Değil mi Gökmen Abi, çok güzel olur yav...
Sabri Ugan: Sevgili Telegol yorumcuları, Adnan Polat röportajı var.
Adnan Aybaba: Dur şimdi Sabri, sen de araya giriyorsun ‘Adnan Polat’ diye.

* * *

Serhat Ulueren: Benim ayaklarım çok üşüyor, hayatta üşümem ama Ziya Abi, klimayı açtırıyor. Bu aleti Karaköy’den aldım. Isı ölçüyor. Ama bu gece sıcaklık 21 derece... Bozuldu herhalde...

Gökmen Özdenak: Bozuk o bozuk, dondurma gibi olduk burada...

Adnan Aybaba: Evet abi, eldiven kaşkol getirdim. Sabri de bize gülüyor.

Ziya Şengül: Neden giymedin giyseydin, üşüyorsan paltoyla otur...

Sabri Ugan: Beşiktaş Avrupa’da elendi evet Adnan...

Adnan Aybaba: Şimdi 5 bardak su alıyoruz, bir tane de tencere... Sen işkembe çorbası sever misin Sabri?

Sabri Ugan: Yok sevmem. Mercimek çorbası ve domates çorbası severim...

Adnan Aybaba: Bu saate geldik (03.30) Beşiktaş’ı mı anlatacağız? İşkembe çorbası tarifi vereceğiz. Biz buradan çıkalım çarşıya gidelim. Ne dersin Serhat?

Gökmen Özdemir: Yav ne çorbası oğlum... Sabah programlarda veriyorlar çorbayı, sen Beşiktaş’ı anlat...

Adnan Aybaba: Seni aydınlatayım Gökmen Abi...

Gökmen Özdenak: Hadi bakalım aydınlat beni, boş ver çorbayı...

Adnan Aybaba: Şimdi Beşiktaş, ne gülüyorsun Sabri?

Sabri Ugan: Tamam ya, sana gülmüyorum, arkanda Beşiktaş eldiveni var ona gülüyorum.

Adnan Aybaba: Donuyorum burada...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kadroyu gordum de gozum gonlum acildi. Gerets artik istese de belli sayidan fazla yabanci oynatamaz :) Eger gencler ciddiye alirsa sezonun en onemli maci olur ilerisi acisindan. Yarin mutlaka seyretmek lazim bu maci. Oguz show yapabilir. Anil'i hic seyretmedim ama iyi oynarsa defansa piyango cikmis olur. Sagbekte Ugur Akdemir'in de performansi onemli.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Gecen sezondaki formlarinda olsalar, Ates ve Volkan bu maca rahatlikla baslayabilirdi.Yine de Ates sag bek veya sag kanatta,Volkan da sol bek veya sol kanatta gorev yapabilir.Tabii ki oynayacaklari sureye Gerets karar verir.Ozellikle,Mehmet Guven ve Ozgurcan formdalar(son maclarini seyretme sansi bulamadim gerci); Oguz da maca baslayabilir.

Fevzi,Ates,Anil,Tolga,Volkan,Sabri,Mehmet Guven,Oguz,Ayhan,Hasan Kabze,Ozgurcan.(td olsaydim bu 11'le baslardim)
Konsantrasyon, concentration, concentracion

nefvakfi.org
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Okan Ayhan Necati Sabri Ozgurcan M. Topal M. Guven H. Kabze T. Seyhan Aykut Cihan

kadromuz. Yine olabilecek en muhafazakar kadro. Umarim fazla vakit degistirmeden degisiklikler yapar Gerets.

Fevzi Ugur Cagri Oguz Volkan yedekler.

M. Topal stoper oynuyor, Cihan solbek.
Last edited by Tolga Girici on Wed Dec 20, 2006 9:04 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Biraz garip bir kadro. Sol bekte kim oynuyor merak ettim :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Aykut penalti kirmizi kart. Bir turlu topa hakim olamadik. Aykut da o sekilde mudahale etmemeliydi.

Fevzi isiniyor. Kim cikacak acaba? Ozgurcan aliniyor, bari bu macta oynasaydi, hayret birsey.

Fevzi koseyi tutturdu ama yedik golu.

Acilen toparlanmazsak kotu olacak.

Sabri frikik ve goioooll.. 1-1 oldu. Sabri yerden sert vurdu. Kaleci Yusuf kapattigi koseden yumurtladi.
Last edited by Tolga Girici on Wed Dec 20, 2006 9:12 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Süper başladık süper :D

SABRİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Hemide serbest vuruştan.. 30 metredennnnnnnnnnn
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Penalti yapilan Eren de Sabrilerin doneminden GS altyapisindaydi diye hatirliyorum.

Emre Toran cok sert vurdu, seken top tam doksana gitti. 2-1 oldu maalesef.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:
Emre Toran cok sert vurdu, seken top tam doksana gitti. 2-1 oldu maalesef.
Okan'in hatasi nasildi ama? Ilk once sol bek pozisyonunda calim yedi, sonra stoper cikardi, havalanan topu ceza sahasi icinde topu durdurup kontrol etmeye kalkti. Top ayagindan sekince adamin onunde kaldi. 35 yasinda tecrube bunu gerektirir, aferin.

Super bir takim kurmus genclerle falan Gerets. Mehmet Guven siritiyor, uymamis bu takima.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Sabri'nin doksana giden frikigini celdi bu sefer kaleci.

M. Topal klasik 40 metreden sutlarindan birni cekti. Guzel de gitti,m ama kaleci tuttu.

Hasan Kabze maalesef top suremiyor, cok kaptiriyor. O yonunu cok gelistirmesi lazim.

Fevzi'nin topu oyuna sokusu cok dikkat cekici. Cordoba'ya benziyor.
Last edited by Tolga Girici on Wed Dec 20, 2006 9:40 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Sabrinin ikinci serbest vurusunu kaleci tam doksandan cikardi. Yine cok guzel vurmustu.

Simdi cihanla Ayhanla geldi GS Ayhanin yerden vurusu kalecide.

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kabze bu sefer iy sakladi topu. Necati'ye verdi musait pozisyonda aut.

Fevzi'yi cok begeniyorum. Az once tam zamaninda cikip kurtardi. Simdi de karsi karsiyada kurtardi.

Ilk yari bitti. Kirmizi kart kotu oldu, ama biraz kendilerine getirdi futbolculari. M. Guven orta sahada gayet iyiydi, saglam bir adam. Fevzi cok iyi bir kaleci. O penaltiyi da kurtarsa kahraman olurdu bugun.

Kabze gereksiz yere orta sahaya gelip top almaya kalkiyor, oysa hic becerebildigi bir sey degil. Onun gorevi ceza sahasinda topla bulusup gol atmak.

Ikinci yarida Okan yerine belki Oguz dusunulebilir.
Post Reply