15. Hafta: GS-Sivas 3-1 (arda5, iliç 10, karan 38)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

MOndragon inanilmaz bir kurtaris yapti. Yalniz Hakem'in Sivas lehine performansini takdir ettim bugun. Baya gol attirmaya calisti ama daha bir tane atabildiler.

Kabze giriyor bravo. ILic cikiyor, Karan da cikabilirdi.

Ah be , Sabri iyi tasidi topu isabetli ortaladi, Kabze vurdu ama Petkovic'in kucagina.

Mac bitti, guzel bir galibiyet. INamoto ve Ayhan'in performansi umut verici. Ergun de umut verdi bugun. Tecrubesini konusturdu. Umarim Arda'nin sakatligi ciddi degildir.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Arda'nin beli sikismis, ama FB macinda oynamasina engel degilmis.

Bulent Uygun, hakemin iki takima da kirmizi forma giydirmesine cok kizdi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gerets, "Hakan Unsal bile Inamoto'yu begendiyse demek ki hakkaten cok iyi oynamis" dedi. :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Futbolcularının formaları karıştırdığını düşnüyormuş galiba :D
Tolga Girici wrote: Bulent Uygun, hakemin iki takima da kirmizi forma giydirmesine cok kizdi.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Tolga Girici wrote:Gerets, "Hakan Unsal bile Inamoto'yu begendiyse demek ki hakkaten cok iyi oynamis" dedi. :)
Cok piskin, insanlari muhatap almaya basladi...gocundugu bir olay mi var
acaba. Foyasi meydana cikacak diye hedef mi sasirtiyor. Ilic degisikligi evlere
senlikti. Mac az daha elden gidiyordu. Umit ne bokuna sahada tutuldu? Neden
Ilic? Umit'in futbolcu olduguna inananlar el kaldirsin. Gene cimleri yedi, gene
top sakliyamadi, gene mucadele ediyor gözuktu, gene dustu ve gene
tesadufen bir gol atti. Yönetimin mukavelesini uzattigi ilk oyuncu. Song'da
beklesinler biraz daha. Gecmiste Saidou olayi var, iyi hatirlasinlar. Fransada
talibi cok.

Hamamotu her zaman ki oyununu sergiledi, degisen birsey yok. Hakan Unsal'in
onun hakkinda özel birsey söylemesi beni sasirtti dogrusu. Gerets'e böyle
bir firsat verdigi icin uzgunum.

Bu ara Cihan burun estetigi mi yaptirmis???
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ismail Gezer wrote:Futbolcularının formaları karıştırdığını düşnüyormuş galiba :D
Tolga Girici wrote: Bulent Uygun, hakemin iki takima da kirmizi forma giydirmesine cok kizdi.
Ona hak veriyorum ama forma tercihi öncelikle evsahibinin degil mi? Kendi
takiminin formasini degistirseydi o zaman.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maç sonu Arda'nın dedikleri garibime gitti. Hıncal haklı çıkacak gibi, çocuğun psikolojik desteğe ihtiyacı oldu çok bariz belli!
"Ben çok büyük bir hata yaptım ve özür dilerim. (Basına) Sizde çok iyi destek veriyormuşsunuz. Zaten verilen ödülde geri alınmış galiba. Benim en büyük ödülüm Galatasaray forması " Çok gergin görünüyordu çocuk..

Rıdvan aklımdan geçenleri söyledi: Sivasın oyuncularını küçültmüş Bülent. GS'nin oyuncuları karıştırmadı bizimkiler karıştırdı demeye getiriyor..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Sivas yoneticileri forma rengi konusunda sacmaladilar gibime geldi.

Benim bildigim, ev sahibi takimin istedigi formayi giyme hakki vardir. Yani bir misafir takim gelip mesela Fener'in cubuklu forma giymesine mani olamaz. Misafir takimin ikinci formasinin beyaz olmasi gerekir. Ayrica her takimin beyaz formasi olmasi sarti vardir. Kural eskiden buydu, degismis olacagina pek ihtimal vermiyorum.

Sivaslilar 2 tane kirmizinin hakim oldugu forma getirip GSnin beyaz forma giymesini sabah ki toplantida talep etmisler. Hakemin karistirilabilecek formalarla oynamalarina musade ettigi icin tesekkur edeceklerine sitem ediyorlar. Allah akillar versin.
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Macin ilk yarisini seyrettim.

Bir gun once de BJK-Bursa macinin ikinci yarisini izlemistim.

GS maci 10 dk icinde bitirdi.Ondan sonrasi icin soylenecek ve yazacak cok sey yok cunku daha fazla kendilerini zorlamanin manasi da yoktu.

Ayhan ve Inamoto gobegi kontrol ediyor, Ayhan daha ofansif.Sagda Hasan Sas ve solda Arda bol bol iceri penetre edip savunmanin dengesini bozuyor.Ilic cok sinsi iyi yerlere kaciyor.GS tek forvetle oynadigi zaman daha cok gol posizyonu buluyor gibi geldi bana.

Ileride bugun Necati ve Karan ikilisi olsaydi bu kadar rahat galibiyet alabilimirmiydi bilmiyorum.

Haftaya tabii bizim macin da olacagini bilerek seyrettim GS'yi.Gerets haftaya sanirim ayni tertiple cikip belki Cihan yerine Sabri'yi oynatacaktir.Bunun disinda bir degisiklik olacagini sanmiyorum.

Arda ve Umit Karan'a cok dikkatli lazim.Kenarlar kapatilirsa o zaman sorun olmaz, GS oyunun sikistigi zamanlarda doldur-bosalt oynuyor ve Hakan Sukur etkili oluyordu.Hakan'nin olmamasi bu acidan iyi.

Birde Hakan Sukur'e ulke olarak verilen destegin yarisi Umit Karan'a verilseydi Umit bugun cok baska olurdu.Ben cok begeniyorum, bugun attigi ucuncu golun bir benzeri Hakan Sukur'un portfoyunde kac tane var.

Arda icin bir kac sey soylemek lazim.Sinirleri yipranmis belli.Burasi Turkiye adami bir gunde rezil ve vezir yapmak icin pusuda bekleyen cok var, bunlari goz ardi etmeden ama kafasina takmdan isine bakmali yoksa yazik olur.Ha akil alacagi son adam da Hasan Sas ve Ayhan olmali bu arada.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gökdenizin reddettiği ödül Arda'dan alınan ödülmüş, yeni öğrendim :D
Bordo maçından sonra spor sayfalarını okumayınca böyle oldu :D
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Ben de bunu yazacaktım. Sözüm ona fair olmayan kafa hareketi nedeniyle Arda'dan aldıkları ödülü Gökdeniz'e layık bulmuşlar, iddaacı Gökdeniz'e! Atlara söylenen söz bile kifayetsiz bu ahvalde...
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Galatasaray yonetimi Arda'ya Bordo macinda atmis oldugu kafa sebebiyle 50,000 YTL ceza vermis. Bu futbolcunun aldigi senelik ucrete oranla yeterince caydirici olabilecek bir ceza oldugunu saniyorum.

"Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Bordeaux ile yapılan (C) Grubu 5. maçında rakibine kafa atan Arda Turan'a 50 bin YTL para cezası verdi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Arda'ya, Galatasaray etiğine
aykırı hareket nedeniyle 50 bin YTL para cezası verildiği bildirildi."
Tan Erten
Post Reply