1. Hafta: Ankaraspor - Galatasaray 1-1 ( Petrus, iliç 81)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Gökhan Özçelik

Post by Gökhan Özçelik »

Carrusca'nın daha hiç hazırlık maçı yapmadan ilk defa çıkmış olduğu maçta 3 tane gollük pas verdi bir de gollük şutu var ama malesef forvetlerimiz bunları değerlendiremedi. Bence Carrusca çıkartılmamalıydı. Faydalı işler yaptı, tek eksiği ikili mücadelelerde zayıf kalıyor biraz güçlenmesi lazım bu da antrenman ile ve maç eksiği azaldıkça çözülebilecek bir sorun.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan Sukur kaleciyi tebrik etti, daha once TSYD maclarini izlemisler orada da iyiymis, takdir ettim Hakan'in bu davranisini, ama su penaltiyivur koseye be Hakan.

Hasan sas biraz bozulmus gozuktu roportajda. Oyundan alinmasina diyecek bir seyim yok, takimin kaptanlarindan biriyim, hocanin takdiri dedi.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

İsmail o konuda sana katılıyorum iliç oynuyorsa 2 forvete gerek yok zaten forvet gibi oynuyor

----------------Mondi------------------
Uğur---Song----------Tomas---Ferhat
-----------------------------------------
--------------Ön Libero----------------
Arda-------Oyun kurucu------Carrusca
--------------------------------------------
------------------İliç----------------------
----------------Hakan--------------------

gibi birşeyler olabilir veya

-----------------1------------------
-----2-----------3------------4----
------------------------------------
5-----------------6----------------7
-------------------------------------
----------8-------------9-----------
------------------------------------
------------10--------11-----------

gibisinden ikisi de daha çok işe yarar ve de tabii ki bu kadroya lucescu gibi bi mantık gelmesi lazım

Cihan Go Home!
Hasan aklını başına devşir!
Gerets bırak penaltıyı Mondragon atsın!
Image
Tan Erten

Post by Tan Erten »

3 puan konusunda soylenecek bir sey yok. Iki penalti kaciran takimin 1 puana talim etmesi normaldir. Bir kac nokta:

1- Gerets: Ikinci yari yapilmasi gerekeni yapti, Necati ve H.Sas cikti. Ilk 18'e alinmayan Ergun ve Okan'i da dusununce.... Acaba Gerets tam anlamiyla bir genclestirme operasyonu mu yapiyor??? diye dusunmeden edemiyorum

2- Genclestirme Operasyonu: Boyle bir operasyon tam gaz yapilmasa bile, Aysegul ve H.Sas'in kenara alinmasi cok faydali olmustur. Umarim Necati akillanir. Hasan Sas'in daha duygusal davranip kusme ihtimali daha fazla. Her halukarda en azindan orta vadede takim icin iyi oldu. Gencler, herkesin hemfikir oldugu uzere, gelecek vadediyor

3- Gencler: Hepsinin ortak ozelligi toplari iyi kullaniyorlar, sahayi daha derin ve genis goruyorlar. Mehmet'in bu ozelligi cok iyi, zaten yukarida da belirtilmis. Ancak su haliyle bizim on liberomuz olamaz. Ozgurcan da yedegin yedegi olabilir ancak bu agirlikla, calisip hiz kazanmasi lazim.

4- Kapuska: Iyi bir oyuncu oldugu belli oldu, iki golluk pas ve Hakan'in indirdigi topa guzel bir vurus. Bu cocukta is var :) Ikinci yari oyundan dusmesi Ozan'in dedigi gibi tekmelerden sinmesi miydi, yoksa hazir olmamasi mi? Herhalde ikisi birden. Ama ilerisi icin en azinda umit vadediyor. Bunu Heinz icin soylemedik, hatirlatirim.

5- Gelecege bakis: Eger Gerets genclere firsat vererek rekabeti canli tutarsa, bu takima Hasan Kabze ve Karan girdiginde hucum gucu katlanirsa ve bir de Vogel gibi bir on libero alinirsa gayet iyi olacagimizi dusunuyorum. Karamsarliga gerek yok. Ama CL elemesi hemen onumuzde, bu konuda iyimser olmaya calismaktan baska caremiz yok.
Tan Erten
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Tan Erten wrote: 5- Gelecege bakis: Eger Gerets genclere firsat vererek rekabeti canli tutarsa, bu takima Hasan Kabze ve Karan girdiginde hucum gucu katlanirsa ve bir de Vogel gibi bir on libero alinirsa gayet iyi olacagimizi dusunuyorum. Karamsarliga gerek yok. Ama CL elemesi hemen onumuzde, bu konuda iyimser olmaya calismaktan baska caremiz yok.
Bence on liberoya bile ihtiyac yok. Bosu bosuna cuvalla para verilmesin, bir suru on libero var takimda.

Onemli olan yakalanan pozisyonlari gole cevirecek forvetler ve savunmada duran toplarda oldugu yerde dikilmek yerine adam paylasimini duzgun yapan savunma oyunculari.

Kabze iyilesirse ve bu genc oyuncular boyle oynamaya devam ederse daha iyi olacagiz. En olumlu sey, takimin hirsini kaybetmemis olmasi.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maçı izlemeyemedim, internet üzerinden dinlemeyide beceremedim, bir sorun var çözemedim.. Amma arkadaşların yazdıklarından edindiğim izlenim bana şu 5'liyi ilham etti :)

-------Arda---------İliç---------

Carrusca-----------------Hasan

-------------Mehmet------------

Hem 5'li orta saha hemde çift önlibero düşüncesi bana mantıklı gelmiyor, yada hoşuma gitmiyor :)

Zaten bir forvet eksilterek hücumdan savunmaya yönelik bir hamle yapmışsın. Yerine konacak adam kesiciden ziyade top dolaştırmaya yarayacak bir adam olursa hem hücum gücü ciddi bir kayba uğramamış olur hemde dolaylı olarak savunma direnci arttırılmış olur bence.. Arda ve Sabri de bu işin en ideal iki adayım..

Hasan garip kaçmış olabilir: Hasan kendinden vazgeçmediği sürece ben Hasandan vazgeçemem :)

Gerçi temel sorun saha içi mi yoksa saha dışında bir haltlar mı dönüyor, işin o kısmı şimdilik meçhul! Adnanlar bişeyler karıştırmıyor inşallah!
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Kotu oynadigimiz ilk yarida biri penaltidan 4 gol kacti.Macin en iyi oyuncusu Ankaraspor kalecisiydi.Necati'nin penaltiyi kacirmasina uzuldum,iyi penalti atar esasinda;formsuzlugu devam ediyor ama toparlanir.Hasan da iyi hazirlansin Boreslav macina,bu aksamki maca kafasini takmasin.

Ferhat'i iyi gordum,oynadikca daha da iyi olacak.Mehmet Guven,savunmaya daha cok yardim edebilecek Ayhan ile beraber oynarsa daha faydali olur.Kesicilik yonunu gelistirmesi lazim.Ama topu iyi kullaniyor.Arda solda da bayagi iyi oynadi,o semazen calimlarindan atti yine bir kac tane. :lol: Bir de o yan aglara giden sut girseydi cok iyi olurdu.

Ilic,Hakan ve Sabri de iyilerdi.Ozgurcan daha ilk defa Hakan ile yan yana bir lig macina cikti,zorlanmasi normal.Chelo hakkinda 4-5 haftadan once bir sey yazmak istemiyorum.

Artik Boreslav macina konsantre olmak lazim,o mac lig maci da degil telafisi yok.
25-2025

nefvakfi.org
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Necati'nin Hakan'ın penaltı özürlü olduğunu heralde Gerets'te anlamıştır artık da, bu iş bu kadar zor mu? Zorsa bile
..
Ismail 9m 15 cm den 7m 30 cm geni$liginde ve 2m 42 cm yuksekliginde cerceveye atiyorsun. Kutuk olman lazim kacirman icin eger adin profesyonel forvet ise. Evet 120 dakika sicakta mahvolmu$ ayaginda derman kalmami$ olabilir burasini anlarim. Aslinda kacirmak akillara seza. tamamen psikolojik bir olay. kalecinin tek silahi da bu. Caksan topa adam uzansa bile tutamiyor yumruk atamaz ise. Bunlarinkinde adam topu celdi birader. Bir macta iki panalti kacirmak demek bir takim icin yuz karasi. Pele bile kacirmi$tir buna da itirazim yok. Ama bu kadar ust uste olamaz profesyonel hayatta. Bir daha atirtmamak lazim bu ikisine de. Ya da her antremanda artik gozu kapali kaleciye bakmadan atacak kivama gelinceye kadar cali$tirmak lazim.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat Aug 05, 2006 1:19 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:5'li orta sahaya mahkumuz! Ve Hakan'da tek forvet olmalı.. İşte çözüm bu :)
Aklin yolu bir! Ozan'in en az 5-6 yazidir deyip durdugu bu fikre, bugun eldeki forvetlerin durumunu gorunce, ben de hepten ikna oldum.

Necati ve Ozgurcan hic bir katki saglayacak durumda gorunmediler. Sirf 4-4-2 oynayalim diye formlari artana kadar bu oyunculara takimda yer isgal ettirmeye gerek yok...

Herkes Mehmet Guven'i sorguluyor, on libero alinacak (mi?), bugun yeterli oldu (mu?) diye?! Cocuk tas gibi oyun oynadi. Gordugum bir tek hatasi (spikerin yalancisiyim) cezaalani kosesine gelen uzun topa ters mudahale edip Mondiyi topu cikartmak icin ucmak zorunda kalacak bir yere gondermesi. Onun disinda, bos alanlara kacip takim arkadaslarina rahat pas verme firsati sunmasi, oyunun sikisacagi zamanlarda kanat degistirme filan, gayet yerli yerindeydi.

O sorgulanacagina sag bekimiz sorgulanmali. Cihan yanlis yer tutusuyla, ofsayt bozmasiyla, bugun ilk yari cok kotuydu. Ileri cikislarinda cok bos alanlar buldu, tamam ama asil o alanlari aslinda degerlendirmesi gereken Hasan hic alisilmis hirsini gostermedi. Bunu cok daha iyi gosteren bir Sabri ilk 11'i hakediyordu.

Gerets bence oyun dizilisi disinda, formsuz/oyundan dusen oyunculari cikarmak konusunda basariliydi. Sabri ve Arda'nin girmesi olumlu katkilar yapti ama, Ozgurcan icin aynisini soyleyemedim iste zaten yukarda da.

Iki penaltimiz icin de kararlar dogruydu bence. Simdi gordum, bunu inkar eden Ramazan'i bayagi utandiracak bir haber aranjmani yapmis Lig TV :D. Yani Hakem fena degildi genelde. Tek aklima gelen, (gerci dudugu duydugu icin oyundan dusmustu belki defans ama, yine de) ikinci penaltida belki topu bir avantaja birakip pozisyon gol olmayinca penaltiyi calabilirdi.

Benim alternatifli 11'im:

Code: Select all

Mondragon
?? (Ugur)       Song            Tomas (Tolga)      Orhan/Ferhat
Arda (Hasan $)  Sabri (Volkan)  Mehmet G. (Ayhan)  Chelo (Ergun)
                            Ilic
                           Hakan $.
Cihan'i alternatif olarak bile dusunmedim direk. Ugur'un performansini bir an once arttirip Gerets'in gozune girmesi lazim. Ya da dedigim gibi, oraya bile bir transfer dusunsek, garipsemem!

Gerets'in (Erdal Keser cevirisiyle) roportajindan yakaladiklarimi da ekleyeyim:
- 2 kacan penalti, mac yorumu:
- Birinci devre bilhassa telasli oyuna basladik, pas hatalari yaptik, yedigimiz golden sonra oyun bozuluyor. Rakip de ikinci devrede daha degisik bir oyun sistemiyle kendini geri cekiyor. Burda kacan penaltilar olsa da Hakan mesela tum hava toplarini kazanarak bu puani kazanmamizda cok etkili oldu.

- Oyundan memnun mu?
- Bir GS antrenoru boyle bir oyundan memnun olmaz. 1. devre ozellikle cok hatalar yaptik.

- Carrusca'dan memnun mu?
- Oncelikle futbolun iyi yonlerini cok iyi biliyor. Hakani kaleciyle karsi karsiya birakti ara pasiyla. Takimla oynadikca daha iyi olacaktir zamanla (?...).

- Necati, ve Hasan'in cikarilmasinda sakatlik mi vardi, taktiksel bir degisiklik miydi?
- Simdilik bir aciklama yapmiyoruz. Simdilik bir aciklama yapmiyoruz...
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Olayin icyuzu anlasildi. Hasan Sas hislerimize tercuman olmus cikis tunelinde.
Atma be kardeşim

Bayram AYDIN

Devre arasında soyunma odası koridoru karıştı. Birbirleriyle yine tartışanHasan Şaş ve Necati, güçlükle yatıştırıldı. Olaya çok sinirlenen Gerets, ikisini de oyundan aldı.

DAHA önce iki maçta herkesin gözü önünde birbirleriyle kavga eden Hasan Şaş ve Necati Ateş, dün yine kapıştı. Karşılaşmanın devre arasında takımlar soyunma odasına giderken Hasan, 15. dakikada bir penaltı vuruşundan yararlanamayan Necati’ye, "Atamıyorsan, kullanma be kardeşim. Niye koştura koştura penaltı noktasına gidiyorsun?" diye çıkıştı. Necati de, "Sana ne" karşılığını verince ortam gerildi. Birbirlerini itip kakan Hasan ve Necati’yi, Mehmet Güven sakinleştirmek istedi, ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine diğer futbolcular ve teknik heyet araya girerek, gerginliğin büyümesini önledi. Olaya çok sinirlenen teknik direktör Erik Gerets, kavgacı futbolcularını affetmedi ve her ikisini de ikinci yarıda oyundan aldı. Belçikalı çalıştırıcının, konuyu yönetim kuruluna taşıyarak, Hasan Şaş ve Necati’ye ceza verilmesini isteyeceği belirtildi.

İki futbolcu, 2004-2005 sezonunda Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan Denizlispor maçında ve geçen sezon Samsun’daki Samsunspor karşılaşmasında da tartışmışlardı. Herkesin gözü önünde birbirlerine giren iki futbolcu, daha sonra, "Biz çok iyi arkadaşız. Zaman zaman kavga da edebiliriz ama dostluğumuzu hiçbir şey bozamaz" diyerek, medyaya kol kola poz vermişti.
Siz nasil arkadassiniz anlamadim ki ben?
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Maci birahanede seyrettim.Sezon basi olmasindan dolayi bayag bi kalabalik olur demistim ama millet plajda imis rahatca klimali ortamda mac seyrettik.

Oncelikle takimi bekledigim kadar kotu bulmadim.Karsimizdaki takimin ozguveni tam bir kalecisi hizli ileri cikmaya calisan bir orta sahasi ve forveti ve hepimizin takdir ettigi bir hocasi vardi.

Yani mac basinda sorsalar 1-1 'e ben OK kabul derdim, ama kacan penaltilarii gorunce hayiflanmamak elde degil.

Yenen golde Tomas'i Cihan'i biraz elestirmissiniz, Mondragon'da topu paralel takip etti ve cok gereksiz 2-3 adim atip ileri cikti.Boyle bir pozisyonda ben ilk hatayi kalecide ararim.Otursun oturdugu yerde kalesinde olsa o golu yemezdi.Ama golden sonra santraya giderken golun gunahina Tomas'in sahip cikmasi ilginc geldi.

Ferhat-Mehmet Guven-Arda bu takimda oynar.Aslanlar gibi oynar.Gecenlerde forumumuzun otoritesi :) (bi de cok alingan bu gunlerde : ) Ozan Ersoy dediydi .Bu sene bazi oyuncularin bordrodan dusme zamani geldi.

Yanimdaki peltek taklidi yapan bi abi "kalliska oglum adamin adi kalliska" diye yanindaki adami ve bizi uzun sure bayiltti.6.Biradan sonra abi Mondragon'a da huondragon felan demeye baslayinca anladik gercekten peltek olmadigini (beer talk)

Basta da dedim ya cok kotu gelmedi bana takim.Sezon basi takimda ciddi eksiklikler var.Bi formda Umit Karan yada Hasan Kabze olsa daha rahat gol bulurduk gibi geliyor.

Daha alinacak coook yolumuz var.Oturacak bu takim gencler oturacak, cocuklar beraber oynamaya aliskin yanlarinda kazma abilerini gorunce uyamadilar oyuna.

NECATI'den bahsetmek bile istemiyorum, bencil insanlari sevmem , futbolculari hic sevmem.Ama NECATI'ye kizan HASAN SAS'a da bir isi cikip "Atamıyorsan, kullanma be kardeşim. Niye koştura koştura frikik atmaya gidiyorsun?" diye sorsa beyzade ne cevap verirdi merak konusu.

Neyse ben bu sene futbolla daha bi icli disli olmak icin Bursaspor'a bir kombine aldirttim.Henuz kombine elime ulasmadi ama en azindan ic sahada 17 mac izleyecegim.Eminim iyi maclar olacaktir bunlar icinde.

Bu senenin Bursadaki Galatasaraylilar icin daha bir onemi olacak, son mac burada sampiyon olursak o sevinci burada yasayacagiz.

daha iyi olucaz
Allah'in Izni ile once su onelemeyi bi gecelim
gerisi duzluk
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Maci az once banttan izledim. Ilk yari icler acisi, ikinci yari ise oldukca duzgundu.

Iki penaltinin kactigi ve 3-1 bitmesi gereken bir macta taktik hatalari aramak icin okuz altinda buzagi aramak gerekir. 4-5-1 oynansa boyle zayif bir rakibe karsi, hem takimin oz guveni sorgulanir hem de eldeki malzemeye uymayan bir oyun denenmis olurdu. Daha bir tane DM bulamiyoruz, elde kendini ispatlamis forvetler varken orta sahaya bir baska takviye icin kendini zorlamak anlamsiz.

Ankaraspor ilk yarida, ikinci yariya kiyasla daha etkin gorundu ama yine de basa basa bir devre oynandi. GS rahatlikla 3-1 onde bitirebilirdi ilk devreyi. Yada 3-2, 3-3 de olabilirdi.

Son dakika perileri bu sene yanimizda olmayacak gibi. Gecen sene bu perilerin kanatlarinda tasiyarak getirdikleri 9 puani silersek (yoksa 7 miydi?) 75 puan sampiyon olmaya yeter mi? Besiktas da yarisa katilirsa yetebilir. Yoksa zor.

Gencler biraz aksadilar ama basta Arda olmak uzere takima pozitif etki yaptilar ikinci yarida. Takim gecen seneki gibi bir Anadolu takimina karsi guclu bir goruntu cizdi ikinci yarida. Ankaraspor da haddini bilerek oynamak zorunda kaldi bu yarida.

Carrusca silik bir oyun cikardi ama Ilic kadar kalitesi var. Ilic'in ayagi biraz daha kadife kapli ona gore ama sol kanat oynadigi icin kadifeye cok ihtiyaci yok. Ilk devrenin son bes dakikasi abuk subuk hareketler yapti ve sonucunda hucum bolgesindeki toplari hacamat etti ama bakalim ne cikacak altindan. Kurusiki cikmaz insallah. Bir 5-10 hafta beklemek gerekecek kara verebilmek icin, Ilic'te oldugu gibi.

Mehmet Guven cok goze batmadi. Oynadigi bolge goz onune alindiginda bu iyi bir performans genc bir oyuncu icin. Gencler diye diye takim genclesiyor iste, herkesin ici rahat etsin. Seneye bu genclerin yarisi ilk onbirde oynar, diger yarisi da ilk onbiri zorlar. Tabii o zamana kadar yonetim sazi eline alip takimi TD'den baslayarak dunyanin dort bir yanina dagitmaz ise.

Sonuc olarak ben takimi begendim. Daha yol uzun. SL elemelerinde heyecanlanip, elleri ayaklarina dolasmaz ve ikinci yaridaki oyunlarini tekrar ederlerse, o zaman fazla zorlanmazlar gibime geliyor. Rakibi izlemedim ama 4-5-1 oynatacak kadar ahim sahim olduklarina inanmak guc. Bu 4-5-1'i en guclu rakiplere (Fener, BJK ve SL grup maclarina) saklamak daha akillica olur. O da tabii forvetler hala formsuz veya sakatsa. Yoksa cikip onlara da diklenmenin bir sakincasi yok bence, zira GS'nin defansina guvenilmez 4-5-1 bile oynansa. Bunu iyi oynandi denilen ve yine 1-1 biten MG macinda gorduk. Forvetler formda olunca, takim 4-4-2 veya 4-3-3'u gol yese de gayet guzel uyguluyor.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

düzgündü dediğin 2. yarıda yaptığımız şey uzun topu gönderip hakan şükürün indirmesini beklemekti 1 yarı boyunca bu yapılmaz hadi yeniliyorsundur son 10 dakika yaparsın demek ki takımına güvenmiyorsun oyun kuracak pas yapacak adam yok yazık rezil olduk bu sene!
Image
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Murat Kara wrote:

Iki penaltinin kactigi ve 3-1 bitmesi gereken bir macta taktik hatalari aramak icin okuz altinda buzagi aramak gerekir. 4-5-1 oynansa boyle zayif bir rakibe karsi, hem takimin oz guveni sorgulanir hem de eldeki malzemeye uymayan bir oyun denenmis olurdu. Daha bir tane DM bulamiyoruz, elde kendini ispatlamis forvetler varken orta sahaya bir baska takviye icin kendini zorlamak anlamsiz.
Sevgili Murat,

Sanki penalti atmakla zar atmak karismis analizinde. Kendini ispatlamis forvetler iki tane penalti kaciriyor, bu nasil is? Penalti beceriyle atilan birseydir, mac 3-1 bitti de hakem tombaladan Ankaraspor'a iki gol verip 3-3 falan olmadi ki. Penaltiyi kaciran senin oyuncun, takiminda penalti atabilen insan yok, kim sormaz bunu hocaya. Penalti sanssizliktan kacmaz, atan oyuncu kacirdigi icin kacar. Iki kere oluyorsa, hele bunlar gectigimiz yillarda, yakin zamanlarda penalti kacirmis insanlarsa, birileri de hocaya sorar bunu.

Futbol gol pozisyonuna girme oyunu degil (penalti da gol pozisyonudur bu arada, sansa kacan atis degil), gol atma oyunu. Eger forvetin o gun ne gelse atamayacak durumdaysa, yememeye onem vermen lazim.

Karan ya da Kabze iyilesirse bunu tekrar dusunursun, ama BJK macinda izledigin Necati ve Hakan ile inat edersen yer bir tane 75 dakika cikarmaya ugrasirsin. Belki iki degil uc penalti da verilse yine cikaramazsin.

Eger bir hoca benim forvetimin su andaki form durumu nedir, uc puana ulasmak icin en iyi sansim nedirin hesabini yapamiyorsa, elinde son derece formsuz iki forvet varken sahaya elinde Klose ve Robben varmis gibi 11 suruyorsa sorgulanir tabii. Iki penalti kacirmayi ozur diye one surenlere tek sozum ozru kabahatinden buyuk demek.

Necati ve Hakan formda olsalar, hayatlarinda penalti kacirmamis olsalar eywallah, okuz altinda buzagi aramayalim. Durum o degil ki. Pozisyonlari gole ceviremeyen bir forvetin var, ilk isin gol yememek olmali.

Bu kafayla CL on eleme macina cikarsa Gerets bir sene daha Barcelona'yi mi tutalim bu sene , Milan'i mi oluruz.

Ali
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Gecen sezondan kalma hatalar siritiyor. Necati gecen sezondan beri formsuz,
sahada olumlu bir hareketi yok oyunu baltalamaktan baska, ilk onbirde. 2.
yari degistiriyor. Hasan, yetkileri eline almis 'gardas', sahada kus
ucurtmayan, butun toplari kullanan, kabiliyeti varmiscasina, ilk onbirde. 2.
yari onu da degistiriyor...yanlislar devam ediyor, orta yapamiyorlar, saha icinde
gariplikler vesayre. Ben bu takimdan biktim artik, hatalari görmekten biktim
inanin...göndersinler bakalim onu bunu, asil yollanacak adamlar tas gibi duruyor
yerli yerinde.
Post Reply