Sizce 16. şampiyonlukta en fazla katkısı olan kim?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Poll ended at Thu Aug 03, 2006 2:19 pm

Yönetim kurulu
0
No votes
Erik Gerets
9
39%
Bülent Tulun
0
No votes
Hasan şaş
7
30%
Hakan Şükür
6
26%
Ümit Karan
1
4%
Mondragon
0
No votes
Diğer futbolculardan biri
0
No votes

Total votes: 23

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bence en fazla katkısı olanlar tüm futbolcular.Bunların içinde de en fazla Hasan şaş.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Daum
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

bence şıklardan biri Hakan Şükür ve Hasan Şaş olmalıydı ikisi bence takımdaki huzuru beraber sağladı abilik yaparak belki Ergün de katılmıştır onlara ama bilemiyorum tabii....
ama oyum şu anda daha az aldıgı için hakan a :)
Image
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Mehmet Listeyi biraz kisa tutmussun!!!!

Necati Ates son haftalarda iyi olmasada takimi kurtaran goller atti

H. Kabze Nerdeyse Besiktas macini tekbasina aldi

ve Ilic

Benim oyum tum oyunculara
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

bence kimse hasan a asist yaptı diye oy vermemiştir ya da hakan a gol attığı için!
Image
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ille GS cephesinden sececeksek, ilk 10 haftadaki performansi ile Gerets derim. Katki yapan futbolcularin bu listeye girebilmesini saglayan adam o ne de olsa.

O performans sayesinde takim sampiyonluk havasina girebildi. 10. haftadan sonra o havadan cikilmamasini da simdi Tulun'a filan bagliyorlar. Elbette pismis yemegi zikkimlanan cok olur. Tulun'a sahsi laf etmek dogru olmaz ama gorevi icabi boyle bir basarinin mimari olmasi ancak transfer donemlerinde mumkun. Oyle ahim sahim transferlere imza attigi soylenemez.

Ayrica Gerets'i bulan adam da (Tulun mu?) kendine pay bicemez cunku Gerets'in liderlik vasiflarinin incelenerek bir secim yapildigini zannetmiyorum. GS'de islerin nasil yurudugunu az cok bildigimiz icin rastgele bir sans olmasi cok daha muhtemel.

Bir de o zamanlar soylenen, Ramazan bir gelsin, ikinci devre bir gelsin, ivir zivir bir gelsin dagilir bu takim seklindeki muhabbeti de hatirlamak lazim, Gerets'in basarisini daha iyi anlayabilmek icin.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Her ne kadar cok hatalari olsa da, oynattigi futbol tarziyla ve kazanma hirsiyla Gerets basroldedir. Yoneticilerle, basinla ve futbolcularla iletisimi cok iyiydi, zaman zaman kavga etse bile. Hasan-Umit-Saidou'yu takima tekrar kazandirmakla zaten en buyuk isi yapti. Bu 3 oyuncu takima girince zaten ilk 10 hafta tarihin en iyi baslangicini yaptirdi takima. Ilk 10 haftada yaris arabasi gibi hizlanan takim o hizla sezon sonuna kadar gitti. Hakan'in gerektiginde yedek kalabilecegini gosterdi. Takimda ahim sahim futbolcular olmamasina ragmen genis bir kadro olusturdu ve cezalara , sakatliklara ragmen takim tokezlemedi.(Tabi bu sakatliklarin sebebi yine Gerets olabilir).
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Murat Kara wrote:Daum
Öncelikle Murat yukaridaki yorumu gorunce koptum, onu soylemem lazim. :D :lol: :lol:

Ben de oyumu Gerets'e verdim. Ancak zor bir secim, futbolculardan ozveriyle ve hirsla oynadilar bu sene, aralarinda ayrim yapmak da zor. Gerets ise her ne kadar taktik ve oyuncu secimlerinde hatalar yaptiysa da, ekibi mali acidan stresli bir zamanda iyi motive ederek, oyunculardan maksimum verimi almayi bildi.
Tan Erten
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Ben 20:45 polat diyecektim ama tüm yönetim kurulunu da işaretleyemem doğrusu :lol:

Evet son maça kadar kopmadan gelmeyi başaran Gerets ve tüm futbolcuları ve başlarındaki Tulun'u tebrik ederim. Ama böyle bir başarıyı etk kişiye de indirgeyemem...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Benimde çok ciddi katkım oldu.. Hepsi helal olsun..
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Futbolcularımızın büyük kısmı+Denizlispor.
Post Reply