Hazirlik Macı: Türkiye-Makedonya 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:
Mehmet Gorgen wrote:Necati'yi milli takıma almam dedim beni mahçup etmek için harika gol attı.
Hocam onumuzdeki sene Necati bizim takimin en iyi oyuncularindan biri olacak. Nasil bu sene Hasan ve Umit Karan cok iyi oynadilarsa o da ayni sekilde. Transfer senesi, yasi 26-27 artik iki iyi transfer daha yapar ondan sonra dususe gecer. Bu sene cok calisacak, cok iyi goller atacak. GS yonetimi sozlesmesini uzatmasi icin ugrasacak ama hayatta imza atmayacak. Sene sonunda da, GS 5 kurus para kazanamadan, bedavaya baska bir takima gidecek.
Ozan Ersoy
Ben de o gayreti gordum Necati'de. Gs'da son 10 macta genelde gayretsiz, vurdumduymaz bir oyunu vardi, ama en son Arabistan macinda epey gayretliydi. Belcika'ya da gol atti. Sozlesmesi bitince kesin gitmek ister. Umarim bir Avrupa ulkesine gider. Cogu Ingiliz, Alman takiminda oynayabilecek bir oyuncu.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

...yesinler resitalini... TR de speakerleri nasil buluyorsunuz :D...tam bir komedi
gercekten...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

yARIN Kİ ANGOLA MAÇI SHOW TV'DE tsı 21.00

http://www.showtvnet.com/canliyayin.shtml#

Angola denen takım geçen hafta sonu portekiz'e 4-1 yenildi. Bu maçı seyrettim.Pauleta hat trıck yapmıştı. S.arabistan dan daha güçsüz bir takım.

açıkçası ben bu maçta 2- 3 farklı kazanırız gibime geliyor.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Milli takım açısından en kritik bölge defans.
Son iki maçta Hamit-Can-Gökhan-Murat şeklinde oynadık. Hamit ve Gökhan Zan bence devamlı oynamalı, zaten kendi takımlarında da oynuyorlar. Canı acaip beğendim, ama en büyük dezavantajı fenerin futbolcusu olması! Adı Campell'larla anılan fenerde forma şansı bulması imkansız, helede 100. yıl paranoyası içinde hiç mümkünü yok! Muratda fena değil ama en azından bir süper lig takımında devamlı oynaması lazım..

Ama buda çok zor.. Malta ve Macaristan maçlarından Toramanla Servetin hata yapmaması için dua edecez artık..
evren özyürek

Post by evren özyürek »

Ismail Gezer wrote:. Hamit ve Gökhan Zan bence devamlı oynamalı, zaten kendi takımlarında da oynuyorlar. ..
Ben de Gökhan Zan'ın oyununu çok beğendim.Belki de BJK'de uyum yakalayacakları Toraman(Koray'la daha iyiler) ile beraber çok iyi bir ikili olacaklar, Milli Takım için.
Last edited by evren özyürek on Fri Jun 02, 2006 7:43 pm, edited 1 time in total.
para...şike...işte fener işte...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:
Ozan Ersoy wrote:
Mehmet Gorgen wrote:Necati'yi milli takıma almam dedim beni mahçup etmek için harika gol attı.
Hocam onumuzdeki sene Necati bizim takimin en iyi oyuncularindan biri olacak. Nasil bu sene Hasan ve Umit Karan cok iyi oynadilarsa o da ayni sekilde. Transfer senesi, yasi 26-27 artik iki iyi transfer daha yapar ondan sonra dususe gecer. Bu sene cok calisacak, cok iyi goller atacak. GS yonetimi sozlesmesini uzatmasi icin ugrasacak ama hayatta imza atmayacak. Sene sonunda da, GS 5 kurus para kazanamadan, bedavaya baska bir takima gidecek.
Ozan Ersoy
Ben de o gayreti gordum Necati'de. Gs'da son 10 macta genelde gayretsiz, vurdumduymaz bir oyunu vardi, ama en son Arabistan macinda epey gayretliydi. Belcika'ya da gol atti. Sozlesmesi bitince kesin gitmek ister. Umarim bir Avrupa ulkesine gider. Cogu Ingiliz, Alman takiminda oynayabilecek bir oyuncu.
Necati'nin suudi arabistan'a attigi gol

Bu da biz Necati hayranlari icin...

Su gol cesitlemesine Avrupa'da cok az forvet sahiptir. Ne Anelka'si ne bilmem nesi. GS'in imza attirmasi, seneye de 5-6 milyon Euro'ya satmasi gerekiyor.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote: Necati'nin suudi arabistan'a attigi gol

Bu da biz Necati hayranlari icin...

Su gol cesitlemesine Avrupa'da cok az forvet sahiptir. Ne Anelka'si ne bilmem nesi. GS'in imza attirmasi, seneye de 5-6 milyon Euro'ya satmasi gerekiyor.

Ozan Ersoy
Necati ilk geldigi zamanlarda daha cok dikkat cekici goller atiyordu, sonradan biraz koreldi sanki. Gol kacirma korkusundan sanirim.

Bu da Gana macinin goruntuleri:

http://www.youtube.com/watch?v=F-p_uMG6WiA
Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Ilk 11 anladigim kadariyla soyle:

rustu
hamit can gokhan murat
nihat mehmet topuz huseyin tuncay
necati hasan kabze
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Savunma: Hamit-Can-Gökhan-Murat
Orta saha: Tuncay-Hüseyin-Kabze-Mehmet Topuz
Forvet : Nihat-Necati

1' İlk kale vuruşunu kullandık, Rüştü her zamanki gibi çok etkili kullandı..

2' Çok etkili bir kontratak yaptılar, bir futbolcumuz sakatlık tehlikesi geçirdi, hala yerde.. Oyun durdu..Gökhan Zan'mış! Sık sakatlanan bir genç topçudur zaten. İnşallah iyidir..

4' Sedyeyle çıkarılıyor Gökhan. Servet ısınıyormuş. İlk korneri Angola kullandı, etkisiz bir vuruş ve aut..

5' Nijeryayı geçip kupaya katılmışlar. Gökhan sağlam bir şekilde oyuna dahil oldu..

6' Savunmanın arkasına çok iyi sarktılar. Son pas kötü olunca uzaklaştırabildik..

Bizimkilere oynayacak alan bırakmama düşünceleri var ve bunu sahaya yansıtıyorlar. Uzun saçma toplara mecbur bırakıyorlar..

8' Yine korner atıyorlar. Bu sefer arka direk ama yine aut..

9' 3. kez etkili bir şekilde geldiler, kontratakta çok etkililer..

10' 4. kez çok etkili geldiler diyecektim ama ofsaytmış...

11' İlk defa Rüştünün uzun saçmasıyla değilde kısa paslarla geldik ve iyi geldik. En son Topuz vurdu, kaleci kurtardı..

Necati orta saha futbolcusu gibi çalışmak zorunda kalıyor. Adamlar iyi basıyor..
Last edited by Ismail Gezer on Fri Jun 02, 2006 9:21 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Rustu bayagi hareketli baslamak zorunda kaldi maca herhalde...

Yalniz anlamadigim, para atisini kazandi diyordu spiker, bilerek ve de isteyerek mi gozune gunes gelecek kaleyi secmis ki?! (Gerci onun derdinin gunesle degil karanlikla oldugunun soylentileri vardi sanki ya, yani yine de...) 2. yarida kimbilir bu dezavantaj kaybolacak...

"Beles" yayinlar icinde fena sayilmaz ShowTV'nin yayini su an icin, izlemek isterseniz:
mms://212.175.12.118/TV-ShowTv
Özgür
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Bu arada Oscar Cordoba Almanya-Columbia macinda kalede. Almanlara moral olsun diye ilk 20 dakikada 2 gol yemis.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Delgado diye bir sol kanat var, gidiyor geliyor kafasına göre takılıyor..
Last edited by Ismail Gezer on Fri Jun 02, 2006 9:38 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Angola kontrataginda Can Arat son anda cok iyi bir mudahale yapti. Angola genelde hizli kanat oyunculari ile gelmeye calisiyor.

Angola 10 defa falan ofsayta yakalandi.

32' dakikada gol yedik, bu sefer ofsayt diye durakladik, ama degilmis herhalde.
Last edited by Tolga Girici on Fri Jun 02, 2006 9:41 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şike yapmıştır kesin :)
Mehmet Marsan wrote:Bu arada Oscar Cordoba Almanya-Columbia macinda kalede. Almanlara moral olsun diye ilk 20 dakikada 2 gol yemis.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

32' Ve golü yedik.. Başarısız bir ofsayt taktiği sonucu..

37' Tuncayın kafası direkten döndü be.. Yazık oldu..
Last edited by Ismail Gezer on Fri Jun 02, 2006 9:46 pm, edited 1 time in total.
Post Reply