Transfer Gundemi (Yaz 2006)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

evren özyürek

Post by evren özyürek »

Ismail Gezer wrote:
Tümer olayından sonra -en azından TR içi transferlerle ilgili olarak- basının o kadarda işkembeden atmıyor olabileceğini düşünmeye başladım şahsen :)
İsmail Bey,bu dediğinize katılıyorum.

Ama ,Bir yandan da yanlış haberler de çok...Size bir "transfer haberleri arşivi" linki vereyim ,en azından 2 tanesi tutacaktır :D :
http://www.alisamiyen.net/forum/viewtop ... sc&start=0

saygılar
para...şike...işte fener işte...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hocam dış transferde fütursuzca sallıyorlar o kesin.. Arada Laurent gibi tutanlarda olmuyor değil..

Bende çok eleştirdim nasıl bu kadar mantıksız ama iddialı transfer haberleri yapılıyor diye! Ayhana inanmadım, Hasana inanmadım, Tümere hiç inanmadım! Lauretin geleceğinede inanmadım! Ama Ayhanada Hasanada fener talip olmuş, kendileri söyledi! Tümer gitti! Laurent geldi ve gitti! Şimdi sırada Tekke var! Adam bugün bir yere gitmem dedi, ama 1 haziran tarihli Fotomaç gazetesi FB ike Trabzon anlaştı diyor!!
evren özyürek wrote:
Ismail Gezer wrote:
Tümer olayından sonra -en azından TR içi transferlerle ilgili olarak- basının o kadarda işkembeden atmıyor olabileceğini düşünmeye başladım şahsen :)
İsmail Bey,bu dediğinize katılıyorum.

Ama ,Bir yandan da yanlış haberler de çok...Size bir "transfer haberleri arşivi" linki vereyim ,en azından 2 tanesi tutacaktır :D :
http://www.alisamiyen.net/forum/viewtop ... sc&start=0

saygılar
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sakatlanmasaymış Ümit Karan bir ingiliz takımıyla anlaşacakmış..

Ümitin gitmesini istemem ama kendisi açısından da iyi olurdu tabi..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Karakartallar transfer bombasini patlatiyormus. kaynak BBC spor dedikodulari sayfasi :lol: .
Thursday's gossip column
......
Wigan striker Jason Roberts is set for talks with Turkish club Besiktas after they tabled a new bid of £2m - with wages of £30,000 a week. (Various)
...
Bu arkadasi seyrettigim. Fizik gucuyle oyniyan, sol ayagini hic kullanmiyan, kotra attaga uygun olan bir oyuncu. Tipki Nouma gibi adaleler toplulugu.

BJKnin oyun plani ligimizde ki gariban stoperleri Nobre+Roberts ikilisiyle ezmek olacaga benziyor. Orta sahada topu bekletmeden ileri atarak oyniyacaklar.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sabah:

Erkan çok üzgün
SON anda G.Saray'ın kapısından dönen Erkan, sarı-kırmızılı yöneticilerle sezon bitmeden anlaştıklarını ve protokol imzaladıklarını belirtirken "Sanırım kulüpteki değişiklikten dolayı vazgeçtiler" dedi. Tecrübeli oyuncu, Gerets'in kendisini istemediği yolundaki iddiaları yalanladı.

Simplicio'ya dönüş

Gravesen'in bir türlü kesin konuşmaması sonucu Galatasaray rotasını bir kez daha Simplicio'ya çevirdi.

Ön libero arayışlarını sürdüren G.Saray'da Brezilyalı Simplicio bir kez daha gündeme geldi. Bu mevkii için ilk tercih olan Gravesen'in sunulan müthiş imkanlara rağmen bir türlü kesin cevap vermemesi sarı-kırmızılı yöneticileri endişelendirdi. Gravesen'in İstanbul'a gelmesini bekleyen G.Saraylı kurmaylar bir yandan da Simplicio'yla temasları sürdürüyor. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir takımın formasını giymek isteyen Simplicio'nun da sarı-kırmızılı takıma sıcak baktığı ancak Parma'nın bonserviste indirime yanaşmadığı öğrenildi.

YILDIRAY OPERASYONU
Öte yandan G.Saray'ın bir diğer bombası da Yıldıray Baştürk. Adnan Polat'ın milli futbolcu için çok gizli bir operasyon yürüttüğü ve B.Münih'in de talip olduğu Yıldıray için imkanları zorlayacağı sarı-kırmızılı kulübe yakın kaynaklardan sızan haberler arasında.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

GALATASARAY'IN PEŞİNDE KOŞTUĞU GRAVESEN'İ MİLLİYET BULDU VE KONUŞTU
'Elbette Aslan'ı isterim'

Danimarkalı yıldız oyuncu, Türk futbolunu ve Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi, "Elbette böyle bir kulüp ve o muhteşem taraftarın önünde sarı-kırmızılı formayı giymeyi arzu ederim. Ama Real Madrid'de şu anda belirsizlik var" dedi

ÖZEL RÖPORTAJ - İRFAN KURTULMUŞ

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Real Madrid'in Danimarkalı ön liberosu Thomas Gravesen, Türk futbolunu çok sevdiğini söyledi.
Fransa ile önceki akşam deplasmanda karşılaşan ve 2-0 mağlup olan Danimarka Milli Takımı'nın orta saha dinamosu Gravesen, Kopenhag Kastrup Havalimanı'nda ayağının tozuyla MİLLİYET'in transferle ilgili sorularını cevapladı.
Sarı-kırmızılı kulübün kendisini transfer etmek istediğini duyduğunu belirten yıldız oyuncu, "Bu konuda pek fazla konuşamam, Her şeyi menajerim John Sivebaek biliyor" dedi.

Israr ettik
Türk basınında son günlerde kendisi hakkında hergün bir şeyler yazıldığını duyunca gülmeye başlayan Gravesen, "Ben buna da karışamam, ama şu anda İstanbul'a gitmem söz konusu değil görüyorsun buradayım" ifadesini kullandı.
Ancak ısrarlarımızı kıramayan Gravesen, Galatasaray'ın teklifiyle ilgili suskunluğunu bozarak, şunları söyledi:
"Türk futbolunu çok seviyorum. Elbette böyle büyük bir kulüp ve o muhteşem ateşli taraftar önünde oynamak isterim. Fakat, Real Madrid'le iki yıl daha sözleşmem var. Kulübümde şu anda bir belirsizlik söz konusu... Eğer beni istemediklerini açıklarlarsa, o zaman menajerimle gelen teklifleri oturup değerlendiririz. Şimdilik kesin bir şey sözkonusu değil".

Resmi teklif yok
Gravesen'in menajeri John Sivebaek ise Galatasaray tarafından kendilerine resmi bir teklif gelmediğini belirtti. Sivebaek, Avrupa'daki birçok kulüp gibi, sarı-kırmızılı takımın da futbolcusunu istediğini bildiğini de ekledi.
Sivebaek konuyla ilgili olarak, "İki kulüp görüşmüşse, onu bilmem. Bana Real Madrid'den gelen herhangi bir şey yok. Bilindiği gibi Real'de, yönetim belirsizliği var. 2 Temmuz'da yeni başkan ve yönetim seçilecek. Ben bu tarihe kadar bir sonuç çıkacağını tahmin etmiyorum. Eğer, Real Madrid'den 'Gravesen'i satmak istiyoruz' haberi gelirse, o zaman oturur, gelen ciddi teklifleri değerlendiririz" diye konuştu.
Sivebaek, mevcut belirsizlikte Gravesen'in, İstanbul'a gelmesinin şimdilik sözkonusu olmadığını sözlerine ekledi.

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/02/spor/aspo.html
Post Reply