Ediz geldi...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Sevgili Mert,

Esin ile seni tebrik eder, sevgili Ezra Kaya'ya gecmis olsun dilerim. Hic merak etme, Allah aramiza katilan bu meleklere guc veriyor. Kendileri zaten bir mucize...Dularimiz onlarin sihhatlerine bir an once kavusmalari icin...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Mert Tokman wrote:Hasancim tebrikler - Allah saglik versin kucuk Ediz'e...

Benim de gecen ay Ezra Kaya Tokman adinda bir oglum oldu... burada pek bahsetmedim cunku hem sekiz hafta erken geldi hemde daha evvel ultrason'da beliren bazi saglik problemleri vardi... Saglikli dogup dogmayacagi, dogarsa bizle ne kadar kalacagi hakkinda supheler vardi... Simdi neredeyse iki aylik olacak - birkac problemi var ama ustesinden gelecek insallah...

Esine de tebriklerimizi ilet lutfen...

Sevgiler, Mert.
Sevgili Mert,

seni ve eşini de tebrik ederiz. İnşallah tüm problemlerin üstesinden gelirsiniz, Allah; analı babalı sağlık yaşam sürdürmesini sağlasın.
Mehmet Gurdal Cetin

BURDAYIM

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ozan Ersoy wrote:
Bu arada bu MGC'nin sesi solugu cikmiyor epeydir. Messenger'a falan da girmiyor. Bu kadar ara verildiginde endiseleniyor insan acaba bir sorun mu var diye. MGC ses var bakayim. GS sampiyon oldu kocum. Bursa da... E neler oluyor? Nerelerdesin?
Ozan Ersoy
Herkese cok selam,

Yeni doganlarin anne ve babalarini kutlarim.Tum bebelerimize saglik sihhat dilerim.

Coook uzun suren bir yurtdisi turundan daha dun dondum.Sampiyonluk sevincini ingiltere'de yasadim.Levent'in hepinize selami var.

Gercekten baya bir zamandir foruma giremiyorum.Dun ofise donunce bir iki dakika girdim ama yazamadim.Zaten oglanlari ikiledigimizden beri fazla uyku yok gozumuzde.Uyku paradan degerli bir sey oldu.12.aya cekler bile mutlu etmiyor artik :)

Yakinda uzun uzun yazisiriz.

Herkesi cok opuyorum.

"TEK YILDIZ" AZIZ YILDIVIM VE "OLDU" RIDVAN'a selamlar. :)
TRUST GALATASARAY
MGC
Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Allah Anali Babali buyutsun Hasan.
Ben Sampiyonluk sarhoslugu ile buraya da bakmamistim.
eh sampiyonluk turu uzun surdu de :)
yeni gordum yazini cok sevindim erken Dunyaya gelmis ama saglikli sihhatli olmasi
boyle de cifte mutluluk vermesi guzel bi supriz olmustur Tezcan ailesine.
Boyle de bi $ansli gunde Dunyaya gelmis..
Artik omru boyunca $ansi bol olsun hep boyle...
2-1 one gectiniz Tezcan'lar.. ama 3 ay sonra beraberligi sagliyoruz. :)
Murat abi.. geride kaldin ona gore... :))

Mert'e de Allah sabir ve acil $ifalar dileklerimi sunarim.
insallah hic birsorunu kalmadan muruvvetlerini gorun.
Dualarimiz sizinle...
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari
Post Reply