Yusuf veya Emre Belozoglu..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Metin Coskun

Yusuf veya Emre Belozoglu..

Post by Metin Coskun »

Orta sahaya yapilacak transferin bu iki oyuncudan biri olmasini diliyorum, takima ideal takviye olur. Yusuf heralde yabanci bir transferden daha ucuza gelir.. Emre Belozoglu belki bir sezonluguna CL'de oynamak uzere kiralanabilir, ama gelirmi acaba?

Fener'den yollandiktan sonra iyicene burnu surten Yusuf, ikinci Istanbul macerasinda ayni hatalari buyuk ihtimal yapmaz. Birinci sinif teknigi olan Yusuf eger iyi calisirsa, Lucescu zamanindaki Sergen gibi, ya da yari final oynayan takimdaki Arif gibi takima cok faydali olur, hem de Arif'ten sonra Fener'den kopup gelen ikinci top cambazi olur. Cingene Arif de kariyerinin en formda zamanini olgunluk caginda Galatasaray'da yasamisti. Yusuf zaten son Denizli-Fener macinda yari yariya Galatasaray'li oldu bile :-)
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Yusuf cok yetenekli bir futbolcu ama motivasyon acisindan Sergen'den daha beter. Boyle oyuncular ancak cok ozel maclarda oynuyorlar. Fener'de iken seyretmistim. Acaip istikrarsizdi.

Emre'nin gelmesini kesinlikle istemem. Karakter olarak bes para etmez. GS'a para kazandirmadan gitmesi zaten kotu de, hadi onu bir kenara koyalim maddi cikarini dusundu kabul. Fakat son sezonun ikinci yarisinda yaptigi terbiyesizlikler midemi bulandirmisti. Ekstra motivasyonsuzlugu (kendini Inter'e saklamasi), agresifligi, Jardel'e pas atmayan cephe icinde yer almasi yeter de artar. Ustelik Inter'e gittikten sonra da GS kulubunun arkasindan konusmustu. O gunlerin gazetelerini acanlar GS hakkinda neler demis okurlar.

Emre yeteneklerinin farkinda olmayan, disiplinsiz ve simarik, geldigi yeri hazmedememis, gayet cikarci bir insandir. Son davranislari da GS kulubune sempatisinden falan degil. Yurtdisinda dikis tutturamayacagini anladi, simdi geri donebilmek icin sirinlik yapiyor. Utanmadan da "bak almazsaniz FB'ye giderim haaa" diye aba altindan sopa gosteriyor. GS kulubune Bulent, Hakan, Ergun gibi adamlar lazim. Emre gibileri de bir daha geri sokmamak lazim ki kimse boyuna ve yasina bakmadan kulube saygisizlik yapmaya cesaret edemesin. Adnan Polat cok yanlis yapiyor.
Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Levent,
Emrenin avukatligini yapacak degilim ama Emre de cok genc yasinda Okan abisinin etkisinde kalip bazi hatalar yapmis olabilir. Avrupada dikis tutturamadigini dusunmuyorum. Bence her yerde rahatlikla oynayacak durumda. Sakat olmadigi her macta bu yil Newcastle gibi ingiliz liginin top 5 takiminda banko 11'de oynadi.
Gelmesi cok iyi olur ama beni tek endiselendiren son zamanlarda cok sik sakatlanmasi.

Sevgiler,
SB
Post Reply