2006 Fortis Kupasi BJK'in

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Yigit Kavurmacioglu

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Can Baysan wrote:
Görkem KIRGIZ wrote:
Yigit Kavurmacioglu wrote:hebele gübele kem küm şebelek..
işler lehinize giderken sefasını sürmeyi biliyorsanız eğer, şimdi susmayı da bilmelisiniz.
Anahtar cümle bu işte.

Anelka'nın eline "Profesyonelliğin gereği" dediler, Nobre'nin birçok maçta çim zemine bodoslama atlayışlarına "Futbolda olur bunlar. Hem akıllı futbolcu bunları yapmalı..." diye kılıf uydurdular. "Hakem de insandır, hata yapar..." bile deyip, yetmezmişçesine "Hakemler bilerek aleyhimize hata yapıyor. FB karşıtı oluşturmak için!.." diye zırvalayacak kadar küçüldüler.

Aradan üç ay geçti, FB tribünlerinde "Ulusoy istifa" sesleri...

Kadayıfın kaymaklısını yerken işler tıkırındaydı, gel gör ki şimdi hakemler az hata yapmaya başlayınca "Ekmeğimizi çalıyorlar" oldu takkelerinin düşüp kelin görünmesinin mazereti...

Bugünkü hakem iyi yönetmiş kötü yönetmiş umurumda değil.

Hatta bir öngörüde bulunayım: FB-K.Erciyes maçında hakem Fener'i açık seçik doğrayabilir... Bir ihtimal ki öyle olacak (Subjektif bir görüştür bu).

Ama zerre kadar umurumda olmaz!

Alt tarafı hakem hatalarının yoksayıldığı puan tablosundan hareketle çoktan şampiyonluğunu ilan etmesi gereken bir takım, çoktan hakettiği fakat geç teslim edilmiş "hakkına" kavuşur....

Öbür takım yandaşları da Ali Rıza Demircan'ın kitaplarına yönelmekte bulurlar çareyi... Öyle ya; hep Zekeriya Beyaz'la da bir yere kadar!
Bay Baysan,

Benim yazdiklarimi yukarida kendi anlayabileceginiz "seviye"ye degistirip, kalitenizi gosterdiginiz icin cok tesekkurler, bundan sonra size anladiginiz dilden yazarim, merak etmeyin.

Bu arada sizin "hakki" yenen takiminiz, ASY veya Saracoglu stadinda neredeydi? Yoksa hep baskasinin yardimiyla gerdege girmek adetiniz midir?

Selamlar
YK
Yigit Kavurmacioglu

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Görkem KIRGIZ wrote:
Yigit Kavurmacioglu wrote:Bugunku hakem hata filan yapmadi, sadece "gorevini" yapti. En basit ornegi Okan faul yapiyor, sari karti var, top F.Bahce'de kaliyor ama oyun kesiliyor ama sari kart yine de cepte kaliyor daha bir suru var takdir haklari hep "tutarli".
Yiğit bey, saçma konuşuyorsunuz. yok bundan önce böyleydi yok şu hep şöyleydi şimdi size oldu gibi şeyler söylemek istemiyorum ancak, işler lehinize giderken sefasını sürmeyi biliyorsanız eğer, şimdi susmayı da bilmelisiniz.

siz bu şekilde konuştuğunuzda, bu hataları söyleyecek bir çok arkadaş bu hataları söylemek yerine size cevap yazmak isteyecektir.

elbette fikrinizi söylemeyin demiyorum ancak, saygılı konuşma maskesi altından oraya buraya laf yetiştiriyorsunuz. o yüzden şöyle diyorum; bırakın laf sokuşturmaya çalıştıklarınız bu hataları dile getirsin. getirsin ki bir anlamı olsun.
Gorkem Bey,

Oncelikle seviyeli mesajiniz icin tesekkurler. Size sacma gelebilir, bana gore hic sacma degil. Ben delilimi mac kasedi olarak gosteriyorum ve hakem hatasindan bahsetmiyorum. Hakem hatasi yanlis penalti olabilir, olur boyle seyler deyip geceriz. Gidin bu maci seyredin, ne demek istedigimi gorursunuz ben bir posizyonda yanlis karardan bahsetmiyorum , bir silsile den bahsediyorum. Gogus seviyesine kalkan ayaga , gogus mudahalesine verilen faul yorumundan, Savas belirtmis cikip sonra her nedense cebe giren sari karttan bahsediyorum..... Bir silsile var, bunlar hakem hatasi basiret baglanmasi ile aciklanamaz. Tabii benim gorusum.

Anelka'nin Konya'da attigi gole bu forumda yapilan yorumlara benim itirazim oldu ama gidin bakin ben acik faul var derken bazilari islerine oyle geldigi icin veya "seksi" geldigi icin "elle atti" diye uydurdular benim itirazim ona idi.

Selamlar
YK
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Yigit Kavurmacioglu wrote:Bay Baysan,

Benim yazdiklarimi yukarida kendi anlayabileceginiz "seviye"ye degistirip, kalitenizi gosterdiginiz icin cok tesekkurler, bundan sonra size anladiginiz dilden yazarim, merak etmeyin.

Bu arada sizin "hakki" yenen takiminiz, ASY veya Saracoglu stadinda neredeydi? Yoksa hep baskasinin yardimiyla gerdege girmek adetiniz midir?
Kimin ne olduğunu herkes kendi açısından görüyor, biliyor Muhterem.

Zat-ı aliniz ile rakip takım taraftarı öbür zatın "Alın kupayı Beşiktaş'la bir olup kıçınıza kına yakın!" mealindeki geyiklerinizin yerinin burası olmadığını benim hatırlatmama gerek var mı?

Tilki postuna bürünüp aporta yatmak, inceden inceden geçirmek için fırsat kollamak kazık kadar adamlara "yakışmıyor"!..

Gerçi ne desem boş! Hala aynı ezberle laf yarışı ediyorsunuz: "Madem öyle; bizi yenseydiniz o zaman!"... Oh ne ala memleket! İsterseniz son iki hafta maçlara çıkmayalım, fazla gevelemeden direkman kupayı elinize verelim gitsin! 17'leri boşuna yormayalım...
Liseli vardı ya ah o liseli...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yıldırım öfke saçtı

F.Bahçe Kulübü Başkanı, iki kez indiği soyunma odasında, devre arasında kendi oyuncularını, maçın bitiminde de hakem Demirlek’i fırçaladı.

FORTİS Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş’ın ilk yarıyı 2-0 önde tamamlaması ve sarı lacivertli oyuncularının kötü futbolu F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı çileden çıkardı. İlk 45 dakikanın bitiş düdüğünün hemen ardından, Şeref Tribünü’nden ayrılıp, soyunma odasına giden Yıldırım, oyuncularını sert bir dille eleştirdi.

Aziz Yıldırım’ın, oldukça kızgın ve yüksek bir ses tonuyla oyuncularını önce azarladı sonra da, "Bu kupay istiyorum. Sizde bu güç var. Çıkın ve kupayı alın" dediği öğrenildi.

Yıldırım, maç bitiminde bu kez hakemlerin soyunma, hedefteki isim ise karşılaşmanın hakemi Bülent Demirlek’ti. F.Bahçe Başkanı, "Hocam yediğimiz ilk golde verdiğiniz faul kararı yanlıştı. Aurelio’yu da yanlış bir kartla oyundan attın" diyerek sert eleştirilerde bulundu. Öte yandan kupa törenini protesto eden sarı lacivertli futbolcuların madalyaları soyunma odasına gönderildi.
HÜRRİYET

Hakemleri soyunma odasında ziyaret edip fikir alışverişinde bulunmak Aziz Yıldırım gibi bir beyefendiye çok yakışır hani.. Fenerli arkadaşlar ağlamasın, bakın başkanınız herkese haddini bildiriyor!
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Cengiz Akgun wrote:Hatice'ye degil neticeye bakmak lazim.
Bakalim bakalim neticeye. 97-2000 arasi GS 4 kere sampiyon olmus. Puanlar sirasiyla: 82-75-78-79. BU FT'nin elindeki o 'efsane' takim ile becerebildikleri.

Su anda GS'nin puani 77. 80'i gecme olasiligi var. FB'yi iki macta da yense 95 puanla bitirebilecekmis ligi. Simdi bile 83'u zorluyor. Bundan onceki rekor sanirim 85 ile BJK'ye ait. Simdi kimse bu yil lig kalitesiz gecti, o nedenle boyle cok puan alinabildi demesin. Dusme hattindaki takimlarin topladiklari puanlar da rekor duzeyde bu sene.

TD'nin ise bu ilk sezonu Turkiye'de. Eline ise bir kac yildir dokulen, icler acisi bir takim verilmis. Acaba elinde Hagi gibi birisi olsa kac puan toplayacakti!

ABD'de ikinciler cop sepetine atiliyor olabilir ama dunya sadece ABD'de ki bazi kesimlerin usteledigi gibi herseyi siyah beyaz gorenlerden olusmuyor neyse ki. Yoksa Sosyal Darvincilerin elinde doner kebap olurdu herkes, Gerets'e yapilmak istendigi gibi.

Nazi'lerin bu Sosyal Darvincileri cok sevdiklerini soylemeye bilmem gerek var mi! Bunu Cengiz Nazi olmus demek icin soylemiyorum. Sadece bu kafa ile gidilince farkinda olmadan nerelere varilacagina parmak basiyorum. Simdi ona denk geldi ama sonucta Hatice'nin de bakilacak yani olmasa bu lafi eden magandanin ettigi laf ata sozune donusmezdi.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ismail Gezer wrote:Öte yandan kupa törenini protesto eden sarı lacivertli futbolcuların madalyaları soyunma odasına gönderildi.
Niye zahmet etmisler. Ne madalya, ne de kazandiklari ikincilik parasini vermemeleri daha uygun olurdu. Cocuk oyuncagi mi bu, ki salya sumuk agliyorsun bir mac kaybedince!

Ben bile bizim ufakliga mizikcilik yapinca gerekli yaniti veriyorum sevimliligine filan bakmadan. Ki bunlar sevimlilik cagini da gecmisler epeyce.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ismail Gezer wrote:Aurelio maç 2-1'ken arkadan indirdi adamı, ama kart falan görmedi!
Bu pozisyonun aynisini Saidou yapinca derbide ikinci saridan kirmizi almisti.

Burada kimse "yeni dogmus bebe"yi oynamasin. Derbilerde calinmasi gereken fauller ve gosterilmesi gereken kartlar "gidisata" gore gosterilmez. Hakemler derbileri "idare-i maslahat" seklinde goturur.

Bulent Demirlek, FB'nin favori hakemlerindendir, yukarida yazilmis. Bu macta "gorevi" filan oldugunu soylemek hedef saptirmadir. Yine yukarida yazilmis, kendin elle golleri atarken, pozisyon savustururken "hakem gormedi", sahte penaltilar calininca cit yok. Sonra hakem FB aleyhine "yanlis" bir faul verdi diye veryansin et. Hakem odasi bas, kupa torenine cikmamak gibi buyuk bir terbiyesizlik yap.

Ustune ustluk, burada "hadi, bayram yapin" filan laflariyla ortaliga laf atilsin. Galatasaray Türkiye kupasi sevincini en son gecen sene yasadi. Bunun disinda cok baska kupa sevincleri de yasadik, tekrarlamak gereksiz. O yuzden BJK'nin kutlamalarina katilma ihtiyacimiz yok. BJK'yi tebrik ederiz, kendileri sevinsinler. Nasil ki FB kazansaydi, "helal olsun, uc derbiyi de kazandilar" diye yazacaksak, simdi onlar icin de "iyi mucadele ettiler, sezonu kurtardilar, Tigana ve Baskan Demiroren bir sene kalmayi garantiledi" deriz.

BJK icin bir kac nokta: Bobo'yu ben cok begendim, kaleye duzgun vuruslari var, adam geciyor, teknigi fena degil. Ligde cok is yapar. Macin sonlarinda Gokhan dururken o prese devam etti, geriye geldi top cikardi.
Tumer'in de yetenekleri cok fazla. Hucum organizasyonlarinda cok etkili, hirsli. Yalniz Sergen sendromu onda da var. Kondisyonu kotu (gerci BJK'nin takim olarak kondusyonu iyi degil), savunma hic yapmiyor dense yeri. Genc Mehmet de iyi. Bizim Ferhat ve Ugur gibi futbolu daha iyi biliyorlar, saha icinde nerede durulacagini, hareketlenilecegini. Kleberson butun mac gozukmedi ortalarda, hele ikinci yari hic.
Tan Erten
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Yigit Kavurmacioglu wrote: Bu arada sizin "hakki" yenen takiminiz, ASY veya Saracoglu stadinda neredeydi? Yoksa hep baskasinin yardimiyla gerdege girmek adetiniz midir? YK
Bu soru sadece Can Baysan'a ozel mi?

Seviye harika olmuş...

Daha fazla INANIP kazanan BJKye tebrikler :wink:
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Maci dun gece gec vakit seyredebildim.

Sabirla oturup Erman'in pozisyonlari yorumlamasinda bekledim. Luciano'nun Sergen'i kasti olarak bicmesi nasil oluyorda kirmizi kart degil anlamis degilim. Topa bile bakmadan tekmeyi geciriyor hakem bozuntusu sari kartla gecistiriyor. Erman ve yukarda yorum yapanlar hic bahsetmemisler. Kurallar degisti herhalde ben duymadim.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Resmi sitemiz Besiktas'i tebrik etmis. Milyonlarca insanin hislerine tercuman olmuslar. Nice GS'li taniyorum GS gol atmis gibi sevindi BJK gollerinde. FB'li oyuncular madalya torenine bile cikmamis. Ayiptir bir baskan ve YK'leri var sporun icine ettiler Turkiye'de. Yenilsen ne olacak? 2. olmak basarisizilik mi? Nedir bu hazimsizlik?
Yigit Ozmen

Post by Yigit Ozmen »

Ben maçta değilim.23 yıl alamadığımız kupayı 24.yıl da alamasakta benim açımdan bir şey değişmeyecek nasıl olsa bende 24 yaşındayım ve hiç görmedim kupa!

Benim üzüldüğüm tek şey, bütün takımların bizim kaybetmemize sevinmesi.İnsanlar neden biz kaybedince üzülüyor?Gerçekten kendileri kaybettiği zaman bu kadar üzülmezler buna eminim.

Üstelik dün fenerbahçe ilk yarı hariç kötü futbolda oynamadı.Beşiktaş chelsea maçına benzer güzel bi defans yaptı.Ölümüne defans yani.

Türkiyede futbol hiç bir zaman gelişmeyecek, dün gece bunu yine gördük.Bir tarafta defans düşünmeyen, diğer tarafta da sadece defans düşünen 2 takımın maçıydı.Bizim maç yaptığımız her rakip bize karşı böyle oynuyor.
Belki çoğunluk diyecek ki, heralde böyle oynayacaklar neden yenilsinler size puan veya tur getirsinler ki?

Olmaz efendim.Biz deplasmandaki milan maçında da defans futbolu oynamadık.Bir şeylerin gelişmesini istiyorsak, defans hatalarından değil de pozisyonlardan gol bulmayı öğrenmeliyiz.

Dünkü maç bence bir final maçına yakışmadı.İddia ediyorum sırasıyla gs trbz maçlarımız olmasaydı dün bjk yi rahatlıkla yenerdik.

İllaki bu derbilerden birinde takılacaktık ve güzel olanda takıldık ki şampiyonluk şansı hala bizde.

Ben şimdi ne demeliyim ki ? En iyisi anelka gönderilsin, alex gönderilsin defansif iki adam alınsın, fulmaç defans yapılsın arada bi frikik olur, kontraatak olur galip geliriz.Türkiyede de şampiyon oluruz mu diyeyim?Ben bu düşünceden nefret ediyorum.

Dünkü finalde bir kazanan vardı ama kaybeden 17 takım oldu. (kazanan beşiktaş kaybeden diğer takımlar.Bu aralar 17ye bi antipati varda açıklama ihtiyacı duydum.)

Futbolu ve futbolcuları da birazcık yazmak istiyorum.Kendi takımım adına.

Alex iğne ile çıktı.Dayanamadı oyundan alındı.
Luciano bence bu takımın en iyi defans oyuncusu.Servet ile daha iyi anlaşıyorlar ve gol oranı düşüyor.Önder çok kötü, önderin olduğu hre maçta rahat gol yiyoruz.Appiah çok iyiydi, ne zaman orta sahaya alındı oyun bizim oldu.

Anelkaya çok şey söyleniyo bizim antu forumda da,Ama daumun öyle enteresan bi taktiği varki, anelka oynayamıyor.Dün anelkayı sol kanada hemen semihin arkasına alınca neler yapabileceğini hepimiz gördük 3 kişiyi 4 kişiyi tek başına oyundan düşürdü rahatlıkla.

Birde skorun 1-0 bjk nin 114.dakika golüyle temiz bir şekilde bitmesini isterdim..

Bence ilk golde büyük bir hakem hatası var.Bilinçli bir hata olmayabilir ama skora etki edecek bir hataydı.Sağlık olsun, şampiyon olucaz zaten inşallah.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk once itiraf etmeliyim... Savas'in yazisini Yigit'ten Yigit'in yazisini Savas'dan beklerdim. Genelde yazilari takip edenlerin cogunlugu benimle ayni kanidadir sanirim. Savas cok guzel soylemis ben de ekleyeyim. Ligde senin aldigin puanin nerdeyse yarisini toplayabilmis, ligin ortasinda hoca degistirmis, ligin hemen hemen her takiminin puan aldigi bir bir takima karsi cik, ilk yari nerdeyse 4-5 fark yiyecek bir oyun oyna ondan sonra hakemden, federasyondan bilmem kimden soylen. Bir de hakem senin en favori hakemlerinden biri olsun, bir de iki takim aleyhinde de bir suru hatalar yapmis olsun.

Bir takimin madalya torenine cikmamasi cok buyuk ayiptir, cok buyuk rezalettir, skandaldir. Bakiyorum basinda dogru durust bahsedilmemis. Uluslararasi bir turnuvada olsa FIFA veya UEFA cok buyuk bir ceza verirdi, buna kesinlikle eminim.

Ayrica hic bir takimin yoneticisinin hakemin odasina falan girmesine, hakemle konusmasina izin verilmez. Bu ne sacmalik!!!

17 takim FB'nin dusmani !!!... Valla nasil olmasin?

FB yonetiminin sapkayi onune alip dusunmesi gerekiyor. Butun dunyada sanayiler, sirketler, taraflar, hatta ulkeler guclerini arttirmak icin koalisyonlar kururken, birlesirken, surekli dusman kazanma, baskalarini kucuk gorme, asagilama politikasi ne kadar salakca bir politikadir !!!

Ozan Ersoy
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ozan Ersoy wrote:Ilk once itiraf etmeliyim... Savas'in yazisini Yigit'ten Yigit'in yazisini Savas'dan beklerdim. Genelde yazilari takip edenlerin cogunlugu benimle ayni kanidadir sanirim. Savas cok guzel soylemis ben de ekleyeyim. Ligde senin aldigin puanin nerdeyse yarisini toplayabilmis, ligin ortasinda hoca degistirmis, ligin hemen hemen her takiminin puan aldigi bir bir takima karsi cik, ilk yari nerdeyse 4-5 fark yiyecek bir oyun oyna ondan sonra hakemden, federasyondan bilmem kimden soylen. Bir de hakem senin en favori hakemlerinden biri olsun, bir de iki takim aleyhinde de bir suru hatalar yapmis olsun.

Bir takimin madalya torenine cikmamasi cok buyuk ayiptir, cok buyuk rezalettir, skandaldir. Bakiyorum basinda dogru durust bahsedilmemis. Uluslararasi bir turnuvada olsa FIFA veya UEFA cok buyuk bir ceza verirdi, buna kesinlikle eminim.

Ayrica hic bir takimin yoneticisinin hakemin odasina falan girmesine, hakemle konusmasina izin verilmez. Bu ne sacmalik!!!

17 takim FB'nin dusmani !!!... Valla nasil olmasin?

FB yonetiminin sapkayi onune alip dusunmesi gerekiyor. Butun dunyada sanayiler, sirketler, taraflar, hatta ulkeler guclerini arttirmak icin koalisyonlar kururken, birlesirken, surekli dusman kazanma, baskalarini kucuk gorme, asagilama politikasi ne kadar salakca bir politikadir !!!

Ozan Ersoy

Ben FB'nin genel politikasinda yanlis gormuyorum ve kesinlikle asagilama politikasi kucuk gorme politikasi guttugunu de kabul etmiyorum.Dusman kazanmasi cok dogal ki simdi nedenlerini yazacagim.Buna da yapacak hic birseyi yok.

Buyuklerin disinda son 10 yilda ozellikle Ilhan Cavcav, Celal Dogan,Sefa Sirmen ve Ismail Uyanik gibi baskanlar soz sahibi oldular.Ucuz futbolcu bulup 1 senelik performasindan sonra uc buyuklere bir guzel satiyorlardi.Bunda da yanlis bir sey yok, arz-talep meselesi.8-10 milyon USD'ye para demiyorduk bonservis odendiginde.Yillik bir takimin TV geliri 16 milyon iken (uc buyukler icin) gerisini varin siz dusunun.

GS'in mali krizde olmasi veya transfer politikasini degistirmesiyle, piyasada buyuk alicilardan 1 tanesi azaldi.BJK halen bunu kismen surduruyor son iki senede ozellikle ama gene eskisi gibi oyle buyuk paralar donmuyor tabii.FB'de son 3-4 senede transfer politikasini kokunden degistirdi, dusunun ki G.Birliginden artik bonservissiz oyuncu aliyor.

Celal Dogan-Ismail Uyanik-Sefa Sirmen'in kaybetmelerini ben buna bagliyorum, Ilhan Cavcav zor tabii 30 yildir basinda oyle kolay yok olmaz.

Anadolu kuluplerinin basi olan bu adamlarin dogal olarak ayagina basildi, gelirleri azaldi.Bu yuzden de dusmaniz!!!!

Tabii guc dengelerini cok iyi bilen Haluk Ulusoy'da Turk futbolu icin degil kendi cikarlari ve etrafinda adamlarin cikarlarini gozetti.Bugun hakkinda onca yolsuzluk sorusturmasi olan adamdan futbolu idare etmesini bekliyorsak vay halimize bizim.

FB'nin de politikasini kokune kadar destekliyorum ancak kupa torenine cikmamak gibi gereksiz harektlerini ayiplamiyor degilim.Sportmenlige hakarettir, eger bu kadar zulme ugradigini dusunuyorsun cekilirsin ligden olur biter yoksa cikip orada 2. olmus ve herseyiyle mucadele etmis oyuncularini alkistan mahrum etmeye kimsenin hakki yok.

Sesini gerektigi gibi yukseltip gereken tepkini koyarsin bu kadar basit.Dogru tektir, bu dogruyu da digerlerin cikarlarina ters geliyor diye dalkavukluk yaparak diyet odemezsin odetmezsin.Bugun kolunu verirsin yarin tum vucudun gider.Ben FB'yi sampiyonluklari icin veya transferleri icin kovalamiyorum sadece, kulubun durusu ve tarzi benim icin oncelikli.Yoksa cilelerin takimi diye alay edildigi donemlere yasim yetiyor, dibide gorduk tepeyide gorduk.Bu da boyle surup gidecektir.

Kalkip kimseye yalakalik yapmasin FB, dusmani olacaksa olsun, bu ligden dusureceklerse dusursunler, sonucta maksat lay lay yapmaksa da heryerde yapilir.Reha Muhtar'in cok guzel yazisi vardi iki gun once, 8-0 bagrimiz yanarken, serefli ikincilikleri yasarken nerden cikti bu yemek diye.Bugunde GS resmi sayfadan tebrik etmis ki dogal ama bir dahaki BJK basarisinda tebrik etmezse GS ikiyuzludur.Bundan sonra her BJK basarisinda ayni sekilde tebrik edip etmediklerini takip etmek gerek.

Sezonun basinda ortak bildiri yayinlayan ve ortak pankartla sahaya cikip sonra 17liler lafina bozulmayin.

Ne koalisyonu neyin Koalisyonu Ozan, kar amaci mi guduyoruz, basari eldem etmek icin baskalarindan medet mi umuyoruz.Istiyorsan git BJK,TS veya baska bir takima birlesme teklif et, tuzugunu,bayragini,amblemini ve rengini belirle ondan sonra konusalim.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kupa törenini protesto edip çıkmamaları fener yöneticilerinin kendilerini nasıl kaf dağında gördüklerini açık seçik gösterdi. Devletin temsil edildiği törene posta koymanın bir cezası vardır heralde.

Cavcav, fenerin bölücülük yaptığını söylerken çok haklıymışta işin içine pkk'yı katarak herşeyi berbat etti.
Birol Önder

Post by Birol Önder »

Merhaba,

Yigit Kavurmacioglu wrote:
Bay Baysan,

Yoksa hep baskasinin yardimiyla gerdege girmek adetiniz midir?

Selamlar
YK
Terbiyesizlesme.

Hosca Kalin
Birol Önder
Post Reply