23. Hafta GSaray-V. Manisa 4-2 (Necati, Volkan, Song, Umit)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ergün Simsek

Post by Ergün Simsek »

Ben Best FM'den dinliyorum, spiker fena degil gibi. Turkcesi duzgun, tarafsiz olmaya calisiyor. Orhan Ayhan'a saygim sonsuz ama kisisel gozlem/yorum konusunda pek sinir tanimiyor.
Ergun Simsek
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

49' ; Ikinci yarida yine Vestel daha topa hakim ve atak gozukuyor. Bir ortada Mondragon cikarken carpistilar , sakatlandi ama ayaga kalkti.

Ikinci yarida Aydin yerine Sabri girdi bu arada. Ferhat gayet iyi oynadi su ana kadar. Umit Karan isinmaya baslamis.

52': Mondi'de Hakan'a uzun pas, ama Hakan tutamadi.

Iki orta ard arda geldi Sabri'den. Ilkinde hakan yerine hasan'a atsaydi gol olabilirdi cunku hasan guzel hareketlenmisti on direge.
Last edited by Tolga Girici on Sat Feb 25, 2006 9:16 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Biraz once merkez studyosundan kendine mikrofon teslim edilirken kadincagiz $imdi mikrofonlarimiz tecrubeli yorumcumuz Orhan Ayhan'a veriyoruz diyince. Orhan Ayhan Te$ekkurler Leyla Ozgur bana moral verdin. Ben de kendisinin bunu ovgulerine layik olurum in$allah dedikten sonra. Mac icin iyi temenilerde bulundu. Ama Volkan'in sarisini yine hatirlatti. In$allah hakemlerimizde maclari dogru durust yonetirler dedi.

Hakan'i bugun gozum tutmadi. Ortalarda yok. Umit isiniyor dedi. Aydin da Sabri ile degi$mi$. O da bugun fazla bir varlik gosteremedi degi$Im yerinde dedi.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat Feb 25, 2006 9:18 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

55': Ugur'dan Necati'ye mukemmel derin pas. Icerde hakan vardi, ama Necati rakibini calimlarken kaptirdi.

Evet Vestel'in kondusyonu dustu biraz. maca hakim olmaya basladik. Hizli paslarla ileri cikiyoruz. Bu dakikalarda bir gol bulursak rahatlariz.

Hakan Unsal: "Gerets gecen macin aksine dogru ve zamaninda degisiklikler yapti" dogru dedi.

hasan topu hakeme sertce yuvarladi, sari kart gordu.

59': Zafer Demiray oyuna giriyor, tehlikeli oyuncu. Mac ilginc olacak simdi.
Last edited by Tolga Girici on Sat Feb 25, 2006 9:21 pm, edited 2 times in total.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Orhan abim,Sabri Sarıoğlu'nu Sarıalioğlu yaptı.. :D Eskilerden Sanlı ile karıştırdı,benim gibi mazide kalmış o da.. :)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Biraz once Hasan'in ka$inip hakemin uzerine top atarak aldigi sari kart icin "Hasan gibi tecrubeli bir yorumcu bugun hakemein GS yaptigi en ufak harekete faul calip sari gerekse de gerekmese de sariyi veriyor. Bunu bildigihalde boyle bir sari gormesi anlamsiz. Hakemi oldugu gibi kabul etmesi gerek" diye yine fena fircaladi hakemi. Orhan abim fena bozuk bu hakeme bugun
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Biraz once hasan'in ka$inip hakemein uzerine top atarak aldigi sari kart icin "Hasan gibi tecrubeli bir yorumcu bugun hakemein GS yaptigi en ufak harekete faul calip sari gerekse de gerekmese de sariyi veriyor. Bunu bildigihalde boyle bir sari gormesi anlamsiz. Hakemi oldugu gibi kabul etmesi gerek" diye yine fena fircaladi hakemi. Orhan abim fena bozuk bu hakeme bugun
64': Aslinda yan hakem daha kotu, iki tane yanlis tac karari verdi, orta hakem duzeltti.

Yagmus siddetini arttirmis.

Hasan'dan korkuyorum bu mac. O da her an Cihan gibi karate yapabilir. Hakeme sinirlendi. Hakan simdi savunmada topu aldi, calimlamaya kalkti az daha kaptiriyorduk/

Hakan cok guzel calimladi, soldan iceri girdi, Necatiye verdi ama olmadi. Korner. Hakan'in hareketi guzeldi.
Last edited by Tolga Girici on Sat Feb 25, 2006 9:29 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote: 64': Aslinda yan hakem daha kotu, iki tane yanlis tac karari verdi, orta hakem duzeltti.

Yagmus siddetini arttirmis.
Bundan da haberimiz var. SOyledi hakem yan hakemin hatasini duzeltti. Yani arada sirada dogru kararlar da verebiliyor Demiray sayin dinliyiceler dedi.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat Feb 25, 2006 9:30 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Bundan da haberimiz var. SOyledi hakem yan hakemin hatasini duzeltti. Yani arada sirada dogru kararlar da verebiliyor Demiray sayin dinliyiceler dedi.
yağmur dedi mi hiç? ben duymadım da.. :D
Last edited by Hasan Utku on Sat Feb 25, 2006 9:30 pm, edited 1 time in total.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hasan daha yorumcu olamadı abisi, büyüyünce inşallah :)
Ah Necati ah yaktın bizi şu dakka itibariyle! Karnım aç, atın bi golde yemek yiyelim..
Pencereden bakıp mecidiyeköydeki hava durumunuda bildiriyorum: Veee ben damla görmüyorum:) Alisamiyenle burası 10 dakka :) Durmuştur heralde :)
Cengiz Akgun wrote:Biraz once Hasan'in ka$inip hakemin uzerine top atarak aldigi sari kart icin "Hasan gibi tecrubeli bir yorumcu bugun hakemein GS yaptigi en ufak harekete faul calip sari gerekse de gerekmese de sariyi veriyor. Bunu bildigihalde boyle bir sari gormesi anlamsiz. Hakemi oldugu gibi kabul etmesi gerek" diye yine fena fircaladi hakemi. Orhan abim fena bozuk bu hakeme bugun
Last edited by Mustafa Dogan on Sat Feb 25, 2006 9:34 pm, edited 1 time in total.
Meczup
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Utku wrote:
yağmur dedi mi hiç? ben duymadım da.. :D
Yok bizim yagmurdan haberimiz yok. Bugun hava durumu ile ilgilenmiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

$imdi soyledi. Yagmur yagiyor sahayi islatti dedi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Cengiz Akgun wrote:
Yok bizim yagmurdan haberimiz yok. Bugun hava durumu ile ilgilenmiyor.
yağmur kısaymış..öğrendik..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Nacati bu arada gol ustune gol kaciriyor. Umit'e yaptiklari ayip.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

iyi kontratak yakaladik. Hasan keske Hakan'a verseydi ama necati'ye verdi. Ama ofsayt.

72': Simdi vestel pozisyonu, top az farkla disarida, aut.

Evet Umit girse iyi olabilir. Necati kotu pozisyonlar kacirdi.
Last edited by Tolga Girici on Sat Feb 25, 2006 9:36 pm, edited 1 time in total.
Post Reply