Galatasaray 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Benim su ana kadarki tecrubelerime gore boyle gercek anlamiyla pozitif adamlar genellikle kafalarina koyduklarini samimi bir sekilde gerceklestirmenin yollarini bulurlar. Takimi bu kadar kisa surede toparlamasi da soylediklerinde samimi oldugunun gostergesi. Elbette yapabilecekleri futbolcularin yetenekleriyle sinirli ama mevcut potansiyeli zorlayacak gibi gorunuyor.

Gerets dusunduklerini yapabilirse bakalim karsisina hangi dansozler cikip fiyakasini bozmaya calisacak. Cok degil soyle 7-8 puan farkla lider olsa dansozleri salarlar orta yere.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasan iş başında

Darıca karşısında takımının ilk golünü atan genç oyuncu, forma için hazır olduğunu gösterdi. Cimbom'un diğer golü Mehmet'ten geldi.

Galatasaray lige verilen arayı İkinci Lig B Kategorisi takımlarından Darıca ile hazırlık maçı yaparak değerlendirdi. Teknik direktör Gerets milli takıma giden oyuncularının eksikliğinde maça PAF ve genç takviyeli oyunculardan oluşan bir kadroyla çıktı.

Maçtan dakikalar
11. dakikada Galatasaray, Hasan Kabze ile ilk golünü attı. Soldan ceza alanına giren Hasan Kabze güzel bir aşırtmayla sarı-kırmızılıları 1-0 öne geçirdi. 25. dakikada Özgürcan'ın şutu direkten dönerken 40'ar dakikalık maçın ilk devresi de 1-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sona erdi. 47. dakikada seri çalımlarla ceza alınana giren Hasan Kabze'nin şutunu kaleci son anda çıkardı. Dakikalar 54'ü gösterdiğinde ise maçın ve Galatasaray'ın ikinci golü geldi. Arda'nın sağdan yaptığı güzel ortaya Mehmet Güven çok iyi yükselerek topu ağlara yolladı ve maç bu skorla bitti...

Balkondan izlediler
Gerets, Hakan, Ferhat, Suat, Yalçın, İbrahim, Zafer, Cihan Can, Volkan, Arda, Özgürcan, Hasan Kabze ile başladığı maçta Cihan, Altan, Mehmet Güven, Mülayim'e de şans verdi... Zafer, Arda ve Hasan Kabze 80 dakika boyunca sahada kalırken güzel oyunlarıyla dikkat çektiler. Karşılaşmayı altapı teknik direktörü Recep hoca yönetti. Gerets karşılaşmayı Galatasaray'ın yeni hizmete açtığı Galatasaray Cafe'nin balkonundan ikinci başkan Ergun Gürsoy ve Darıca Başkanı ile birlikte izledi...
Murat BEREKET
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gorgen wrote:Gerets ile röportaj yapılmış. Heinz ile ilgili görüşleri ilginç.
http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,s ... 506,00.asp
Star'da da cikmis sanirim:
Ajansspor wrote:1 Eylül 2005 01:07
Gerets'den inciler..
Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets Star TV'de Nazlı Öztarhan'ın konuğu oldu.. Gerets özel hayatından takımdaki duruma kadar pek çok konuda açıklamalar yaptı.. İşte Gerets'in sözleri..

Beni İstanbul’da ilk olarak kızdıran trafikteki tıkanmalar.. Tek sorunum trafik..

Başarısızlıkta göreceğim tepkiden korksam bu işi yapmazdım.. Zaten takım iyi çalışıyor ve seyirciyle ilişkimiz güzel.. Kötü günler yaşayacağımızı düşünmüyorum..

Mevcut kadromuzla tek hedefimiz var, Türkiye’de lig şampiyonluğunu kovalamak..

Zor ve uzun bir yol olacağı belli.. Sadece Fenerbahçe’de değil başka takımlarda da güçlü kadrolar var.. Şampiyonluk yarışı belki de son haftalara kadar sürecek.. Ben bizim de bu yarışın içinde olacağımızı umuyorum..

Bir Akdeniz ülkesinde, Türkiye olsun Yunanistan olsun bir gün çalışmayı istiyordum.. Galatasaray’da çalışmak gurur verici..

Öncelikle birinci dakikadan son saniyeye kadar arzulu ve atak futbol oynamamız gerekir.. Sahadaki altın kuralım budur..

Hasan Şaş değişik bir oyuncu.. Onunla çalışmak zevkli.. Bu sıralar disiplin kurallarına uyuyor ve böyle olduğu sürece sorun yaşanmaz..

Eğer basın toplantısında sigara içmeme bu kadar tepki gösterileceğini ve üzüntü yaratacağını bilseydim içmezdim..

Bugüne kadar eleştiriler genelde haklı.. Ve bana karşı da saygılı bir tutum var, inşallah böyle de devam eder..

Hakan Şükür Türkiye’de çok büyük bir isim ve çok büyük bir kişiliğe sahip.. Ona duyulan sevgi sonsuz ve bunu çok çalışarak kazandı.. Dolayısıyla elde ettiği her şeyi hak ediyor..

Dünya Kupası finallerinde inşallah ilk maç Türkiye-Belçika olur..

Ümit Karan’ın düğününde yanımda olan bayan benim çok iyi bir arkadaşım ve kendisi Almanya’da yaşıyor.. Bildiğiniz gibi ben de Türkiye’de yaşıyorum..
Hemen elemanin "bayan arkadasi"nin dedikodusunu yapmaya baslamis bile bizim medya herhalde?!

Hasan Sas'a yaklasimi da ilginc... Netekim "Akdeniz ulkesi" yaklasimi da degisik. Bati Avrupali olaraktan, akdeniz kani kaynayanlari merak ediyormus herhalde. Bizim Adanliyla da oyle bir baglantisi mi oldu ki?! :D

Dunya kupalarinin acilis macini son sampiyon yapmiyor mu yalniz?? Orda biraz atmasyonda bulunmus sanki, iyi dilek hesabina... :)

Hoscakalin.
Özgür
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bir komik haber daha...

Kaynak: Ajansspor

Seyrantepe'de 100 bayrak!
Galatasaray'ın Seyrantepe arazisinde stat yok ama 100. yıl bayrak
direkleri yolda.. 100 yılı sembolize ediecek olan 97 direğin
Galatasaraylıların sponsorluğunda hazırlanacağı açıklandı..
Adblock
Galatasaray Kulübü'nün 30 yıllık üst hakkı tapusuna sahip olduğu
Seyrantepe arazisinin ön cephesinde, kulübün 100. kuruluş yıldönümünü
sembolize edecek 100 adet bayrak direği dikilmeye başlandı.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada,
Seyrantepe'ye dikilecek 100 direğin 97'sinin Galatasaraylıların
sponsorluğunda hazırlanacağı ifade edilirken, 1905, 2000 ve 2005 yılları
dışındaki 97 yılı sembolize eden direklerin, 5 bin YTL sponsorluk bedeli
üzerinden Galatasaraylıların talebine sunulduğu belirtildi.

Sponsorluk bedeli olarak 5 bin YTL'yi üstlenen Galatasaraylıların
isimlerinin, bayrak direkleri üzerinde yer alacak sponsorluk plaketlerine
yazılacağı kaydedilirken, 1905, 2000 ve 2005 yıllarına ait direklerin ise
www.pazaryerim.com web adresinde açık artırma usulüyle sponsorlarını
bulacakları açıklandı.
Ozgur Huseyinoglu

Hasan Tezcan wrote:Bir komik haber daha...
Ben de resmi sitede gorunce bu haberi, Heinz transferi icin giden paralar, bizimkilerin hayal guclerini harekete gecirmis anlasilan diye dusunuyordum Hasancigim. :)

Metelige kursun attigimiz donemde (bir yandan cok caktirmasak da), bu isi, mesela ruzgar panellerinden iyi sekilde hallederlerse, 350-400 bin dolara yakin para girmis olacak kasaya. Benim itirazim olmaz.

Tek sorun, Aslantepe'ye birseyler yapilabilecegini insanlari inandirip, bu bayrak direklerini aldirtmak herhalde (Yani, 30 yil boyu orda koca arazi, sadece direklerle bekleyecek diye korkmasin insanlar diye). Eh, o kadar ikna olmayi beklemeden elini cebine atacaklar da olsun camiada canim...
Resmi Site wrote:Aslantepe'ye 100. Yıl Anısına 100 Adet Bayrak Direği Dikiliyor

Galatasaray Spor Kulübü’nün 30 yıllık üst hakkı tapusuna sahip olduğu Seyrantepe arazisinin ön cephesinde Galatasaray Spor Kulübü’nün 100. kuruluş yıldönümünü sembolize edecek olan direklerin dikim çalışmaları başladı.

Galatasaray Spor Kulübü, Seyrantepe’ye dikilecek 100 direğin 97’sini Galatasaraylıların sponsorluğunda hazırlamayı kararlaştırdı.

1905, 2000 ve 2005 yılları dışındaki 97 yılı sembolize eden direkler, 5.000 YTL sponsorluk bedeli üzerinden Galatasaraylıların talebine sunuldu. Bu miktardaki sponsorluğu üstlenen Galatasaraylıların isimleri, bayrak direkleri üzerinde yer alacak sponsorluk plaketlerine yazılacak.

Ödemeler için web sitemizde gerekli bilgilere yer verilecektir.

1905, 2000 ve 2005 yıllarına ait direkler ise www.pazaryerim.com adresinde açık artırma usülüyle Galatasaraylılara sunulacak ve yine sponsorların isimleri plaketlerin üzerinde yer alacaktır.

Bayrak direklerine sponsor olan Galatasaraylılar'ın isimleri Ali Sami Yen Stadı'ndaki scoreboard'da anons edilecek ve resmi web sitemizde isimleri yayınlanacaktır.
Hoscakalin.
Özgür
Ozgur Huseyinoglu

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Mehmet Gorgen wrote:Gerets ile röportaj yapılmış. Heinz ile ilgili görüşleri ilginç.
Ajansspor wrote:...
Bizim adam medyayla can-ciger kuzu sarmasi olmus anlasilan! :) Bugun de Florya'da konusmus:
Resmi Site wrote:Basın Açıklaması: Eric Gerets

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Teknik Direktör Eric Gerets, Marek Heinz'in transferini hem teknik heyet olarak kendilerinin, hem de yönetimin istediğini belirterek, ''Heinz de Galatasaray'da oynamak istiyordu. Bu transferle kadromuzu tamamlamış olduk. Galatasaray'da her futbolcunun olduğu gibi, Heinz'ın da forma giymek için çok çalışması gerekir. Ben hiçbir futbolcuma forma garantisi vermedim'' dedi.

Eric Gerets ayrıca, Heinz'ın kişilik olarak da Galatasaray takımına son derece uygun bir oyuncu olduğunu kaydederken, forvet mevkiinde 3 tane başarılı oyuncuya sahip olduğunun sorulması üzerine ise, ''Benim forvette 3 değil 4 başarılı oyuncum var ve en iyi olan 2'si ilk 11'de sahaya çıkacak'' diye konuştu.

Galatasaray'ın, savunmasında sorunlar yaşadığı biçiminde yöneltilen bir soruya ise Eric Gerets, ''Savunmamıza etten duvar örebiliriz. Ama ben göze hoş gelen, seyir zevki veren ve ofansif bir futbol oynansın istiyorum. Biz böyle oynamayı sürdüreceğiz. Yalnızca nasıl daha az kontraataklara yakalanırız diye çalışıyoruz. Ben, savunma oyuncularımdan memnunum'' yanıtını verdi.

(A) Milli Futbol Takımı'nın 18. Dünya Kupası Avrupa elemeleri 2. Grup'ta Danimarka ile yapacağı karşılaşmayla ilgi olarak ise Eric Gerets, ''Çok zorlu bir maç olacak. Danimarka'nın kaliteli bir kadrosu var. Ama ben Türkiye'yi tutacağım'' diye konuştu.

Ayrıca, Turkcell Süper Ligi'nde şampiyonluk yarışının yine 4 büyük takım arasında geçeceğine inandığın anlatan Eric Gerets, Gaziantepspor'un bu yarışta zirveyi zorlayabileceğini kaydederken, ligin sonuna dek en iyi mücadeleyi sergileyip şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını sözlerine ekledi.
Hincal Uluc okuyaniniz var mi yahu bu arada?? Luce'ye "korkak" damgasi vuranlarin onculugunu o yapmis sayilir herhalde. Simdi Gerets'e ne sekilde kulp buluyor ki Hazret acaba?? :D

Hoscakalin.
Özgür
Niyazi Gunay

Post by Niyazi Gunay »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ajansspor wrote:...
Bizim adam medyayla can-ciger kuzu sarmasi olmus anlasilan! :) Bugun de Florya'da konusmus:
Resmi Site wrote:Basın Açıklaması: Eric Gerets

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Teknik Direktör Eric Gerets, Marek Heinz'in transferini hem teknik heyet olarak kendilerinin, hem de yönetimin istediğini belirterek, ''Heinz de Galatasaray'da oynamak istiyordu. Bu transferle kadromuzu tamamlamış olduk. Galatasaray'da her futbolcunun olduğu gibi, Heinz'ın da forma giymek için çok çalışması gerekir. Ben hiçbir futbolcuma forma garantisi vermedim'' dedi.

Eric Gerets ayrıca, Heinz'ın kişilik olarak da Galatasaray takımına son derece uygun bir oyuncu olduğunu kaydederken, forvet mevkiinde 3 tane başarılı oyuncuya sahip olduğunun sorulması üzerine ise, ''Benim forvette 3 değil 4 başarılı oyuncum var ve en iyi olan 2'si ilk 11'de sahaya çıkacak'' diye konuştu.

Galatasaray'ın, savunmasında sorunlar yaşadığı biçiminde yöneltilen bir soruya ise Eric Gerets, ''Savunmamıza etten duvar örebiliriz. Ama ben göze hoş gelen, seyir zevki veren ve ofansif bir futbol oynansın istiyorum. Biz böyle oynamayı sürdüreceğiz. Yalnızca nasıl daha az kontraataklara yakalanırız diye çalışıyoruz. Ben, savunma oyuncularımdan memnunum'' yanıtını verdi.

(A) Milli Futbol Takımı'nın 18. Dünya Kupası Avrupa elemeleri 2. Grup'ta Danimarka ile yapacağı karşılaşmayla ilgi olarak ise Eric Gerets, ''Çok zorlu bir maç olacak. Danimarka'nın kaliteli bir kadrosu var. Ama ben Türkiye'yi tutacağım'' diye konuştu.

Ayrıca, Turkcell Süper Ligi'nde şampiyonluk yarışının yine 4 büyük takım arasında geçeceğine inandığın anlatan Eric Gerets, Gaziantepspor'un bu yarışta zirveyi zorlayabileceğini kaydederken, ligin sonuna dek en iyi mücadeleyi sergileyip şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını sözlerine ekledi.
Hincal Uluc okuyaniniz var mi yahu bu arada?? Luce'ye "korkak" damgasi vuranlarin onculugunu o yapmis sayilir herhalde. Simdi Gerets'e ne sekilde kulp buluyor ki Hazret acaba?? :D

Hoscakalin.
Sezarin hakki sezar a Uluc un Gerets hakkinda agzindan negatif birsey cikmadi henuz. Ama yakindir oda...bulur bir kulpde Gerets'e. Nede olsa kendisi surekli negatif tayfadandir. Adamin GS hakkinda herhangi pozitif bir yorumuna rastlamadim.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozan Ersoy wrote:
Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Bu arada, belindeki siyatik ağrıları nükseden Ergün de çalışmayı erken bıraktı.
Bu durum cok kotu. 33 yasinda bel agrilari olan topcudan hayir gelmesi biraz zor. Hele hele sorun yavas yavas kroniklesmisse. Bel agrisinin dunyada tedavisi var midir ki? Rotariu'yu hatirlayin. Larry Bird'u hatirlayin.

Ergun bu sene yazin hic antrenman yapamadi. Simdi de duzelemiyor. Gelse bile 2 mac oynar agrilar artar 5 mac yatar. Bu sene adam gibi 10 mac cikarabilirse mucize. GS acilen Ergun'u yokmus gibi sayip, bir caresine bakmali. Hadi orta sahada alternatif var diyelim. En buyuk sorun sol bek. Orhan Ak sakatlanirsa adam yok.

Bugunku haberler....

Code: Select all

Ergün Penbe'den şok haber !..
Milli Takım ve Galatasaray'da Ergün Penbe şoku yaşanıyor !.. Millilerin dün akşam yaptığı antrenmanda sakatlanan Ergün'nün 4 ile 6 hafta arasında oynayamayacağı açıklandı !..
Özel Acıbadem Hastanesi'nde bugün MR'ı çekilen Galatasaraylı oyuncunun, sağ kasık adelesinde 3.5 santimetrelik kanama olduğu belirlendi.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, kulüp doktoru Murat Çevik, Ergün'ün 4 ile 6 hafta arasında sahalardan uzak kalacağını kaydetti.

Bu gelişme üzerine aday kadrodan çıkarılan Ergün'ün tedavisini kulübünde sürdüreceği bildirildi.
Ergun'e gecmis olsun. Yasli bir futbolcuda sakatlik belirtileri gorulmeye baslanirsa onun uzerine kurulu bir oyun planindan kacinmak gerekir. Ergun tahmin ettigimiz uzere surekli sakatlanmaya basladi. Ciddi sakatliklar. Gectigimiz 3-4 sene asiri yuklenildi. Bel agrilari gecer gecmez iyi yaz antrenmani yapmadan geri geldi ilk 11 de oynamaya basladi. Yine iyilesmeden gelirse, bir iki sakatlik daha sezonu kapar, GS'a faydasi minimum olur. Zaten ondan sonra da GS 'in Ergun'le isi kalmaz.

Heinz insallah iyi cikar da acigimizi kapatir.

Ozan Ersoy
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Bu durum cok kotu. 33 yasinda bel agrilari olan topcudan hayir gelmesi biraz zor. Hele hele sorun yavas yavas kroniklesmisse. Bel agrisinin dunyada tedavisi var midir ki? Rotariu'yu hatirlayin. Larry Bird'u hatirlayin.
Ergun bu sene yazin hic antrenman yapamadi. Simdi de duzelemiyor. Gelse bile 2 mac oynar agrilar artar 5 mac yatar. Bu sene adam gibi 10 mac cikarabilirse mucize. GS acilen Ergun'u yokmus gibi sayip, bir caresine bakmali. Hadi orta sahada alternatif var diyelim. En buyuk sorun sol bek. Orhan Ak sakatlanirsa adam yok.

Bugunku haberler....

Code: Select all

Ergün Penbe'den şok haber !..
Milli Takım ve Galatasaray'da Ergün Penbe şoku yaşanıyor !.. Millilerin dün akşam yaptığı antrenmanda sakatlanan Ergün'nün 4 ile 6 hafta arasında oynayamayacağı açıklandı !..
Özel Acıbadem Hastanesi'nde bugün MR'ı çekilen Galatasaraylı oyuncunun, sağ kasık adelesinde 3.5 santimetrelik kanama olduğu belirlendi.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, kulüp doktoru Murat Çevik, Ergün'ün 4 ile 6 hafta arasında sahalardan uzak kalacağını kaydetti.

Bu gelişme üzerine aday kadrodan çıkarılan Ergün'ün tedavisini kulübünde sürdüreceği bildirildi.
Ergun'e gecmis olsun. Yasli bir futbolcuda sakatlik belirtileri gorulmeye baslanirsa onun uzerine kurulu bir oyun planindan kacinmak gerekir. Ergun tahmin ettigimiz uzere surekli sakatlanmaya basladi. Ciddi sakatliklar. Gectigimiz 3-4 sene asiri yuklenildi. Bel agrilari gecer gecmez iyi yaz antrenmani yapmadan geri geldi ilk 11 de oynamaya basladi. Yine iyilesmeden gelirse, bir iki sakatlik daha sezonu kapar, GS'a faydasi minimum olur. Zaten ondan sonra da GS 'in Ergun'le isi kalmaz.

Heinz insallah iyi cikar da acigimizi kapatir.

Ozan Ersoy

Ne oldu bu adama boyle. Kariyi bosadigindan beri futbol hayati kaydi. Hic sakatlik yuzu gormeyen "kemik" Ergun, sIk sIk sakatlaniyor, oynadiginda ise eski gunlerini aratiyor. Yaslandigi bir gercek (yas 33 ???) ama son 2-3 senedir adamda tIk yok.

Cemal (Apsua)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cemal Savas wrote:

Ne oldu bu adama boyle. Kariyi bosadigindan beri futbol hayati kaydi. Hic sakatlik yuzu gormeyen "kemik" Ergun, sIk sIk sakatlaniyor, oynadiginda ise eski gunlerini aratiyor. Yaslandigi bir gercek (yas 33 ???) ama son 2-3 senedir adamda tIk yok.

Cemal (Apsua)
Bu yaz siyatik agrilari icin ameliyat olduktan sonra cok kritik olan kondusyon antrenmanlarinin hepsini kacirdi Ergun. Bu sene cok tempolu oynuyoruz. Maclar tenis maci gibi geciyor, bir o kalede bir bu kalede. Ergun sonradan katilinca bu tempoyu kaldiramadi sanirim. Saidoiu da antrenmanlarin ilk kisminda Istanbul'daydi, ama o yine iyi dayaniyor. Umarim Ayhan takima geri donunce ayni sikintilari yasamaz. Insallah Ergun de en kisa zamanda takima doner,
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

ozan'ın sezon başlamadan önce dediği gibi Ergün bu sene daha çok sakatlanır. Onun da sanırım bu sene son senesi olacak.

Marek Heinz 8 numaralı formayı giyecekmiş.

Cafercan rizespora kiralanmıştı.Bir ara yalanlama olmuştu.Fakat 4. hafta maçında Cafercan rizepsorda ankaraspora karşı son 30 dakika oynamış.

İnşallah 1. lig tecrübesini ve fiziki kuvvetini artırır.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Toroglu olsa idi $imdi azgin bir kariya du$unce yatakta oynamak sahada oynamaktan kolay degil; adam belini de incitir ba$ka bir yerini de derdi. Demek Ergun'un sakatliginin sebebinin adi boylece konuldu.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Sep 04, 2005 7:45 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Bu yaz siyatik agrilari icin ameliyat olduktan sonra cok kritik olan kondusyon antrenmanlarinin hepsini kacirdi Ergun. Bu sene cok tempolu oynuyoruz. Maclar tenis maci gibi geciyor, bir o kalede bir bu kalede. Ergun sonradan katilinca bu tempoyu kaldiramadi sanirim. Saidoiu da antrenmanlarin ilk kisminda Istanbul'daydi, ama o yine iyi dayaniyor. Umarim Ayhan takima geri donunce ayni sikintilari yasamaz. Insallah Ergun de en kisa zamanda takima doner,

Iyide ben Ergun'un performansinda dususun bu sene icin gecerli oldugunu dusunmuyorum. Son 2-3 senedir eski Ergun'un esameresi yok. Simdide sIk sIk sakatligi basladi. Toroglu ne der bilmem ama ondaki dusus, esinden bosandigi donemle basladi, uc senelik bir periyot yani. Belkide raslanti. Bundan sonra belki ikinci yari oyuna girerek takima yardimci olur. Ondan 90'lik verim beklemek zor gibi.

Cemal (Apsua)
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cemal Savas wrote:esameresi

Cemal (Apsua)
Sevgili Cemal, biz gurbetcilerin Turkcesi disarida kaldikca guzellesiyor. Ben de gecenlerde birisine kilo kaybetmek dedim. Esamere de guzel olmus, sanirim esame ve emare birlesmesi. :)
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Yabanci oyuncularimizdan Ilic,Saidou,Song Ulusal Takimlari'nda oldukca iyi oynamislar,daha da iyi olacaklar..Heinz hakkinda degisik yorumlar geldi.Tomas ve Mondi yedek oturmus.

Tomas'in yedek oturmasi dusundurucu,belki de sakatligi vardi.Son zamanlarda kendine iyi bakmadigi yolunda soylentiler cikti.Umarim bunlar dogru degildir.Yonetim ve teknik ekip dikkatli olmali.

Ergun sakatlandi maalesef.Ibrahim Ankaragucu'ne kiralandigina gore,sol bekte gorev yapacak bir tek Orhan Ak kaldi.Umarim bundan sonra ciddi sakatliklar olmaz.

Ulusal macta oynayan Hakan Sukur ve Hasan Sas'in bundan sonraki maclarda daha iyi oynayacaklarina inaniyorum.
Post Reply