Ribery

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Her sene bu yönetim hakkında yaptıkları ve yapamdıkları için kötü yazıyordum.Bu sene kötü yazmamaya çok gayret ettim.

Ama bugünkü olay beni çok züdü.Bundan sonra Figoögelse bile nafile.

Çünkü Ribery'i 4-5 ay elinde tutamaynlar daha iyisini nasıl elde tutacak. Saidou conce gibi adamları gönderemeyen yönetim elinde tutması bir adamın gitmesi için gereken herşeyi yapmıştır.

Lütfen Ribery'nin paralarının ödenmediği ile ilgili Mayıs ayında bu topike geçilmiş haberlere bakın. Menajeri bugün söylediklerini 1 ay önce söylemiş. Bizimkiler anlaşılan bildiklerini okumuş.Made parayı ödemiyorsun conce 'nin parasını ödemeyesdiniz ya. :lol:

DEFOLUN... DEFOLUN.....

Merak etmeyin birileri bu kulübü sizin yönettiğiniz kadar yönetir.

GİDİN ARTIK.BİRAZ ONURUNUZ VARSA GİDİN.

O GÜN BUGÜNDÜR.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Yahu, bari bundan sonra odeyemeyeceklerse, oyuncu maasini odeyip, bonservisi odemesinler de, satan klup gelip oyuncusunu geri alsin. Felipe'dir, Ribery'dir derken, giden bonservisler, tasin suyunu cikarmamiz gereken su donemde, gunah yahu, sadece yazik da degil, gunah yani! :x

Adimiz cikacak bundan sonra. Her klup bize oyuncu satmak ("kiralamak" diyelim ya da) isteyecek. Nasil olsa, 6 ay sonra oyuncu serbest kaliyor!? Geri aliverirler, ohhh ne ala! Kiralamanin kac kati paraya degerlendirirler oyuncularini.

Isin bir baska kotu yani da, "bir iyi is yaptilar, Gerets'i hemen sure gecirmeden getirdiler" diyorduk. Simdi adam da, yahu, "su takimin elle tutulur kac yildizi vardi da, buna sahip cikamadiniz, ben yol yakinken doneyim bari" deyip, basiverecek istifayi, onu da tersine cevirmis olacaklar herhalde bu gidisle.

Mosyo Dupoooont! Hadi kurtar bakalim su "yuklu tazminat"i FIFA'dan, kac yil surecekse artik!?!?

(Geyik bir yana, Felipe'ye (Edit: Felipe'nin bonsvervisi icin takimina demeli daha dogrusu) verildigi soylenen $3.5M hepten uctu mu yahu, onun tam detayini bilen var mi??)

Saka gibi geliyor ama, bu gunun/olayin sonunda, agzimizda aci bir tat kalacak sanki. Bu vakitten sonra, FIFA "hayir oynayamaz OM'de" dese de, bize geri donmus olsa bile, ne kadar yararli olacak ki?!? Ya sabiiirr.... :(
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Wed Jun 15, 2005 9:26 pm, edited 1 time in total.
Özgür
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Maasla oynanmaz zamaninda ödenir. TR deki isveren ahlaki avrupada gecerli
degil...guzel calim yemisler...
Burak Fenercioglu

Post by Burak Fenercioglu »

Ozgur Huseyinoglu wrote:...Isin bir baska kotu yani da, "bir iyi is yaptilar, Gerets'i hemen sure gecirmeden getirdiler" diyorduk. Simdi adam da, yahu, "su takimin elle tutulur kac yildizi vardi da, buna sahip cikamadiniz, ben yol yakinken doneyim bari" deyip, basiverecek istifayi, onu da tersine cevirmis olacaklar herhalde bu gidisle...
Akli varsa yol yakinken doner Gerets...

Inanilmaz sogudum herseyden... Bu affedilecek bir hata degil, tabi bilerek boyle birseyin olmasina izin vermediyse yonetim, tazminatin heyecanina kapilip... Korkarim kontratta anlasma bozulursa karsi taraf $5M tazminat oder falan gibi zavalli bir madde koydular. OM'de suclu olsam bile oderim bu parayi ne olacak deyip aldi adami... Umarim yaniliyorumdur!
Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: Bu yönetime ne söylemeli bilmem ki ?

Post by Mehmet Gorgen »

Yasin Gürel wrote:Bugünkü Star'dan

06 mayıs 2005

Ribery uçabilir!
ÖDEMELER AKSADI

METZ ile yapılan anlaşmaya göre Galatasaray, 1 Mayıs’a kadar Ribery için 1.5 milyon euro ödeyecekti. Ancak bu paranın 1 milyon euro’su ödenmedi. Ayrıca Ribery’nin 225 bin euro, menajerinin de 100 bin euro’luk alacakları da henüz verilmedi. İşte bu noktada ipler kopma noktasına geldi...

Futbolcunun parası yanında menajerin de parasını aksatmışlar.Menajer de kıllanmış tabi k.Ben size yapacağımı bilirim demişi:lol:
Zafer Yazici

Re: Bu yönetime ne söylemeli bilmem ki ?

Post by Zafer Yazici »

Mehmet Gorgen wrote:
Yasin Gürel wrote:Bugünkü Star'dan

06 mayıs 2005

Ribery uçabilir!
ÖDEMELER AKSADI

METZ ile yapılan anlaşmaya göre Galatasaray, 1 Mayıs’a kadar Ribery için 1.5 milyon euro ödeyecekti. Ancak bu paranın 1 milyon euro’su ödenmedi. Ayrıca Ribery’nin 225 bin euro, menajerinin de 100 bin euro’luk alacakları da henüz verilmedi. İşte bu noktada ipler kopma noktasına geldi...

Futbolcunun parası yanında menajerin de parasını aksatmışlar.Menajer de kıllanmış tabi k.Ben size yapacağımı bilirim demişi:lol:

ISIN GARIBI TARAFTARI SALAK ZANNEDIYOR BUNLAR YA YAZIKLAR OLSUN.
ADAM GIBI TRANSFRER ZATEN YAPAMIYORLAR
BIR DE ZEYTINYAGI GIBI USTTE CIKIYORLAR.
GERETSIN ÖMRUDE 4 AY BU REZILLIGE DAHA FAZLA DAYANMAZ DAYANAMAZ
SENE 1000 KISIYE OYNAR TAKIM
KINA YOLLAYALIM HEPSI YAKSIN
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

RİBERY'NİN MENAJERİNE HAPİS CEZASI!..

Image
Fransız futbolcu Franck Ribery'nin Galatasaray'dan kaçmasında başrollerden birini oynayan menajer Bruno Heiderscheid 'a Belçika mahkemesi tarafından hapis cezası verildi. Vergi kaçakçılığı suçuyla yargılanan ünlü menajere 14 ay ceza verildi.
Ribery'nin menajeri de sutten cikmis kasik degil, bu belli. Bari biraz para tirtiklayabilsek keske.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Helal olsun Tolga, kaç ay öncesinin konu başlığını bulup eklemeyi yapmışsın :)
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:Helal olsun Tolga, kaç ay öncesinin konu başlığını bulup eklemeyi yapmışsın :)
Onu cozebilmis degilim zaten canim! :) Sirf Tolga da degil, gecenlerde bir veya iki farkli kisi daha, aylik-yillik konulari bulup cikarmislardi.

Olaya hayretim de sundan ki, forumun kendi arama fonksiyonu, veritabanini haddinden fazla kabarttigi icin, ben onu belli araliklarla kesip, buduyorum, dolayisiyla, yukardaki "Search/Arama" link'inden ulasilan sayfanin performansi, sadece son haftalarda yazilan yazilar icin iyi olabilir, eskileri bulmasi pek mumkun olmayacaktir saniyorum.

Ve aslinda, "bu phpBB'nin sayfalarinin, normalde google'da indexlenmedigi, bunu saglamak icin bazi degisiklikler yapilabilecegine" dair gordugum bazi sayfalari uygulamak da, cok uzuuuun zamandir benim "yapilacaklar" listemde ama.... Gecenlerde yeni uye bir arkadas sormustu, "neden bir dolu sayfa bu kadar eskilerde kalmis" gibisinden. Ona da cevap verememisligimle ayni nedenden. Forumu/Siteyi isleten kisiler burda "Staff Member" diye gorunenler (teknik olarak da Hasan'la ben cok buyuk oranda), ve, bu isi haliyle full-time yapiyor filan degiller/degiliz. Aksine, full-time calistiklari isleri, profesyonel ve aile/ozel hayatlari var, ve site bakimi, bazi bazi hobi seviyesinde zaman ayrilabilmesinden nasibini almis oluyor... :(
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:Helal olsun Tolga, kaç ay öncesinin konu başlığını bulup eklemeyi yapmışsın :)
Onu cozebilmis degilim zaten canim! :) Sirf Tolga da degil, gecenlerde bir veya iki farkli kisi daha, aylik-yillik konulari bulup cikarmislardi.

Olaya hayretim de sundan ki, forumun kendi arama fonksiyonu, veritabanini haddinden fazla kabarttigi icin, ben onu belli araliklarla kesip, buduyorum, dolayisiyla, yukardaki "Search/Arama" link'inden ulasilan sayfanin performansi, sadece son haftalarda yazilan yazilar icin iyi olabilir, eskileri bulmasi pek mumkun olmayacaktir saniyorum.
. :(
Evet Ozgur cok budamissin :), ancak son bir iki haftayi bulabiliyoruz, ama olsun. Inatla 20. sayfaya kadar gidip buldum. Bende takinti oldu, onceden acilmis basligi yeniden acinca veya acilinca kendimi kotu hissediyorum. :)

Hem daha iyi oluyor, eski yazilari da goruyoruz.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arsenal önanlaşma yapmış deniyor, english basını tarafından..
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

koklatmazlar...
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Bizim dava ne zaman bitecekmis? Kimse bahsetmiyor. Ben de yazda okudugum o kucuk yaziya daha cok inanmaya basliyorum. Belki de dava bitmis, 3 milyon dolar (Euro?) almisiz da bildirmeye utaniyorlar.

O kadar Ribery transfer haberi gecti, kimse bize komisyon gelecek, daha dava bitmedi durun bakalim falan demedi. Bu kadar sessizlik hayra alamet degil. Yabanci basinda cikan yazilar da hic bu davadan bahsetmiyor. Bir davanin bu kadar uzun surmesi dogal mi?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arsenal beleşe kapatma derdinde değil canım, 26 milyon kuruş vereceklermiş başlık parası olarak..
Hasan Tezcan wrote:koklatmazlar...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ismail Gezer wrote:Arsenal beleşe kapatma derdinde değil canım, 26 milyon kuruş vereceklermiş başlık parası olarak..
Hasan Tezcan wrote:koklatmazlar...
Versinler, bu GS'i alakadar etmez ki.
Post Reply