FERNANDO MEIRA GALATASARAY'DA..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Erdal Tüter

FERNANDO MEIRA GALATASARAY'DA..

Post by Erdal Tüter »

Geldi mi gelecek mi derken tam da olgunluk çağında Galatasarayımıza geldi
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Hala resmi sitede olmadığından dolayı,birşey diyemiyorum...

https://secure.wikimedia.org/wikipedia/ ... ando_Meira
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İsmine başlık açılacak derecede resmiyet kazandığı söylenemez..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GSTV'den resmen açıklanmış diyorlar..

Belki TV'nin popüleritesini arttırmaya çalışıyorlar :)

Fernando MEIRA hayırlı uğurlu olsun...
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

FLAŞ! G.SARAY MEIRA'YI AÇIKLIYOR

Almanya'nın Stuttgart takımında forma giyen Portekizli savunma oyuncusu Fernando Meira , bugün akşam saatlerinde sarı kırmızılı takımın Almanya kampına katıldı. Teknik direktörü Skibbe ve yeni takım arkadaşlarıyla tanışan tecrübeli futbolcunun, bu gece kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayacak sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.
Meira'nın, 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Sporx.com

Bizim kewell haric butun transferler bu sekilde. Birileri agzini kapali tutamiyor. Skibbe gelip samiyen'de nasil mac seyredip gitmis kimseye gorunmeden anlamiyorum.

Emre'nin imzasini beklediklerini sanmiyorum. Hisse senetleri degeri icin desen o zaten yasa disi olur.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

hasan onar ligtv 20:00 haberleri

2.5 milyon euro Bonservis.

1.2 Milyon yillik

Stuttgart'tan son belgeler geldi.

Sttutgart resmi sitesi duyurdu. (ben bulamadim)

Su anda yoneticilerle kampta imza atilicak.

Meira gelicek diye ben isten atilicam :)
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Kewell ile Arda'nin sol kulvari kullanicaklarini bir sekilde anlarimda Emre Gungur ile Servet'e ne olacak onu merak ediyorum.

Dun Ozan cok guzel yazmisti ama anladigim kadari ile bu Portekizli tam gobekte oynayan bir oyuncu. Belki

Emre Gungor--Meira---Servet---Hakan Balta
---------------Linderoth----Mehmet T-----------

ile defansdan cikariz.

Hayirlisi artik...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur A. Boztepe wrote:hasan onar ligtv 20:00 haberleri

2.5 milyon euro Bonservis.

1.2 Milyon yillik

Stuttgart'tan son belgeler geldi.

Sttutgart resmi sitesi duyurdu. (ben bulamadim)

Su anda yoneticilerle kampta imza atilicak.

Meira gelicek diye ben isten atilicam :)
Tebrikler yonetime. Meira Kewell'dan sonra Ingiltere yerine GS'i secen ikinci oyuncumuz oldu bu yil. Bu paralar dogruysa eger cok cok iyi. Gecen yil Song'a neredeyse 2 milyon veriyorduk.

Her yerin en az bir yedegi olmali diyoruz. Iki stoper, iki on libero oynayacak takimlarda, 4 stoper, 4 on libero olmasi on kosuldur. Bu iki mevki dogasi nedeniyle kart cezasina ve sakatliklara cok egilimli mevkilerdir.

Stoper: Servet - Emre G - Emre A - Meira
On Libero: Mehmet Topal - Ayhan - Linderoth - Baris Ozbek

Bence cok iyi oldu. Servet ve Emre Gungor'e bir sey olmayacak. Bence ikisi hatta Emre Asik bile yeterince forma sansi bulacak bu yil. Emre Gungor cok calisip, sakatlik veya ceza oldugunda formayi kapacak. Servet - Meira ilk secim bile olsa Emre Gungor'un 20 karsilasmanin uzerinde oynayacagini dusunuyorum. Yil sonunda animsatirsiniz bana.

Meira gelince takim daha az gol yer mi bilemem cunku GS yalnizca Turkiye'nin degil, Avrupa'nin en az gol yiyen takimlarindan biriydi zaten. Ama Meira gelince sunu kestirebilirim: "GS'in gol sayilarinda ciddi artis olacaktir."

Cunku "bana Gullit-Van Basten'i degil Baresi'yi verin, size Barcelona'yi her sene Avrupa Sampiyonu yapayim. Dunyanin en iyi oyun kuran savunmacisi" diyen Cruyff gibi ben de bir takimin atak futbolunun geriden yonlendirildigini ve baslatildigini dusunuyorum. Geriden hata yapmadan ne kadar cabuk ve olumlu cikarsaniz o kadar iyi. Popescu'dan beri boyle bir adamin ozlemini cekiyorduk, hayirli ve ugurlu olsun Meira...

80'li yillarda kalmis
"demode" futbol uzmani
Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ronaldinho 18 milyon Euros
Guiza 14 milyon Euros
Bu paralara Kewell arti Meira:priceless!

Yonetim bir nokta atis daha yapti, tebrikler.Karan ve Nonda'nin formlarini bulacagini dusunuyorum. Bu gorusun muhalifi cok olsa da Hakansizliktan dogan bir bocalama da bekliyorum, tesellim Arda, Lincoln, Kewell gibi gole yakin hucumcularimiz olmasi.

Ozan gibi israrla kaleciye gerek yok diye dusunuyorum. Hala bir sag kanat oyuncusu, agirlikli olarak bek, ve de olursa gercekten iyi bir golcu isterim ama hic transfer olmasa da olur.Artik is calisip cikip oynamaya kaldi, biraz sansla cok iyi bir takimin kurulusunu izliyor olabiliriz.

Takimi Skibbe'ye birakip yeni Arda ve Topallari bulmak isine donmeliyiz klup olarak. FB transfer ile intihar ediyor sanki, Aurelio'ya bir milyon Euro daha verme, Guiza'ya Ronaldinho'dan biraz az verip transfer et. Allah versin.

Iyi bir CL kurasi lutfen.

Ali
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Resmi sitede simdi yayinlandi. Hayirli ugurlu olsun.. Yabanci oyuncularimizdan Carrusca, Bouzid ve Song gitti, Kewell, Meira geldi. Ucuncu transferi yapmasak bu halimizle bile sanki guclendik gibi bir duygu var icimde, yaniliyor muyum?

Ha bu arada bu isin guzel bir tarafi daha var. Bizim Lincoln'un dilinden konusacak bir oyuncumuz daha oldu. Ikisi de uzun yillar Almanya'da oynamis Portekiz/Brezilya cikisli oyuncular. Belki iyi arkadas olur, dertlerini paylasirlar ve boylelikle Lincoln'un yanlizligi azalir, basarimi da artar.

Ozan Ersoy

Image
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

kaset kapagi gibi olmus fotograf :D

hayirli olsun. sag bek ve santrfor bekliyoruz artik.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Fatih Mutlu wrote:kaset kapagi gibi olmus fotograf :D

Carrusca'nın forvet versiyonu bir forvet transfer etmektense Yaser'e güvenilmesini tercih ederim. Bence Tek forvet olarak en azından devre arasına kadar sırasıyla Ümit, Nonda ve Yaser'le devam etmekte fayda var.
Kale içinse daha önce de söylendiği gibi devre arasında Serdar Kulbilge düşünülebilir. Orkun ve Aykut'a mutlaka yeniden şans verilmeli.
Uğur'u zorlayabilecek yerli bir sağ bek iyi olurdu ama sanırım Uğur iyileşene kadar Sabri'yle idare edip risk alacaklar. Daha önce yerli oyuncu almayacaklarını açıklamışlardı.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sonunda ilk defa izleyecegim takimi seneler sonra. Bu arada benim eski favorim Cihan 'sut ve tac' Haspolatli nerelerde oynuyor? Vay be dile kolay dört sene gecmis takimi izlemeyeli. Bir golcu bir de kaleci ile Avrupa'da cidden is yaparlar.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Eray Tunç wrote:
Fatih Mutlu wrote:kaset kapagi gibi olmus fotograf :D

Carrusca'nın forvet versiyonu bir forvet transfer etmektense Yaser'e güvenilmesini tercih ederim. Bence Tek forvet olarak en azından devre arasına kadar sırasıyla Ümit, Nonda ve Yaser'le devam etmekte fayda var.
Kale içinse daha önce de söylendiği gibi devre arasında Serdar Kulbilge düşünülebilir. Orkun ve Aykut'a mutlaka yeniden şans verilmeli.
Uğur'u zorlayabilecek yerli bir sağ bek iyi olurdu ama sanırım Uğur iyileşene kadar Sabri'yle idare edip risk alacaklar. Daha önce yerli oyuncu almayacaklarını açıklamışlardı.
sercar kulbilge kocaeline transfer oldu. haldun ustunel ise avrupa'dan kaleci transferi yapmalarinin bu saaatten sonra cok zor olacagini acikladi.

oliveira, crespo gibi bir adam alinabilecekse alinsin forvete. artik gina geldi on pozisyona girip bir gol cikaramamaktan.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bu Meira profilden simdi adini hatirlamadigim Ingiltere'de Newcastle'da oynayan ve hatunlarin gönlunu fetheden zampara fransiz oyuncuya benziyor. Neydi adi unuttum simdi. Turgay Seren abi olsa 'bizim Inzaghi' der gibi hatirlatirdi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Post Reply