FERNANDO MEIRA GALATASARAY'DA..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kerem Tezic wrote:Bu Meira profilden simdi adini hatirlamadigim Ingiltere'de Newcastle'da oynayan ve hatunlarin gönlunu fetheden zampara fransiz oyuncuya benziyor. Neydi adi unuttum simdi. Turgay Seren abi olsa 'bizim Inzaghi' der gibi hatirlatirdi.
Cantona'dan soz ediyorsun sanirim ama o da Manchester'da oynuyordu. Gel seni de demode'lerin takimina alalim Kerem'cim.

Ozan Ersoy
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Fatih Mutlu wrote:
Eray Tunç wrote:
Fatih Mutlu wrote:kaset kapagi gibi olmus fotograf :D

hayirli olsun. sag bek ve santrfor bekliyoruz artik.
Carrusca'nın forvet versiyonu bir forvet transfer etmektense Yaser'e güvenilmesini tercih ederim. Bence Tek forvet olarak en azından devre arasına kadar sırasıyla Ümit, Nonda ve Yaser'le devam etmekte fayda var.
Kale içinse daha önce de söylendiği gibi devre arasında Serdar Kulbilge düşünülebilir. Orkun ve Aykut'a mutlaka yeniden şans verilmeli.
Uğur'u zorlayabilecek yerli bir sağ bek iyi olurdu ama sanırım Uğur iyileşene kadar Sabri'yle idare edip risk alacaklar. Daha önce yerli oyuncu almayacaklarını açıklamışlardı.
sercar kulbilge kocaeline transfer oldu. haldun ustunel ise avrupa'dan kaleci transferi yapmalarinin bu saaatten sonra cok zor olacagini acikladi.

oliveira, crespo gibi bir adam alinabilecekse alinsin forvete. artik gina geldi on pozisyona girip bir gol cikaramamaktan.
Bir sezonluguna Canizares, Haziran 2009 a kadar Canizares!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ozan Ersoy wrote:
Kerem Tezic wrote:Bu Meira profilden simdi adini hatirlamadigim Ingiltere'de Newcastle'da oynayan ve hatunlarin gönlunu fetheden zampara fransiz oyuncuya benziyor. Neydi adi unuttum simdi. Turgay Seren abi olsa 'bizim Inzaghi' der gibi hatirlatirdi.
Cantona'dan soz ediyorsun sanirim ama o da Manchester'da oynuyordu. Gel seni de demode'lerin takimina alalim Kerem'cim.

Ozan Ersoy
Yok yahu Ozan Cantona degil. Newcastle'a PSG'den gelen ve butun hatunlari pesinden kosturan ayni burun tipinde bir oyuncu vardi hafif uzun saclica. Nasil iskalarsin eminim hatirlarsin adi dilimin ucunda. Burun ve cene cok benziyor ustteki resimde sol taraftaki resim. Oyle cok adindan soz ettirmedi Cantona gibi ama Ingiliz basini surekli haber yapiyordu 90'li yillarda. Kanatta oynardi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Salih Bora

Post by Salih Bora »

Gerçekten yönetim akıl almaz işler başarıyor.
Anlayabilene...
Galatasaray taraftarı anlıyordur da, ille her sene Aziz Yıldırım'a Yılın Spor Yöneticisi ödülü verenlerin gözü bu tarafa bakabiliyor mudur acaba?
Önüne gelene milyon dolarlar saçan iki rakibimiz var.
Hadi Güiza'yı La Liga Gol Kralı kontenjanından es geçelim... Emre'yi 5 milyona almanın manası nedir?
Veya Beşiktaş'ın Sivok+Zapa=10 milyon vermesi akıl kârı mıdır?
Rakiplerimizin yönetim zaafiyeti, bizimkilerin başarısını daha da yüceltiyor.
Nerede o Bratu'lar, Petre'ler, Saidou'lar, Inamoto'lar, Lukunku'lar... Hatırlıyor musunuz?
Benim arkadaşlara soruyorum, içlerinden Inamoto'yu hatırlayan çıkmıyor. Nasıl hatırlasınlar ki? Adamın sahada varlığı yokluğu belli olmuyordu.
Bir de bugünkü transferlere bakın. Ben bir futbolsever olarak gurur duyuyorum bu oyuncuların Türkiye'ye gelmesinden.
AYRILMAZ İKİLİ
Omer Camoglu

Post by Omer Camoglu »

David Ginola olmasin??
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kerem Tezic wrote:
Ozan Ersoy wrote: Cantona'dan soz ediyorsun sanirim ama o da Manchester'da oynuyordu. Gel seni de demode'lerin takimina alalim Kerem'cim.
Yok yahu Ozan Cantona degil. Newcastle'a PSG'den gelen ve butun hatunlari pesinden kosturan ayni burun tipinde bir oyuncu vardi hafif uzun saclica. Nasil iskalarsin eminim hatirlarsin adi dilimin ucunda. Burun ve cene cok benziyor ustteki resimde sol taraftaki resim. Oyle cok adindan soz ettirmedi Cantona gibi ama Ingiliz basini surekli haber yapiyordu 90'li yillarda. Kanatta oynardi.
Ginola sanirim :)
Image
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Omer Camoglu wrote:David Ginola olmasin??
Hah bin yasa be. David Ginola. Hayatta aklima gelmeyecekti söylemesen. Tolga da resmini koymus. Burun ve cene yapisi benziyor gibi.
Last edited by Kenan Atak on Tue Jul 22, 2008 11:00 pm, edited 1 time in total.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS mizi bu sene seyretmege kosacak bayagi sporsever ve gonuldas olacak.

Hemen belirteyim Istanbul da Metrobus insaati Zincirlikuyu ya kadar uzatiliyor. Tahmin ediyorum, Agustos sonuna yetisecek.
Florya dan PAF macindan cikip Florya Besyol dan Metrobus e bindinizmi tas catlasin 25-30dk sonra Mecidiyekoy e variyorsunuz. GS taraftari bu tercihli yoldan yararlanip rahatlik ile PAF maclarina da gelebilir. Canizares i bir yil icin alirlarsa bende ASY e gelecegim.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Image

Adnan Sezgin'le Meira baba ogul gibi olmus simdiden :) Hayret yahu, o kadar para da vermemisiz adama.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Biricik wrote: Hemen belirteyim Istanbul da Metrobus insaati Zincirlikuyu ya kadar uzatiliyor. Tahmin ediyorum, Agustos sonuna yetisecek.
Florya dan PAF macindan cikip Florya Besyol dan Metrobus e bindinizmi tas catlasin 25-30dk sonra Mecidiyekoy e variyorsunuz. GS taraftari bu tercihli yoldan yararlanip rahatlik ile PAF maclarina da gelebilir.
İşte bu güzel haber. İnşallah PAF'larda seyre değer gençler olurda bizde zahmet edip gideriz...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bakalım bu transfer iç ve dış temsilciliklerde -özellikle komşu cumhuriyetlerde(!)- nasıl yankılanmış :D
ya katkı yapmak istemiyorum aslında ama bu ***klerin transfer haberleri ‚neden bizimkilerle rekabet içinde ??
Gerçektende, Kewel ve Meira, kendi transferlerinden daha fazla konuşulmuş olabilir. Biz Carlos'u bu kadar konuşmamışızdır.

Image

Bu resim herhangi bir GS forumunda varmıdır merak ediyorum :)
reziller‚hainler..
hayırsız olsun..
bu gs kadar sinirime dokunan bir mahlukat yok ..
bu transfer hic iyi olmadı servetten falan cok iyi bir adam aldılar...
Bunların üzüldüğü kadar sevindiğimizi sanmıyorum...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www.sporx.com/futbol/superlig/118905/

"Hedefimde yeni bir kuluple 4-5 yillik bir mukavele yapma dusuncem vardi...",
eh enayi degil, yasi 30 olmus, bir yerlere yamalanmayi hedef almis kendisine :D
Sonra bu nasil hedef oluyorsa...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Kerem Tezic wrote:
Omer Camoglu wrote:David Ginola olmasin??
Hah bin yasa be. David Ginola. Hayatta aklima gelmeyecekti söylemesen. Tolga da resmini koymus. Burun ve cene yapisi benziyor gibi.
Buyuk oyuncu idi Ginola. Cantona kadar olmasada yinede cok unlu idi. En son alpay'la berarber aston villa'ya transfer oldu. Teknigi superdi. Bizim Perez gibi Fransiz'in Akdeniz'lisi. Saglam kavga ederdi. :)

Cok ucuza magletmisiz eger fiyatlar dogruysa. Transfermarkt.de 'ye gore degeri 10M du 2 3 gun once.

Bu arada Maraton.com.tr haber yapmis benden sonra oyucu degerlerini. Fatura gonederem gerekecek.

Tahminim biz sorensen'i aliriz. Itanje'yi buralara kadar getiren ve o kadar bekliyen yonetim belliki kaleci isinde ciddi. Canizares super olur ama bizimkilerin getiricegini zannetmiyorum.

Meira cok iyi futbolcu. Ayrica boyuna gore cabukta, servetten bile cabuk, ki servet gecen sene heryere yetisti o cusseyle, ve cok suratlendigini gosterdi.

Diger ozelliklerini herkez biliyordur zaten artik.

Resmi sitenin imzalar atilmadan deklare etmemesi cok normal. Pires'de hala ucakta geliyor biliyorsunuz.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Image

Image

Image
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Gene sessiz, sakin, iyi fiyata bir futbolcu aldi yonetim. Iyi cikar kotu cikar bilemem, ama kariyeri gecmisteki transferlere gore cok ustun gozukuyor. Bir diger onemli nokta da ihtiyacimiza gore futbolcu aliyor olmamiz.

Ben yonetimin su ana kadar ki calisma seklinden, ciddiyetinden, sessizliginden memnunum acikcasi...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Post Reply