EURO 2008: ISVICRE-TÜRKİYE 1-2 (Semih- Ardaaa)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Arda beni duymus olmali.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

85' Nihat çıkıyor Kazım giriyor.

Tuncay çok kötüymüş yine...
Last edited by Eray Tunç on Thu Jun 12, 2008 12:00 am, edited 3 times in total.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Yahu bu Altintop ne salak bir heriftir beni cildirtti. Ne orta yapar ne kafasi basar hem de en kritik yerlerde top kaptiriyor.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Eray Tunç wrote:85' Nihat çıkıyor Kazım giriyor.

Tuncay çok kötüymüş yine...
Tuncay da bir baska beyinsiz. Topal ve Aurelio orta sahaya hayat verdiler.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Atiiikkkkkk Ardaaa
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

ARDAAAAA !!!!!

Dakika 92!

:D :D :D
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bizim kumbet kafa il taratorelikten imparatorluga terfi edecek gene HAHAHA. Cok iyi oldu bu Isvicre denen pislik takima.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Simdi bana kizacaksiniz ama bu Arda da hicbir zeka elameti yok birader. Inek gibi bir sey melul melul bakiyor. Bu sadece kabiliyet isi degil biraz da zeka olacak insanda. O vurdugu kafa ne idi oyle. Kayboldu gitti.
Baska bir milli macta Hasan'in saklaban kurtarmisti, bugun de Arda sana sevgilerini gonderiyor Cengiz Hocam! :lol:
Özgür
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bu maci ceviren Topal Semih degisimleri oldu. Topal'la orta saha soluk aldi. Semih'e ise hayran kaldim muthis zeki bir oyuncu ilk defa seyrediyorum ve bana Inzaghi'yi animsatti.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Foruma girdim Ozan abinin yorumu gözüme çarptı , Topal ve Semih. Hakkaten bravo.

Yalnız ben de golleri tahmin ettim. İlk gol Semih ikinci gol Arda deimiştim. Zaten ikinci yarı sahay çıkan kadroyu görünce tamam dedim. Bu maç bizim.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Arda'nin gol hem Isvicre'yi hem de Cengiz abinin fendini yendi :lol:

FT sans eseri sakatliklarla ve Ozan'in fisokoslariyla dogru takimi buluyor :lol:

Sari kart durumlari nedir? Ceklerle berabere kalirsak is sari kartlara kalicak galiba...
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Hakikaten simdi gordum Ozan cözmus olayi. Ozan'i TD yapalim, Mert kondisyoner Cengiz abi de takimin psikologu bu takimi kimse tutamaz. :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Simdi bana kizacaksiniz ama bu Arda da hicbir zeka elameti yok birader. Inek gibi bir sey melul melul bakiyor. Bu sadece kabiliyet isi degil biraz da zeka olacak insanda. O vurdugu kafa ne idi oyle. Kayboldu gitti.
Baska bir milli macta Hasan'in saklaban kurtarmisti, bugun de Arda sana sevgilerini gonderiyor Cengiz Hocam! :lol:
Portekiz'in Ronaldo'su gibi atti o golu. Madem yildiz yildiz gibi oynayacak. Ilk yari ortalarda yoktu. O iki adimdan kacirdigi golde sinirlendim hali ile. Kafayi uzatmis top kafaya carpiyor o avanak avanak bakiniyordu.

Hasan'in Saklaban hangi maci kurtardi hatirlamiyorum. AMa epeydir sesin solugun cikmiyordu. Ben Tirkiye filan gittin sandim.

Kumbet kafa yine milli takimin basinda ki$ir ki$ir ki$neyecek ben ona yaniyorum.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kerem Tezic wrote:Bu maci ceviren Topal Semih degisimleri oldu. Topal'la orta saha soluk aldi. Semih'e ise hayran kaldim muthis zeki bir oyuncu ilk defa seyrediyorum ve bana Inzaghi'yi animsatti.
Ohh be... Bizim küvet mi gumbet mi ne haltsa kafayı çalıştırdı da maçı çevirdi. Ulen Arda kenarda oturtulur mu a benim ağam? Takımın hemen her pozisyonunda o var. Arda'nın fiyat oldu mu 15 milyon pound. Sen ağla newcastle sen ağla. Nihat'tan tek santrafor olur mu hoja? TR ligi gol kralı Semih'in turşusunu mu kuracaksın? bırak o işi fener yapsın. Herkes oynar çift ön libero sen oynarsın 2 orta saha 4 forvet. Ya hocccjaa dünya tersine sen mersine gitme hoca...

Maçın gizli adamı bana göre Hakan Balta muhteşem mücadele etti. Her topta vardı, kafa patladı tınmadı. Maçın da en fazla koşanlarından olmalı.

Volkan-Semih-Arda hepsi şahaneydi. Volkan çok kritik kurtarışlar yaptı ama maçın en önemli oyuncusu Hakan Yakın. 2 tane %100'lük golü atamadı ülkesini üzdü. Sağolsun.

Ozan Ersoy
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Simdi UEFA.com dan batim - sari kartlarda 6ya 1 maglubuz - beraberlik durumunda Cekler cikar gibi gozukuyor... eger kural hala bu ise puan averaj ve gol esitligi durumunda...
Post Reply